Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:12:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: modeatori  (Posjeta: 9169 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #60 na: Veljača 04, 2012, 10:54:38 »

Sto ti mislis da sam ja iskompleksiran da moram nekog da ubijem.Bitnije mi je da mi ne znate  svu vojsku nego da tebe ubijem,ti si nebitan kao pojedinac u celoj prici ,ima jos 5 igraca u igri .Kad bude prilika za ratni prihod,onda je vredno truda.Ti si pred offline pobegao iz saveza,zato ne pricaj svasta o cojstvu i junastvu
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #61 na: Veljača 04, 2012, 10:56:16 »

odje_bite više od moderatora!
konji jedni glupi, nemaju ljudi utjecaja na igru kao moderatori foruma, jednostavno su bolji od vas, imaju svoju taktiku sa kojom vas sve  Smiley u i možete popušit kiflu....
znaju šta rade, ne kruže bezveze priče o njima i njihovim pohodima....
šta je bilo onda kad nisu bili moderatori, a bili najjači ili u top5?
onda je bilo namješteno, jel tako? idi:oti
tiger, frag... ignorirajte ovu temu... svaka vam čast na vašem znanju, ovi jadnici nisu dostojni vašeg vremena!

i da sam na vašem mjestu, potrudio bih se zbliži ti se s nnjima, da mi bar dio svojega znanja predaju....  a vi budale ih napadate.... debili...
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2012, 11:00:11 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #62 na: Veljača 04, 2012, 10:59:34 »

nisam pobegao sta su mi mogli jos me izrobit mozda pa nisu imali gdje veliki igracu
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #63 na: Veljača 04, 2012, 11:01:02 »

mogo sam ti ja porusiti sve fortove...
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #64 na: Veljača 04, 2012, 11:04:23 »

ocu jos covjeku pomoci a on nista samo pici po svom....dobio si adresu sad prijavi i pusti covjeka na miru .....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #65 na: Veljača 04, 2012, 11:08:49 »

al fora je imati apsolutnu dominaciju u nekom od svijetova i biti duplo jači iznad svih ostalih, i ja bi to  ;D
Evidentirano

mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #66 na: Veljača 04, 2012, 11:09:47 »

nego da cu prijavit i jos cetri svijeta gdje nema razlike u bodovima pa neka mi objasne zasto u ovom ima sve sam iskopiro llijepo slozio i saljem neka mi objasne i neka mi kazu dali ima smisla to igrat pored moderatora....
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #67 na: Veljača 04, 2012, 11:12:17 »

jel ti znas citat.....FRAGMASTER NEMA ALATE SAMO JE MODERATOR NA FORUMU....JA CU TI NAPRAVIT FORUM I DATI TI MODERATORA AKO MISLIS DA CES ZBOG TOGA IGRATI 10X BOLJE......RAZLIKE NEMA ZATO JER NI U 1 SVIJETU NI 1 IGRAC NE ISKACE PO KVALITETI OD DRUGIH KAO FRAGMASTER U OVOM.......
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #68 na: Veljača 04, 2012, 11:13:05 »

ma prijavi i uvjeri se makar ce i tad bit da admini stite fragmastera zato jer je moderator....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #69 na: Veljača 04, 2012, 11:18:13 »

ne ako mi lijepo odgovore i da je to ok i da ima smisla sta oni unistavaju igru  ja cu se njemu izvinuti i otvorit novu temu izvinjenje i naklonit ko igracu ali dok ne dobijem odgovor niko me u drugo nemoze ubjedit...
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #70 na: Veljača 04, 2012, 11:23:05 »

sada mi jos nesto nije jasno otkud on zna da sam morao na 6 off znaci da imaju spije u savezu eto cime se sve sluze veliki igraci
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #71 na: Veljača 04, 2012, 11:23:35 »

ne ako mi lijepo odgovore i da je to ok i da ima smisla sta oni unistavaju igru  ja cu se njemu izvinuti i otvorit novu temu izvinjenje i naklonit ko igracu ali dok ne dobijem odgovor niko me u drugo nemoze ubjedit...
a daj ti meni objasni na koji nacin on unistava igru  Huh? Huh? Huh?
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #72 na: Veljača 04, 2012, 11:25:30 »

ako ti prolazi sa spijama nista lakse nego ti otkrit off.....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #73 na: Veljača 04, 2012, 11:32:17 »

sada mi jos nesto nije jasno otkud on zna da sam morao na 6 off znaci da imaju spije u savezu eto cime se sve sluze veliki igraci
dobro je,sad mogu da te iskljucim kao potencijalnu opasnost,ti druze ovu igru nemas pojma.U ratu smo naravno da ti znam offline
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #74 na: Veljača 04, 2012, 11:39:59 »

I u šta tebe onda netko može uvjeriti?? Kad ne vjeruješ nikome što ti kažu. Ja sam Community Manager za Hrvatsku i nitko van ureda nema veći pristup od mene bilo čemu u igri. Ako trebam dijamante za sebe, moram pitati ured. ako trebam provjeru igrača, moram pitati ured. Ako nekome nestane vojska zbog memorije servera, moram pitati ured da dodaju. Ako netko ne dobije dijamante za sms... ajd pogodite... moram pitati ured. Ako treba nešto provjeriti na nečijem računu što zahtijeva spajanje na njegov račun, vidi čuda, opet moram pitati ured. Ako moram na WC... e ček, ne, zabuna, to mogu i sam. Smiley  I sad koje ti ovlasti misliš da ima frag kao srpski mod na internacionalnom forumu?? On je normalan igrač koji jedino dobiva nešto dijamanata jer ima strpljenja i znanje za odgovaranje igračima. Naglasak na znanje. I očito bi bio pametna potez da svim moderatorima zabranimo da igraju igru. Ali ček, a kako bi onda oni znali odgovarati igračima ako ne igraju igru? Hmm... to je problem... možda je dobro imati dobrog igrača za moderatora.
Ne shvaćam koja je razlika sad da li je on mod ili ne. Igra igru kao običan igrač. Koja bi bila razlika da je na toj pozicija on ili ja ili netko tko nema nikakvu funkciju u igri, ako to postigneš normalnom igrom. Ako netko vara na trgovini, savezu, dogovorenim bitkama, onda zaslužuje kaznu, ma tko on bio. Ali frag nije taj. Da nisam otišao na odmor(a drago mi je da jesam), bila bi dvojica na tim bodovima. Onda bi bilo manje sumnjivo sigurno. Ne, onda skupno ekipa vara. to bi bio novi zaključak.
Pošalji ga na provjeru na mail koji si dobio. Provjeriti će ga Krum tako da ćeš dobiti svoj odgovor.
Za mene je ova tema gotova, nemam namjere više tu pisati.
PS. Fragu nećeš sakriti offline time - može se ali to moraš znati. Ako te čovjek malo prati - rasteš po bodovima 18 h i onda 6 h ne. Cijeli dan napadi a onda 6 h ne. Vojska ide na army save. ili je 18 h u utvrdama, a onda 6 h u glavnoj provinciji ili army saveu. I još par malih stvari. E a onda otkrij 6h offline nekog tko zna što radi. 2 x na dan poraste puno po bodovima a ostalo ništa. Pa pogađaj onda. Drugi dan stalno raste, treći dan ništa...Jedna dan napada po noći, drugi ne.... Onda je malo teže. Najbolji igrači imaju vremena i volje varirati to vrijeme ako je potrebno. Ako si svaki dan uonline od 1-7 ujutro, onda si predvidljiv u ratu. Smiley
Evidentirano

 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!