Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 02:19:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Strah  (Posjeta: 4961 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 24, 2012, 01:46:34 »

   ..pa kakvo vincekovo mucko jedno dj Smiley izdajnicko horse..pa valjda znas..zuja je zakon..mislim ono.. *xxx* *xxx* ..i naravno da nikad ni neces igrat r13..jer trebas ipak stisnit mudo pa se regat dok sam ja tamo..al  Smiley ..strah je strah..pa ti si horse ziva sramota imperije..nesmjes se regat zato jer sam ti reko da cu te robit do kraja ere..pa mislim ono.. *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* ..vidis kak sam se ja rego u r5 i u cro vs srb..velik strah sta ne.. Grin Grin ..PS..sta si vec zaboravio r71.. fridinog Phanta Rei..i ono plakanje i molkanje fride da te zastiti od mitha..tako da..horse cekam te u r13.. Wink Wink

hahahahhahahaha!!!!!!! on nije nije mogao nista!!! žuti meni je samo žao kaj nisi vidio kako je horus vojsku raspustio kad sam kretao na njega!!!! i kad sam mu pola saveza s Lips Sealed o!!!! pa kad me je prijavio jer vise nije moggao nista i to tako da sam dobio najgluplji ban ikad!!! to ti je horus!!!  Lips Sealed !!! zato i jesu amoni bili 1...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #31 na: Siječanj 24, 2012, 01:54:42 »

 Huh? Zašto ima toliko netrpeljivosti među Hrvatima, još uvijek mislim da su svjetovi u zemljama loša ideja da se svi okreću protiv drugih i mrze na kraju, koma mi to, najljepša vremena su bila internacionalni svjetovi samo,bez ovih nacionalnih, šteta, volio bih da ne vidim ovakve razgovore, al šta je tu je, valjda čemo naučiti sa vremenom biti jednog dana svi složni za nekih 50 generacija u budučnosti. Ako ne dođe do nekog novog rata za zajedničku slogu, ovako mi je muka sve ovo gledat. Volio bi da smanjite vrijeđanja i dajete konkretne primjere strahova na IO i činjenice. Hvala  Undecided
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 25, 2012, 02:34:11 »

Huh? Zašto ima toliko netrpeljivosti među Hrvatima, još uvijek mislim da su svjetovi u zemljama loša ideja da se svi okreću protiv drugih i mrze na kraju, koma mi to, najljepša vremena su bila internacionalni svjetovi samo,bez ovih nacionalnih, šteta, volio bih da ne vidim ovakve razgovore, al šta je tu je, valjda čemo naučiti sa vremenom biti jednog dana svi složni za nekih 50 generacija u budučnosti. Ako ne dođe do nekog novog rata za zajedničku slogu, ovako mi je muka sve ovo gledat. Volio bi da smanjite vrijeđanja i dajete konkretne primjere strahova na IO i činjenice. Hvala  Undecided

nikad neće biti sloge!!! dokazano u r95!!!! pa samo sramote!!! pa najlakse je hrvate ulovit na spavanju!!!! samo mi je zao šta nisu padali od moje ruke od ruke mog najvećeg suparnika!!! a jos je najbolje je da sam ga pokusao zaustavit u tome a onda kad mi je dopizdilo i počeo ih rokat i sam onda su mi upali u acc i raspustili vojsku!!!!!!!!! zato uzda se use i u bugarske kljuse!!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #33 na: Veljača 04, 2012, 05:21:38 »

ocigledno covjek voli biti u centru paznje,pa prica po forumu....strah....pa imate dnevno po 100 napada od nase strane....o cem taj prica.....ccc.....
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #34 na: Veljača 05, 2012, 12:08:23 »

daj se prestani tiješit tu na forumu..trazite priliku u nekom drugom svijetu, zasto recimo ne napadate jace clanove ?
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 07, 2012, 09:19:30 »

ocigledno covjek voli biti u centru paznje,pa prica po forumu....strah....pa imate dnevno po 100 napada od nase strane....o cem taj prica.....ccc.....



ajd to posalji u 24h u rubriku vicevi garantiram ti 100% ce bit vic dana i pokupit ces nagradu *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #36 na: Veljača 07, 2012, 05:52:21 »



ajd to posalji u 24h u rubriku vicevi garantiram ti 100% ce bit vic dana i pokupit ces nagradu *crazy* *crazy* *crazy*
ohhhh..vasa visosti....pa reci donkyu da on posalje svoju temu...vic stoljeca...Smiley)
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #37 na: Veljača 07, 2012, 09:12:23 »

ohhhh..vasa visosti....pa reci donkyu da on posalje svoju temu...vic stoljeca...Smiley)

znaš da je 10x bolji igrac od tebe a opet tak trabunjas ?? pa daj citaj sta pises ljudi neznaju dal da se smiju il placu i istodobno opadnu sa stolca dok citaju tvoje postove na ovoj temi.. *crazy*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #38 na: Veljača 09, 2012, 08:50:20 »

znaš da je 10x bolji igrac od tebe a opet tak trabunjas ?? pa daj citaj sta pises ljudi neznaju dal da se smiju il placu i istodobno opadnu sa stolca dok citaju tvoje postove na ovoj temi.. *crazy*
omg....sto ti decko pricas...si mu ti advokat....Huh?Huh??
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #39 na: Veljača 09, 2012, 11:58:32 »

pa doslovno za**bavas ljude okolo sa ovakvim postovima..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #40 na: Veljača 10, 2012, 01:41:32 »

 Cool Shocked [:-} Cry Kiss Undecided Lips Sealed Embarrassed Tongue :Smiley Huh? Cool Shocked Sad Angry Grin Cheesy Wink Smiley
pa doslovno za**bavas ljude okolo sa ovakvim postovima..
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #41 na: Veljača 22, 2012, 10:14:20 »

Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!