Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 11:18:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pokloni  (Posjeta: 1614 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« na: Veljača 09, 2012, 10:32:27 »

ovakooo..neki taliban mi posalje desetak poklonaa koje ja naravno ne zelim uzet jer znam unaprijeda da se radii samo o opsadnim napravama samo kako bi mi  Lips Sealed i napredakk..i sadd mi vi moderatori ercite samoo da jaa te poklone moram prihvatit?!!!!!!!!! 100  Lips Sealed nih sati proizvodnje na opsadna *crazy*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 09, 2012, 10:37:05 »

Mislim da nema vraćanja poklona, pitam sutra u uredu.
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 09, 2012, 10:48:07 »

Mislim da nema vraćanja poklona, pitam sutra u uredu.

ako se nemoze to nije normalnooo,sta bi ja trebo spaštat zbog nekog debilaa...pa kolko poremecen trebas bit da 100 kreditaa kupiš samo kako bi nekom usporio rastt..i to se radi o profilu sa sitno bodova,,vec vidimm da neki veci savez stoji iza toga...taj isti igrac je poslo poklone i mom kolegi iz saveza koji je trenutno prvi na ljestvici,a ja drugii,znaciii ocitoo je da nam neko namjerno zeli nastetit !!!!!!mogucee da je taj profil povezan sa nekim drugim jacim porfilom,,ovo je za poludit  Angry *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 09, 2012, 10:58:40 »

profil san vec prijavijo,a tiger je reka nema vracanja,al dozna san da ima jer je moj pajdo i r95 vratijo poklone,to se moze učiniti stoposto jer kad aste nan vratili krede kad je bilo puno 100h na 40 moze se ii ovoo
Evidentirano
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 09, 2012, 11:20:26 »

stvarno ova opcija sa poklonima nije baš spretno izvedena ....gubi se mogućnost samostalnog planiranja i razvijanja strategije i taktike po svom slobodnom izboru  , što se vidi u ovom slučaju jer je omogućeno određenim igračima da utječu na to putem poklona (što je po meni ne regularno )  a ne putem napadanja  *guns* što je i svrha same igre ... pod hitno mijenjajte to na način da se ne poželjni pokloni mogu odbaciti ... i APELIRAM ovim putem kod naših nadležnih da se mojim suigračima ,kiks , marshall  , omogući pravedno ,jednako i regularno igranje jer ovo zasigurno to nije !!! :rant: :rant: :rant: :rant:
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Veljača 10, 2012, 12:13:59 »

reci ti njemu nek i meni uspori rast,,nemam ništa ni protiv opsadnih...umjesto 100 sati dobit ću 50 sati al ostat će mi i nešto žena za daljnje razmnožavanje Grin
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 10, 2012, 12:34:43 »

reci ti njemu nek i meni uspori rast,,nemam ništa ni protiv opsadnih...umjesto 100 sati dobit ću 50 sati al ostat će mi i nešto žena za daljnje razmnožavanje Grin

jee kifla ce ti ostat to sve sta ces raspustit ce ti sljedeci dan izrobitt.barem tako kd nas u svijetu teku stvarii..bez obrane se mos hl e bat...
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Veljača 10, 2012, 02:32:34 »

pa to i kažem..nek me dodju porobit....znam ja kako je u našem svijetu nesretnom 13 Tongue
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 10, 2012, 10:27:52 »

danas je banan taj igrac koji mi je slao poklonee,,a poklonii mi ostaju..ovo je nevjerojatno... *black_eye*
Evidentirano
_suza_
Lieutenant
***

Karma: +15/-10
Offline Offline

Postova: 161


Profil Email
« Odgovor #9 na: Veljača 11, 2012, 12:38:18 »

 Smiley dao kredite pa im žao dijamanata  Huh?
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 14, 2012, 02:29:33 »

hvala uredu IO sto su meni i kolegi izasli u susret,umisto  40k bodova prednosti sada imamo minusa 20k,da negovorimo kako cu obranit 18m  resa koje sutra dobijen pod naletima 250k elitne napremas mojih 100k,al ništa,bitno je da su bugari sada prvi i da niko nije baniran;)
Evidentirano
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #11 na: Veljača 14, 2012, 07:19:30 »

Tigeru jel ima kakvih naznaka da će se za ubuduće ovaj PROBLEM sa poklonima riješiti ?  uskoro Uskrs dolazi a s njim i novi pokloni , a i veća proizvodnja carstva što govori i više ovnova u poklonima jer ovo što sam danas vidio ,nisam do sada vidio na imperiji -- ccc 5700  ovnova Angry  ,prestrašno stvarno da pljuneš u lice onome tko je omogućio da se tako nešta može dogoditi !!! i sad zamisli Tigeru  kad dođe nam lijepo Uskrs i netko to ponovi ,pa jedno 15 000  ovnova ti ne gine , a ti brate onda lijepo igraj i snalazi se ili Tigeru dovoljno da se zapitaš kako bi ti odreagirao da si još uvijek aktivan u smislu igranja imperije !!! zato te lijepo molim da se izboriš za naše igrače i tamo u uredu tražiš barem jedan ban za jednog igrča koji je moguće upleten u sumnjive radnje .... i naravno ponavljam APEL da se takva situacija ubuduće ne bi ponavljala ,ne poželjni pokloni da imaju opciju odbaci !!!
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #12 na: Veljača 14, 2012, 07:22:56 »



profil banan,kao ima podudaranja sa jacim profilima alii necemo nikog banat na 48 h ipak su u pitanju nasi dragi bugarii..ovaj a necemoo vam ni te poklone makut ,moraju nasi bugari bit na prvim mjestimaa bar neko vrijeme..to tii se zove fu c ki ng poštenje..... *hmm*
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 14, 2012, 07:25:12 »

ma ajde rec cemo pritrpit cemo sve to,al ko ce mi sada obranit 18m resa iz poklona Cry Cry
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 14, 2012, 07:26:28 »

Tigeru jel ima kakvih naznaka da će se za ubuduće ovaj PROBLEM sa poklonima riješiti ?  uskoro Uskrs dolazi a s njim i novi pokloni , a i veća proizvodnja carstva što govori i više ovnova u poklonima jer ovo što sam danas vidio ,nisam do sada vidio na imperiji -- ccc 5700  ovnova Angry  ,prestrašno stvarno da pljuneš u lice onome tko je omogućio da se tako nešta može dogoditi !!! i sad zamisli Tigeru  kad dođe nam lijepo Uskrs i netko to ponovi ,pa jedno 15 000  ovnova ti ne gine , a ti brate onda lijepo igraj i snalazi se ili Tigeru dovoljno da se zapitaš kako bi ti odreagirao da si još uvijek aktivan u smislu igranja imperije !!! zato te lijepo molim da se izboriš za naše igrače i tamo u uredu tražiš barem jedan ban za jednog igrča koji je moguće upleten u sumnjive radnje .... i naravno ponavljam APEL da se takva situacija ubuduće ne bi ponavljala ,ne poželjni pokloni da imaju opciju odbaci !!!
Prenio sam u ured za opciju vrati poklon, pa ćemo vidjeti koji će biti odgovor. Za sada je jedini način pokupiti poklone odmah prije nego vam netko da opsadne. Sadržaj i tako raste kako vam raste ekonomija, a ne može pasti niže od onog u tome trenutku.
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!