Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:50:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pokloni  (Posjeta: 1611 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #15 na: Veljača 14, 2012, 08:09:19 »

Prenio sam u ured za opciju vrati poklon, pa ćemo vidjeti koji će biti odgovor. Za sada je jedini način pokupiti poklone odmah prije nego vam netko da opsadne. Sadržaj i tako raste kako vam raste ekonomija, a ne može pasti niže od onog u tome trenutku.

da to je jedino moguće i za napraviti  , ali ajde to napravi recimo da baš taj dan ti moraš na odmor ,šta onda? opet si u banani . znači to nije trajno riješenje ,a mi trebamo trajno riješnje za izbjegavanje ovakvih suludih situacija i primjera .. i molim te ako mi možeš saznati razlog zašto je igrač  nikolan  izbačen iz igre ? znači svijet 13 je u pitanju .. jer nema smisla da je igrač izbačen iz igre ako je dijelio poklone, to nije nigdje zabranjeno ,pa me baš zanima razlog njegovog izbacivanja ...
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #16 na: Veljača 14, 2012, 08:09:56 »

ja san odmah isa minjatt,znači počeo je happy hour i frendica iz saveza salje svih 20,i prvo krene rese,mdok je  ona poslala rese taj lik mi vecc u 30 secc uvalio ovnovee,,i kako da se ja obranim lik ceka happy i odman salje,ako neuspije 10 uspit ce 7 ili 5 *WASSUP* *WASSUP*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Veljača 15, 2012, 02:45:11 »

hihihih marshal  Grin
Evidentirano

fireforce
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil
« Odgovor #18 na: Veljača 15, 2012, 06:35:10 »

eh da vam je poslo krdo koza onda ok, al ovnova, fuuu Lips Sealed  Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!