Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 12:35:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: modeatori  (Posjeta: 9166 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #75 na: Veljača 04, 2012, 11:48:25 »

sada mi jos nesto nije jasno otkud on zna da sam morao na 6 off znaci da imaju spije u savezu eto cime se sve sluze veliki igraci

hahaha čuj lika da ima špije u savezu  Grin Grin Grin Grin pa kad provedeš 3 godine na IO onda ćeš i ti znat kako skužit nekoga na offu. i ne mogu si pojmit da se čovjek,koji ima već 40 ljeta,ponaša tako kao ti...ako ti je dosadno odi van na pivu sa frendićima a ne  Smiley ljude ovdje koji uživaju u igri Lips Sealed
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #76 na: Veljača 04, 2012, 11:48:43 »

i to mozes pricat nekom drugom nisam ih napado samo da neznaju kada sa u igri a oni me uhvate na 6 ofa pa kako niko nije napo po noci ili po danu da znaju da sam tu a spije im ne pprolaze jer sam vidio koju i doticni gospodin ima tako da mi nemogu nista price za malu decu ja cekam odgovor od njih jos sam ih zamolio da mi daju broj da im pohvalim igricu i popricamo malo toliko od mene za sada cujemo se kada dobijem odgovor i jos ako daju broj telefona mojoj sreci nema kraja a ako sam u krivu ja sam reko i iza toga stojim da cu se izvinuti svima na forumu i slobodno mi mozete reci onda da sam seronja.....
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #77 na: Veljača 05, 2012, 12:00:35 »

a spije im ne pprolaze jer sam vidio koju
;D logika na nivou
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #78 na: Veljača 05, 2012, 12:44:24 »

mrki vidim da su ti pune gade bolje pljuvat po meni nego da te oni poderu to je u redu drzi se mrki i samo napred
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #79 na: Veljača 05, 2012, 01:35:47 »

odustajem od imperije skroz i idem gledat crtice to je za mene a ovo definitivno nije pet godina igre je stvarno dosta ako sam koga povrijedio nisam namjerno i nisam htio izazvati bilo kakve sukobe htio sam samo pomoc da se igraci zastite od ne fer igre nadam se da me razumijete sto mislim jer za mene vise ova igra nema smisla ubili su u meni svaku volju za igrom ,zelim vam svaku srecu u igri nadam se da cete jednog dana shvatiti meni je trebalo pet godina da shvatim neke stvari bio sam ko vi nije to istina a sada sam konacno shvatio da uzalud trosim vrijeme uz igru jer smo im mi lopte za napucavanje .. moj pozdrav svima i jos jednom izvinite ako sam koga uvrijedio  Tongue
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #80 na: Veljača 05, 2012, 11:21:07 »

jos samo da odgovorim tigeru ti mozes sve dati samo moras pitati ured dali pitas ured kada dajes sam sebi i sam si mi reko da nemozete to nigdje provjerit koliko sam konja imao nego na rijec i jos mi objasni kako nema igraca ni sa hrvatske ni sa srpske strane koji bi mu bar vidio pete nego samo on zna igrati i jos moderator znaci tamo od 600 igraca po vama svi su glupi jedino on pametan imam pet svijetova kopiranih i nigdje nema takve razlike u bodovima na ostale nemogu uci pa daj vec jednom shvatite da oni mogu sve .... jos ih podrzavate da znaju igrati pa se jednom zapitajte zasto je uvijek najbolji modeator a ne neki obican smrtnik..... napravio sam to zbog vas smrtnici jer ce sada morati stati na loptu da ne dode do masovne pobune kako on zna igrati dok ovi dodu na milju bodova mozete samo zamisliti koliko ce imati on....i zato mucnite malo glavom prodite po drugim svjetovima pa pogledajte razlike tamo ako i igraju modeatori igraju u granicama a ne isticu se neka moderatori igraju da mogu ljudima odgovorit ali toliku razliku pravit i ponizavat sve oko sebe kako on zna igrati a svi ostali glupi daj vec jednom shvatite da mogu sve.....nisu tu cista posla.....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #81 na: Veljača 05, 2012, 11:41:36 »

jos samo da odgovorim tigeru ti mozes sve dati samo moras pitati ured dali pitas ured kada dajes sam sebi i sam si mi reko da nemozete to nigdje provjerit koliko sam konja imao nego na rijec i jos mi objasni kako nema igraca ni sa hrvatske ni sa srpske strane koji bi mu bar vidio pete nego samo on zna igrati i jos moderator znaci tamo od 600 igraca po vama svi su glupi jedino on pametan imam pet svijetova kopiranih i nigdje nema takve razlike u bodovima na ostale nemogu uci pa daj vec jednom shvatite da oni mogu sve .... jos ih podrzavate da znaju igrati pa se jednom zapitajte zasto je uvijek najbolji modeator a ne neki obican smrtni Smiley  . napravio sam to zbog vas smrtnici jer ce sada morati stati na loptu da ne dode do masovne pobune kako on zna igrati dok ovi dodu na milju bodova mozete samo zamisliti koliko ce imati on....i zato mucnite malo glavom prodite po drugim svjetovima pa pogledajte razlike tamo ako i igraju modeatori igraju u granicama a ne isticu se neka moderatori igraju da mogu ljudima odgovorit ali toliku razliku pravit i ponizavat sve oko sebe kako on zna igrati a svi ostali glupi daj vec jednom shvatite da mogu sve.....nisu tu cista posla.....
Moram pitati ured = jedino oni to mogu napraviti i moram njih tražiti da to naprave.
Što se tiče rasta - nemam namjere nikog vrijeđati, ali ne shvaćaš osnovni koncept. Svaka stvar koju napraviš prije drugog igrača ti je neko vrijeme prednosti. 1-2 dana napadaš utvrde 4 prije - 1-2 dana prednosti. isto i za sve druge nivoe utvrde. Dobiješ provincije prije - opet prednost. Opljačkaš neaktivne učinkovito - prednost jer dobiješ vojske za utvrde 7, resurse za 1 provinciju extra, koji nivo medicine, utvrde... opet koji dan prednosti u odnosu na druge igrače. Kamatarenje od dana 10 - velika prednost jer u toj fazi su kamate 6 milijuna a proizvodnja 1 milijun - pa si izračunaj. Instant pokretanje vojske - šparaš 3-4-5 sati za napad na sljedeću provinciju. I onda na danu 30 imaš 10 dana ili 15 dana prednosti pred drugim igračem. Ali tih 10 dana nije prednost sa onom slabom ekonomijom na početku - par bodova svaki dan, već sa ekonomijom koju imaš. I prednost raste i raste. Samo 20 dana kamatarenja je 20*6 mil = 120 mil zlata * recimo sveučilište 20= 120 mil *1,4= 168 000 ili malo više ekonomskih bodova. Samo na tome je tolika prednost. Ima garant višu arhitekturu i sveučilište. tu ima barem 10% prednosti. to je na 800 k = 80 000 bodova. Ima više pljački, manje troškove održavanja vojske jer može raditi s njom što želi, jaču ekonomiju zbog više ljudi i viših nivoa utvrda. Učinkovitije je pljačkao svoje provincije i tu nije imao tolike gubitke.  A prednost mu je trenutno 330 - 340 k. I to ti je to. Sad je gotovo duplo bolji, kasnije više neće biti jer rast se usporava kasnije, pa će on biti na 1,5 mil, drugi na 1 mil ili jako blizu...  A ne zato jer mu je netko pomagao.  Već zato jer ne klika bezveze, već točno zna što donosi više a što manje u određenom trenutku.
Evidentirano

mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #82 na: Veljača 05, 2012, 02:38:41 »

tako je vi ste u pravu mi smo samo obicni ljudi od krvi i mesa jer je sve isto ko u nasoj drzavi ko je na vlasti moze ko nije neka se pati samo me zanima oce napredovati tim tempom dalje ako stane da ga ostali sustignu to ce vam biti dokaz da muckaju.....
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #83 na: Veljača 05, 2012, 03:23:23 »

U silnog mi dokaza .Pa jel znas ti sta je  rekurzivna formula 1 za vremena i cene istraživanja,i kako se ponaša efikasnost istraživanja i zgrada naspram uloženih resursa,kako se ponaša raspodela pogađanja rudnika,i pre svega koliku ja ekonomsku prednost imam u različitim trenucima ,i kako se ta prednost menja u vremenu.Ako nisi završio fakultet ,ili bar išao na fakultet gde se matematika ozbiljnije uči ,ti zapravo ne verujem da ove stvari možeš pojmiti.Zato se prestani blamirati
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #84 na: Veljača 05, 2012, 03:39:28 »

Tiger je tebi pokušao da objasni da su moji poeni u direktnoj vezi sa integralom funkcije proizvodnje resursa po vremenu (integraljen po vremenu) .Ti ako ne znaš oblik te funkcije ti ne možeš znati ni ukupan integral ,i to je najvece moguće uprošćavanje problema rasta sa poenima,bez ikakvih drugih faktora da ti tu funkciju menjaš svojim odlukama u zavisnosti od okolnosti.Ti ako igraš tako što za sve pare praviš vojsku ,ti možeš da se uštopaš i da ne možeš više rasti ,ako si u nekom graničnom slučaju napravio toliku vojsku da sve pare što imaš prodaješ za održavanje vojske.Naravno da je funkcija rasta dijametralna sa funkcijom sigurnosti tvog računa i da ti tu ulaziš u negativnu povratnu spregu pojačavanja funkcije sigurnosti.Siguran sam da vas ima dosta,pored  tigera,koji nisu moderatori,a matematički su obrazovani,da  može da ti potvrdi da je ovo 100% istina što sam napisao.Ja se znapred izvinjavam ako sam pogrešno pretpostavio tvoje obrazovanje,ali očigledno je da na osnovu nekih levih dedukcija,igraš po nekom "osecaju" misleći da matematika nikom ne treba i da je služila da deca u školi imaju šta da mrze.
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #85 na: Veljača 05, 2012, 03:55:37 »

i da ti sad zakomplikujem ovaj problem,reći ću ti da je gorenavedena funkcija proizvodnje resursa u vremenu direktno srazmeran trenutnoj populaciji,bez rudnika.A trenutna populacija srazmerna integralu rasta populacije.I onda neko ko ima 2x jači rast populacije koji se dvostruko integrali i daje konačan rezultat poena,KUKA,kako ja prebrzo rastem,u periodu kad bi nomadi trebali dominirati.E vaš je problem ako ste tih 2x jači rast zanemarili ,umesto pojačali,a ja završio sa većim priraštajem od nomada od samog početka.Gde leži ključna greška ,verovatno u premaloj,ili prekasno napravljenoj medicini ,naravno.

Hint - ja sam 1. dan realma imao medicinu 5 ili 6 cini mi se,dok su ostali pravili šta oni misle da je bitno,ja sam pravio šta ja mislim da je bitno,i pravio je svaki put kad sam mogao,sa ogromnim prioritetom
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2012, 04:02:03 od Fragmaster » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #86 na: Veljača 05, 2012, 04:00:11 »

ja sam izračunao, da sam igrao ovaj svijet croatia/serbia u ovom trenutku bi imao 865 455 ekonomskih bodova  Cheesy
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #87 na: Veljača 05, 2012, 04:04:35 »

 :hooray: mislim da može ,koliko god da sam ja da se kaže ,dobro se izgradio,grešio sam i ja,i uvek može bolje.Sa naučnikom može ,ali je rizičnije ,tu je mrtvo kockanje jedan deo tog perioda,ja sam išao na sigurno
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #88 na: Veljača 05, 2012, 04:12:36 »

I nek čitaoci javno vide ,čije je objašnjenje ,moje ili mmiskatovo ,uverljivije.Teorija zavere ili matematika.Ako vam je taj segment,matematike, malo komplikovan,verujte kolegama sa foruma koji znaju matematiku,i ovo će vam potvrditi.I čikam nekog da se upusti da obara ovo što sam napisao .Ako sam šarlatan,i ovo je mazanje očiju,lako će se oboriti.

Ne zaboravi objaviti mail od Kruma, čim stigne rezultat provere dal varam.
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2012, 04:14:47 od Fragmaster » Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #89 na: Veljača 05, 2012, 09:16:01 »

Brate fragmentalni sad si mnogo zakomplikovo. Matematika mi je bila ok predmet ali mislim da u ovom slucaju bi tvoj protivnik trebao pristupit rijesavanju problema fizikom. mmiskat mislim da bi trebo napadat i palit doticnog i time mu usporit rast dok ga neko ne stigne i srusi ga vojno i ekonomski, Formiraj grupicu ljudi koja ce ga napadat cackat ga tako da mora izracunavat i popravke. Sad mu je lako skuplja lovu na goldima nemora slat vojsku da trosi na offovima racuna i boli ga briga. A nigdje nepise da se nesmiju 2,3 5 ili 8 njih zabit u njega pa da ga sljedeci dokrajci. niko nije neslomljiv ako se skupi pametna i organizirana ekipa. Frag kao i ostali ima 6h off a ako ga spalite svaki off otezat cete mu matematiku. Fizicki gledano sile koje djeluju u istom pravcu zbrajaju se. Dakako za sve to treba vremena i volje i htjenja. Nenavijam za nikog u ovom slucaju ali po mom misljenju igra je napravljena tako da ako obicno pobjednici budu oni koji su najaktivniji i dobro organizirani.

Hvala.
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!