Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:24:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: modeatori  (Posjeta: 9147 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #45 na: Veljača 04, 2012, 08:42:50 »

joooo odustao samo od r61 jer mislim da će biti nezanimljiv,al sad ću se vratiti samo da tebe irešetam i da odustaneš od igre jer takvima kao što si ti ovdje nije mjesto!! Lips Sealed

samo mi reci kako se zoveš tamo!!
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2012, 08:46:53 od jackson-boy » Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #46 na: Veljača 04, 2012, 09:04:52 »

Ako predjem iz saveza gde sam imao mnogo federacija u savez koji nema nijednu,po meni je posteno biti iskren i to napisati,jer ako nisam vodja vise ,nije moje da vodim svoju diplomatiju,vec diplomatiju saveza.I stvarno,koji si ti u r61 ,hocu da znam
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #47 na: Veljača 04, 2012, 09:23:58 »

renci12 mi je nik i ako to vec znas
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #48 na: Veljača 04, 2012, 09:32:09 »

ali ne sekiraj se veceras odustajem od igre jer nema smisla vise igrat i trosit vrijeme na to jer protiv vas se nemoze igrat ... nema smisla
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #49 na: Veljača 04, 2012, 09:34:25 »

http://clip2net.com/s/1yATT evo da nebi mislio da sam reko krivo ime da nebi se iso drugima osvecivat....
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #50 na: Veljača 04, 2012, 09:44:30 »

Pošteno je reći da ti brzina 2x ne odgovara,i da ne možeš spavati samo 6 sati i da ti je sve prebrzo.Al reći ne može se igrati jer varam ili nešto ili što sam moderator,nije korektno.to nije u redu.Pobeda u ovoj igri nije samo u inteligenciji i dijamantima,već i u fleksibilnosti nečijeg rasporeda u životu.Ako poraz u ovoj igri nekom smeta ,ili gubljenje vojske,taj mora odmah da odustane jer je to pogrešan pogled na igru.Ja se ne bih sekirao ni da trenutno postoji neko sa 1.5 m poena u realmu,igrao bih,i pravio izbore koje mogu da pravim.Pola mog igračkog veka sam i sam uvek imao nekog nad glavom,obično jednog,koji te tera da sve igraš bez grešaka i maksimalno sigurno.Svako se nahvata ,svako se uspava,svako greši.prema tome ili igraj hrabro bez straha od poraza,ili nemoj gubiti živce.
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #51 na: Veljača 04, 2012, 09:45:50 »

nisam nego sam dao racun drugom igracu spor mi je svijet i neda mi se to igrat nisam ovdje pobego da bi tamo koji je sporiji i imas gdje vojsku poslat ako hoces na 12 sati taj je svijet pre spor na napad cekas pola godine dok oni napadnu ja ostarim....
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #52 na: Veljača 04, 2012, 09:50:05 »

ne gubim ja zivce nego ajde mi onda objasni sta treba da ja tako brzo napredujem jedino ti niko drugi price za moga sina kako nemas pomoci to samo kod njega moze proci jelda da je tako i ja sam u mirovini vremena koliko hoces a imam samo 40 godina..
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #53 na: Veljača 04, 2012, 10:03:33 »

počni bankirati punu banku od desetog dana sveta, pa ćeš i ti imati.
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #54 na: Veljača 04, 2012, 10:07:10 »

sta ih se bojite znam i ja da ih nesmem napast jer cu mozda biti baniran sta mislite da ce vas postedit grdno se varate i jos uvjek mislite da se isplati igrat ako vas gaze i smiju vam se moze vojsku izgubit i sutra ju ima nazad bez truda meni su nestali konji u bitki i tigar je rekao samo reci koliko imas i vratio mi je konje ako moze meni sta tek moze sebe ...... uzivajte u igri ....
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #55 na: Veljača 04, 2012, 10:09:42 »

Ti misliš tiger verovao tebi na reč da ti fali X konja,pa ti ubacili X konja?  Grin Grin Grin .Imaju logove za svakog igrača ,može se proveriti dal su ti stvarno nestali ili blefiraš
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #56 na: Veljača 04, 2012, 10:18:47 »

pa rekao je ti je tiger kako da brzo napredujes.....ali u globalu..... cjeli dan klikaj na golde i njih lovi i naravno moras kamatariti kolko je god to moguce ..znaci bankarstvo do maxa i kamatarit...naravno nisi najaci pa bi ti mogao netko odnesti ali nekako se probaj skrpati..napravi puno lakih maceva za golde mozes lake strijele koristiti kao kola....a ostalo ti sve ovisi o igri kakvu zelis igrati....
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #57 na: Veljača 04, 2012, 10:20:36 »

Tako je,skupiš 30tak miliona,tu ti je maksimalna kamata uz najjači nivo banke
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #58 na: Veljača 04, 2012, 10:23:10 »

e da zaboravih reci ako mislis kamatarit moras se ispricat Fragmasteru  Grin Grin ...
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #59 na: Veljača 04, 2012, 10:41:26 »

nemislim oce igrat ovu igru vise jedino cekam da me gospodin napadne da stavim svu vojsku pred njega da bude faca kako me je zgazio ali izvan rata da ne naskodim savezu on jako dobro zna sa kojom vojskom raspolazem posto mu napadam savez jedva cekam da objavim tu bitku da svi budete zadovoljni jer vidim da se jako bojite uvazene gospode .. tuci me nemogu a vojsku uhvatit nemogu uvjek postoji deset sati proizvodnje a nekqa pale i reuse....
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!