Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 01:06:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: PANTHA RHEI (ex PANTHA REI) is back in blitz 5  (Posjeta: 8743 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #30 na: Veljača 22, 2012, 11:26:33 »

mislio sam da si ti i frida skupa, ali posto komunicirate preko foruma , ocito da je frida progledala i otisla potraziti nekog normalnog sa pravom frulom, a ne da mora dijelit tvoju pokolo flautu s nekim likovima Grin
dalje u ovom savezu (pantha rhei) ja sam jedan od kljucnih igraca, a goronja ga vodi upravo onako kako  sam ja pisao na SP da treba voditi savez. da me je tad poslusao umjesto sto je slusao bolesnika poput tebe, i na SP  bi imali medalju
na kraju ako malo bolje pratis forum vidjeces da sam bugar  Grin Grin Grin i iduce SP cu igrati za bugarsku, a ti i dalje mozes pusit  *pardon* svirat frulu.
    ..pa desi ba horse (u prijevodu na naski..konje..)..sramoto izdajnicka..opet lajes konjusaru stari.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ..na tvoju veliku zalost..zenim ti se ove godine..tako da lijepo mozes odj  Smiley u skokovima.. Grin Grin..nego..sta si ono reko da si kljucna figura u panthi..sta za ciscenje shitova.. Grin Grin..neznam ja zasto tebe goronja drzi u savezu..takvog izdajnika i spiju drzat u savezu..ja nemam rijeci..zvao si pola realma da me napada i robi..i najzalije je to sto me tvoj potrcko..hrvat iz saveza croatia001 porobio..a da negovorim kako koketiras sa savezom darrkness i drugim..da me napadaju..ti si ziva sramota imperije..znam ja da te boli sto sam ispred tebe svih mjesec dana..i to bez kredita..a ti koji imas dabe kredite..moras meni gledat u leda.. Grin Grin..a sad ti slijedi ono sta sam ti i obeco..ono u cem sam najbolji..porobljavanje.. Grin Grin..i kad se zasitim..lijepo ti dodem u savez i hlebem te ko beba zvecka..ak nisi zaboravio..goronja je jos voda..  Wink Wink..
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #31 na: Veljača 23, 2012, 04:49:20 »

 
« Zadnja izmjena: Veljača 23, 2012, 04:52:31 od legenda001 » Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #32 na: Veljača 24, 2012, 02:22:19 »

ja pricam o blitzu5,neznam za elitni a i u blitz5 je goronja voda ali neka doc ce i ti racuni na naplatu samo polako


Evidentirano

legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #33 na: Veljača 24, 2012, 05:06:15 »

 Grin
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #34 na: Veljača 28, 2012, 05:02:40 »

neznam!! ovo  je ratna igra a vi  nemate jednog vojnog boda  igraci  koji  su  ratnici  znaju  o  cem pricam!!!!!!!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
mladen
Private
*

Karma: +3/-13
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 29, 2012, 12:18:45 »

    ..pa desi ba horse (u prijevodu na naski..konje..)..sramoto izdajnicka..opet lajes konjusaru stari.. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ..na tvoju veliku zalost..zenim ti se ove godine..tako da lijepo mozes odj  Smiley u skokovima.. Grin Grin..nego..sta si ono reko da si kljucna figura u panthi..sta za ciscenje shitova.. Grin Grin..neznam ja zasto tebe goronja drzi u savezu..takvog izdajnika i spiju drzat u savezu..ja nemam rijeci..zvao si pola realma da me napada i robi..i najzalije je to sto me tvoj potrcko..hrvat iz saveza croatia001 porobio..a da negovorim kako koketiras sa savezom darrkness i drugim..da me napadaju..ti si ziva sramota imperije..znam ja da te boli sto sam ispred tebe svih mjesec dana..i to bez kredita..a ti koji imas dabe kredite..moras meni gledat u leda.. Grin Grin..a sad ti slijedi ono sta sam ti i obeco..ono u cem sam najbolji..porobljavanje.. Grin Grin..i kad se zasitim..lijepo ti dodem u savez i hlebem te ko beba zvecka..ak nisi zaboravio..goronja je jos voda..  Wink Wink..
cita li tko ovod od nadlezni. ti prika ili si pijan ili lud, ako imas nest protiv covika rijesi to s njim, a ne da mi ostali ovod moramo citat tvoje uncutarije i divit se tvojoj kulturi i odgoju Cool
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Veljača 29, 2012, 12:21:56 »

Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #37 na: Ožujak 01, 2012, 04:42:34 »

cita li tko ovod od nadlezni. ti prika ili si pijan ili lud, ako imas nest protiv covika rijesi to s njim, a ne da mi ostali ovod moramo citat tvoje uncutarije i divit se tvojoj kulturi i odgoju Cool
     ..prikaaaaa..nisam lud..znat ces kad poludim po svom sefu horsu kad se bude selio iz drzave.. *hahaha* *hahaha* ..i nepijem korizma je..neznam dali vi koji vjerujete u amon raa..znate sta je korizma.. *xxx* *xxx* ..negoo..sta tvoj sefic kukavica nesmje vise doc na forum i u r5..pa preko svojih potrcka tu blebeta.. *crazy* *crazy*  ..PS..prvo vidi sta ti tvoj sefic sramota izdajnicka pise..pa se onda javi..i daj ga pitaj kako je to kad se nekog bojis..mislim ono pobjec odma sutradan na odmor nakon sto sam napiso da cu ga robit..i vise se nevracat..pa mislim onoo..kukavica nema ga veceg.. *crazy* *crazy*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #38 na: Ožujak 02, 2012, 03:02:36 »

oooo di si Zjuty care.......nego što se tiče ratova i ratovanja u r5 i tko je za malo akcije neka se obrati bubimiru ili zbabislavu ili bronhyu i da nam se savez digne sa ekonomskim bodovima tako da možemo objavljivat ratove i savezima u top 5  Grin...pogledajte trenutno stanje sa brazilcima VIDAS...  Tongue
hitno je ljudi hitno...svaki dan se dobiva ratni prihod  Lips Sealed
Evidentirano

bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #39 na: Ožujak 02, 2012, 11:52:23 »

ne ovom bronhyu na forumu, u igri, jel je prika preuzeo igru....
dac, nemoj me osramotit,....Wink
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #40 na: Ožujak 03, 2012, 03:14:53 »

hahha znaš da je na početku bilo jako strašno...shebao sam onih tvojih 100k konja u manje od 3 dana...znaš kako sam se zbruko,htjeo i odustat jer nisam nikad igrao blitz,ali ponos i sramota mi nije dala da se predam...hahahha...evo sad je ok...oko 160k vojnih,1,3m ekonomskih, iako ne idem uopće na ekonomiju hahaha...i moram se pohvalit da smo od 8 ratova sve dobili,9 je u tijeku...i sve to u 7 dana...imam još 2 ratna prihoda neiskorištena...jedan je od 280m drva i oko 60m željeza .... i naravno razguzili smo brazilce vidas da se neće skoro oporavit...nas 3 smo im izbacili  preko 10 igrača potpuno iz stroja i još 5 pogodili jednom....što  je najbolje par tih igrača,vidim da imaju medalje gospodari svijeta 2,3 sa savezom hardcore..a smijali su nam se kad smo im objavili..hahahhaha.....mislim da ti ne sramotim ime?? Grin

još jednom pozivam sve koju si željni okusiti krvi,pobijeda i dobivenih ratova nek se obrate bubimiru,zbabislavu ili meni,bronhyu  Grin
fali nam ekonomskih bodova da možemo nesmetano objavljivat ratove i savezim u top 5.....naglašavam da bi već bio objavljen rat iz jednog od top 5 ali slabi smo sa bodovima Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #41 na: Ožujak 03, 2012, 07:53:26 »

da bio bi objavljen bas ovoj sili od pantha_rei Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #42 na: Ožujak 04, 2012, 04:26:07 »

     ..prikaaaaa..nisam lud..znat ces kad poludim po svom sefu horsu kad se bude selio iz drzave.. *hahaha* *hahaha* ..i nepijem korizma je..neznam dali vi koji vjerujete u amon raa..znate sta je korizma.. *xxx* *xxx* ..negoo..sta tvoj sefic kukavica nesmje vise doc na forum i u r5..pa preko svojih potrcka tu blebeta.. *crazy* *crazy*  ..PS..prvo vidi sta ti tvoj sefic sramota izdajnicka pise..pa se onda javi..i daj ga pitaj kako je to kad se nekog bojis..mislim ono pobjec odma sutradan na odmor nakon sto sam napiso da cu ga robit..i vise se nevracat..pa mislim onoo..kukavica nema ga veceg.. *crazy* *crazy*
tko o cemu, a zjuti o horusu. lijepo je znati da si nekom centar svijeta i da netko stalno misli o tebi.  *freak* znam sto je korizma, evo ja ne igram imperiu u korizmi.  a sto se igre tice tebe se najmanje mogu bojati . jer u startu nemamo vojske, a kad ti skupis da nekog roibs , ja sam ti vec u x10 pa ti pravila nedaju da me robis. stigni me  u r5 do uskrsa pa da vidim hoces li se usuditi robiti. a  da mozes u panthu vec bi bio ovdje , ali je i goronja progledao pa mu ne trebaju takvi luzeri kao ti da sire defetizam po savezu Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #43 na: Ožujak 05, 2012, 11:07:45 »

da bio bi objavljen bas ovoj sili od pantha_rei Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 Grin :DTeško da češ do doživjeti u ovom svijetu,jer Pantha se sprema preuzeti dvorac od darkness, kakvi ratovi, to je za vas male. Cheesy Cheesy

U nekom drugom svijetu, recimo beta111, ako igraš,sam dođi, objavi, biće mi drago,da upoznaš POWER OF HE DARK SIDE  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #44 na: Ožujak 05, 2012, 11:45:25 »

hahha znaš da je na početku bilo jako strašno...shebao sam onih tvojih 100k konja u manje od 3 dana...znaš kako sam se zbruko,htjeo i odustat jer nisam nikad igrao blitz,ali ponos i sramota mi nije dala da se predam...hahahha...evo sad je ok...oko 160k vojnih,1,3m ekonomskih, iako ne idem uopće na ekonomiju hahaha...i moram se pohvalit da smo od 8 ratova sve dobili,9 je u tijeku...i sve to u 7 dana...imam još 2 ratna prihoda neiskorištena...jedan je od 280m drva i oko 60m željeza .... i naravno razguzili smo brazilce vidas da se neće skoro oporavit...nas 3 smo im izbacili  preko 10 igrača potpuno iz stroja i još 5 pogodili jednom....što  je najbolje par tih igrača,vidim da imaju medalje gospodari svijeta 2,3 sa savezom hardcore..a smijali su nam se kad smo im objavili..hahahhaha.....mislim da ti ne sramotim ime?? Grin

još jednom pozivam sve koju si željni okusiti krvi,pobijeda i dobivenih ratova nek se obrate bubimiru,zbabislavu ili meni,bronhyu  Grin
fali nam ekonomskih bodova da možemo nesmetano objavljivat ratove i savezim u top 5.....naglašavam da bi već bio objavljen rat iz jednog od top 5 ali slabi smo sa bodovima Grin

da,da ,ne maži ljudima oči,  Cheesy Cheesy http://prntscr.com/6qg0b
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!