Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 03:25:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PANTHA RHEI (ex PANTHA REI) is back in blitz 5  (Posjeta: 8781 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #60 na: Ožujak 05, 2012, 01:19:25 »

da prejaka ti je kontra to znam,ali tebe i necu spijat samo cu poslat vojsku koda mi sta mozes Cheesy Cheesy Cheesy jaka ti kontra ali vojska sramota Grin Grin

hahahah, e da mi je to za vidjet i tu tvoju vojsku,hahahhaha,lijepo bi se nasadio, ko k....va
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #61 na: Ožujak 05, 2012, 01:24:55 »

ma ne..nema smisla se prepirat...posebno sa svojima...bilo mi je žao kad sam vidi rezultat panthe iz rata i pomislio još jedan hr savez koji se bruka po inter svijetovima...htjeo sam i prijeći kod vas kad krene žestoko za dvorce ali vidim da ste kao savez dosta loši...sad je i otišlo puno igrača a puno ih je i jako teško ranjeno... Smiley a...
imamo mi još tamo hr saveza kao croatia001 koji su dobri i po istraživanjima pa ćemo polagat nade u njih...

A koji ti to savez gledaš molim te, u kojem svijetu, u blitzu 5 nas je još uvijek 41, izbačena su dva člana Rosca,koji je prodo guzu drugima i wildwoman koja je spušila svu vojsku u ratu,jer je cura iz Alžira i nije se mogla ukopćati kad treba, drugo ne vidim da se savez raspada, ali eto promatraj i divi se uskoro, za centralni dvorac, i koliko će nam saveza pomoći protiv Bugara, a vi ratujte protiv Hrvata i onih koji su protiv Bugara, sretno, a tebe buu čekam sa vojskom, ako ti se da mene napadat, neka ti je sa srećom.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #62 na: Ožujak 05, 2012, 01:29:59 »

ko ceka doceka,i nemoj okrecat pricu da mi napadamo hrvate kad ti tvoji rumunji i turci sta li ste vec udarali po nama prije stalno al neka lazi ti sebe to ti je najbolje Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #63 na: Ožujak 05, 2012, 01:31:04 »

eto objavite tima rat kojima smo mi, pa eto da vas vidim na djelu, dečki su stvarno dobro uigrani, šta da kažem, moja greška, koja se skupo plaća, ijako još rat nije gotov, možemo gubiti sa još većom razlikom,ili uhvatiti im vojsku.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #64 na: Ožujak 05, 2012, 01:32:07 »

ko ceka doceka,i nemoj okrecat pricu da mi napadamo hrvate kad ti tvoji rumunji i turci sta li ste vec udarali po nama prije stalno al neka lazi ti sebe to ti je najbolje Grin Grin Grin
Daj ne pričaj gluposti, uopće nemam Turke u savezu, sad ga pretjera, bogec jedan.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #65 na: Ožujak 05, 2012, 01:35:09 »

mi protiv hrvata'Huh? dečko daj malo bolje pogleda Lips Sealed .onaj sa croatiom je bio na početku i bio je stvar nesporazuma...sad surađujemo dobro i nije problem nikakva pomoć.
reci mi jel edinaka ne bugarski savez?
reci mi koliko sam puta zvao da nam se netko pridruži da možemo objavljivat ratove savezima u top 5?
samo da znaš kad bi imali ekonmske bodove da bih odmah objavili darkness rat...ODMAH...bilo to tebi smiješno ili ne,napali bi ih bez razmišljanja....
zato ako imaš kakvih frendova koji hoće malo ratovat prepruči ih nama...mi sa vojskom vi sa ekonomijom i darkness pada
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #66 na: Ožujak 05, 2012, 01:42:30 »

da on ista zna i da je tako dobar voda ko sto se hvali posla bi par svojih sta su ratnici(ako uopce ima takvih) i onda im mi unistimo darkness a oni uzmu dvorac,ali nista od naseg goronje on samo bla,bla,bla Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #67 na: Ožujak 05, 2012, 02:07:48 »

Darkness, Huniti, Edinaka, STORM, BULGARIQ,  Prva 3 i zadnji u dogovoru, ovih 5 je naših najžeščih neprijatelja,i stalno se koljemo,zato nam ni ratovi nisu ni potrebni, ja se ne želim sa vama prepirat, a niti ste mi se obratili za ništa, samo se prepirete i osuđujete u čemu ste jedino najbolji, ja znam svoj cilj,ostvario ih sa svojim saveznicima ili bez njih, ne želim diskutirati više,radite što hočete, borite se sa kim hoćete, moja diskusija sa vama prestaje ovdje, samo znam da ste se od početka sa svim Hrvatima kačili u realmu, ijako mi to ne ide u glavu, a ti buuu ako si iskompleksiran samnom, ja ti tu nemogu pomoći tvom velikom egu koji te zastupa, al na žalost samo na forumu. Sretno.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #68 na: Ožujak 05, 2012, 02:11:03 »

da,da,da ajde sadi kumpire i dogovaraj kako cete pobic od bugara,ja ih lovim a oni tebe i tako to ide Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #69 na: Ožujak 05, 2012, 02:13:14 »

evo za tvoju ljubav i oprost objavit ćemo i hunitima rat...možda još danas...ako ništa bar ću imat inforamcije kakve vojske imaju i kad su on-off....valja?
a ako nas i razbiju nema veze...ovo je samo igra...ehheh
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #70 na: Ožujak 05, 2012, 02:36:20 »

da,da,da ajde sadi kumpire i dogovaraj kako cete pobic od bugara,ja ih lovim a oni tebe i tako to ide Grin Grin Grin

O čem ti to, pa mi smo živa napast za njih, oni bježe od nas, a ne mi od njih, vidim da nisi upućen,pogledaj koliko smo im samo kolonija uništili ,a taj se broj samo povečava, bulazniš  Grin Grin Grin, možda ti bježiš od njih, priča se na radiju da ti vojska ima brze noge za bježanje,sve sami atletičari  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #71 na: Ožujak 05, 2012, 02:42:56 »

vojnici moraju bit atleticari heheh,ma sta ces sa kolonijama vojsku im razbij a ne koloniju.sve krivo radis veliki vođo Grin Grin Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #72 na: Ožujak 05, 2012, 03:02:09 »

tko o cemu, a zjuti o horusu. lijepo je znati da si nekom centar svijeta i da netko stalno misli o tebi.  *freak* znam sto je korizma, evo ja ne igram imperiu u korizmi.  a sto se igre tice tebe se najmanje mogu bojati . jer u startu nemamo vojske, a kad ti skupis da nekog roibs , ja sam ti vec u x10 pa ti pravila nedaju da me robis. stigni me  u r5 do uskrsa pa da vidim hoces li se usuditi robiti. a  da mozes u panthu vec bi bio ovdje , ali je i goronja progledao pa mu ne trebaju takvi luzeri kao ti da sire defetizam po savezu Grin
  ..ajde lajavac..opet ces dobit bannnnnnnnnnnn--anu.. Grin Grin ..kazes u korizmi si a dolazis na forum..svasta.. *xxx* *xxx*..i ja neznam kad si ti bio bolji od mene u r5..pa cijelo vrijeme te tarem po net bodovima..lazove stari.. Grin Grin..a za pantu..pa goronja me je vec zvao..al sam mu reko doletit cu kad te porobim pa da te mogu zekat..i da..daj si pogledaj savez..a pa da nemas gaaaaaaaaaaaaaaaa.. *hahaha* *hahaha* ..
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #73 na: Ožujak 05, 2012, 03:03:38 »

 Wink Kao prvo da te stari veretan nešto nauči, kolonije im pomažu u bonusu za saveznu vojsku,na čemu sada dobro imaju gubitke, drugo,tamo skrivaju vojsku ili su na čuvanju, pa im razbijamo, ne radi se samo o koloniji kao koloniji, i ne rušimo im sve, samo one bitne koje im pomažu za vojsku i dvorac. da te eto malo prosvijetlim. A ti bi samo vojsku ,pa vojsku,pa oporave se sa vojskom u 48 sati, u Verziji 5 uopće ne igra faktor vojska, kad ju napraviš sa dijamantima u što kračem roku za čas, big deal , iak
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #74 na: Ožujak 05, 2012, 03:05:26 »

hvala na prosvjetljenju goronjaaaaaaaaaaaaaa Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!