Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 11:35:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PANTHA RHEI (ex PANTHA REI) is back in blitz 5  (Posjeta: 8706 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #75 na: Ožujak 05, 2012, 03:06:08 »

  ..ajde lajavac..opet ces dobit bannnnnnnnnnnn--anu.. Grin Grin ..kazes u korizmi si a dolazis na forum..svasta.. *xxx* *xxx*..i ja neznam kad si ti bio bolji od mene u r5..pa cijelo vrijeme te tarem po net bodovima..lazove stari.. Grin Grin..a za pantu..pa goronja me je vec zvao..al sam mu reko doletit cu kad te porobim pa da te mogu zekat..i da..daj si pogledaj savez..a pa da nemas gaaaaaaaaaaaaaaaa.. *hahaha* *hahaha* ..

hehehe, teško da češ to doživit u ovoj eri (robit),hehhehhee, mogu ja njega vratit, trebalo nam mjesta u datom momentu, hehehe, al mislim da češ mu već biti na 5 x ,hehehe
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #76 na: Ožujak 05, 2012, 03:09:34 »

hvala na prosvjetljenju goronjaaaaaaaaaaaaaa Grin Grin Grin

 Wink Molim,lijepo je naučiti mlade nove snage na IO željne krvi, podsječaš me provokatorski na mene prije 5-6 godina,dok ovakav forum nije ni postojao,samo internacionalni,  samo što sam ja provocirao druge nacije, a ne naše ljude ,sa obzirom što ti radiš na ovakav bezobrazan način. Al neka,neka, ako to tebi pričinjava zadovoljstvo i diže ti ego ili još nešto, samo daj,udri po tamburi,hehehe, nije ti za zamjerit  Cool
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #77 na: Ožujak 05, 2012, 03:10:21 »

..momci ajde nemojte blebetat nego potpisite taj fakkin mirovni..da vas vise neslusam..  Grin Grin Grin Grin ..dobit ce te po guzi.. Grin Grin..ajde da budemo vec jednom slozni..i da krknemo te fakkin bugare..
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #78 na: Ožujak 05, 2012, 03:23:42 »

to ti reci njima,jer su oni nama objavili neprijateljstvo, ne ja njima
Evidentirano

ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #79 na: Ožujak 05, 2012, 03:26:34 »

hehehe, teško da češ to doživit u ovoj eri (robit),hehhehhee, mogu ja njega vratit, trebalo nam mjesta u datom momentu, hehehe, al mislim da češ mu već biti na 5 x ,hehehe
  ..a gle sam sam u savezu,nemam istrazivanja..igram bez kredita..i jos bolji od njega..sta da ti vise kazem..mozda odem ija na odmor do Uskrsa..pa da ga cekam..ak se bude vratio..Grin..
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #80 na: Ožujak 05, 2012, 03:36:08 »

to ti reci njima,jer su oni nama objavili neprijateljstvo, ne ja njima
   ..dac buu..ajmo sredite to za mene..jer ipak sam ja zjuty..autoritet i zenama pravim velik natalitet..  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .. http://www.youtube.com/watch?v=COPnOxJbBYg&feature=related  ..naravno to je zahlebancija..da nebi neko sapno fridi..objesit ce me za muda.. Grin Grin ..
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #81 na: Ožujak 05, 2012, 04:39:52 »

A da mi je znat još koji si ti tamo, jedino ako nisi u Join Force, sa Poljacima ,hehhee

Poljacima???
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #82 na: Ožujak 05, 2012, 05:42:34 »

vassili Turak
i bio je jedan Poljak,sad ga više nema, al ima sveg, ko i kod mene, pa šta,ko da je to bitno.
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #83 na: Ožujak 05, 2012, 06:05:10 »

Ma ne kažem da je bitno, samo ispravljam netočni navod da smo poljski savez. ako išta , onda smo s tri hrvata u savezu uvjerljivo najbrojniji mi. Smiley
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #84 na: Ožujak 05, 2012, 07:23:45 »

   ..dac buu..ajmo sredite to za mene..jer ipak sam ja zjuty..autoritet i zenama pravim velik natalitet..  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* .. http://www.youtube.com/watch?v=COPnOxJbBYg&feature=related  ..naravno to je zahlebancija..da nebi neko sapno fridi..objesit ce me za muda.. Grin Grin ..

eto u federaciji smo, a što se tiće muda, sakrij ih  hehehehe
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #85 na: Ožujak 06, 2012, 08:31:19 »

može jedan odgovor ak nije bad...
igrač u trenutku napada ima 3m bodova a napada igraca od 650k bodova.....ovaj na 15 sekundii od udara raspušta dio vojske...npr nepotrebne....kola,ima dosta treba...i još dosta konja...oko nekih 200k bodova...uglavnom izlazi mu izvan 5x...ali mu ostaje opet dosta vojske.....mene zanima šta se onda dešava sa napadačem? jel mu ostaje onaj moral s kojim je krenuo ili se mijenja proporcionalno sa bodovima?
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #86 na: Ožujak 06, 2012, 09:18:01 »

Frag di si sad kad te trebam,sunac ti hlebem  Wink Grin
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #87 na: Ožujak 06, 2012, 09:20:23 »

može jedan odgovor ak nije bad...
igrač u trenutku napada ima 3m bodova a napada igraca od 650k bodova.....ovaj na 15 sekundii od udara raspušta dio vojske...npr nepotrebne....kola,ima dosta treba...i još dosta konja...oko nekih 200k bodova...uglavnom izlazi mu izvan 5x...ali mu ostaje opet dosta vojske.....mene zanima šta se onda dešava sa napadačem? jel mu ostaje onaj moral s kojim je krenuo ili se mijenja proporcionalno sa bodovima?

moral s kojim je krenijo ostaje,barr u v4;))
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #88 na: Ožujak 06, 2012, 09:26:13 »

znam za v4 ali za v5 nisam siguran...od prvog  r82 nisam igrao v5 pa se mnogo toga izmjenilo...
nego di si Marsh sunce ti tvoje? jel te još bugari  Tongue...u? evo i mi se s njima borimo u blitzu... Lips Sealed ni su...ali jedan se danas zalijepo ko palancika za tavu *WASSUP*
Evidentirano

bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #89 na: Ožujak 06, 2012, 09:32:59 »

hahha znaš da je na početku bilo jako strašno...shebao sam onih tvojih 100k konja u manje od 3 dana...znaš kako sam se zbruko,htjeo i odustat jer nisam nikad igrao blitz,ali ponos i sramota mi nije dala da se predam...hahahha...evo sad je ok...oko 160k vojnih,1,3m ekonomskih, iako ne idem uopće na ekonomiju hahaha...i moram se pohvalit da smo od 8 ratova sve dobili,9 je u tijeku...i sve to u 7 dana...imam još 2 ratna prihoda neiskorištena...jedan je od 280m drva i oko 60m željeza .... i naravno razguzili smo brazilce vidas da se neće skoro oporavit...nas 3 smo im izbacili  preko 10 igrača potpuno iz stroja i još 5 pogodili jednom....što  je najbolje par tih igrača,vidim da imaju medalje gospodari svijeta 2,3 sa savezom hardcore..a smijali su nam se kad smo im objavili..hahahhaha.....mislim da ti ne sramotim ime?? Grin

još jednom pozivam sve koju si željni okusiti krvi,pobijeda i dobivenih ratova nek se obrate bubimiru,zbabislavu ili meni,bronhyu  Grin
fali nam ekonomskih bodova da možemo nesmetano objavljivat ratove i savezim u top 5.....naglašavam da bi već bio objavljen rat iz jednog od top 5 ali slabi smo sa bodovima Grin

hehehhe.... stvarno mi je drago ovako nešto pročitat ovdje....
buuu, čestitam, odabrao si pravoga mog nasljednika, sad me strah da me ne pretekne u ludosti....hihihih...

Dac, ako se vratim igrat ikada, volio bih igrat s tobom, a pogotovo u takvom savezu sa još 4,5 dovoljno opičenih likova kao vas četvorica, željnih krvi i mesa na brzinu (blitz), ovo ostalo je sve za klinac....
Vas četvorica iz saveza ___U___ ste pravo oličenje ove igre kakva bi trebala biti i kakvom bi je ljudi trebali igrati!!!
Mogu oni skupljat zlatne medaljice iz milion era, ali nikada neće biti igrači kakve ja osobno volim.... a to su ratnici!!
Svaka čast na odigranom do sada, puno sreće vam želim i dalje...

zamjerka jedino u neslaganju hrvatskih saveza, al to je postalo već normalno u našem društvu, tako da.... nema veze....
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!