Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:10:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: modeatori  (Posjeta: 9119 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #30 na: Veljača 04, 2012, 06:11:24 »

ja nisam nikog vredo samo sam reko da mi date meil da se obratim nekom a vi nedate cega se bojite ako je sve ok .....
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #31 na: Veljača 04, 2012, 06:15:07 »

ja ću lično proslediti samog sebe na proveru i ovde dati zvaničan odgovor.A ako mislite da uništavanje drugih igrača uništava igru ,to nije tačno.kome s još uvek igra ,taj uvek počne novi svet,ako mu stari deluje da se nije dovoljno potrudio
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #32 na: Veljača 04, 2012, 06:18:04 »

daj meni pa cu ja objavit odgovor zao mi je sta unistavate tu igru sam si napiso na pocetku da nejdes ni u jedan savez da nema prednost a sada igras drugacije nisi ovce fer igrac...
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #33 na: Veljača 04, 2012, 06:20:51 »

i ostali menjaju ekipe da si pojačaju snagu,svaki igrač iz top 10 je menjao stranu kako njemu odgovara,i da izbegne ratove,prema tome i ja nalazim za pravedno da menjam savez kako ja hoću.Ako postoji centralizacija moći saveza u samo 2-3 saveza,neću da igram sam sa početnicima,jer niko ne može sam protiv 5 dobrih igrača
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #34 na: Veljača 04, 2012, 06:31:40 »

U ovoj v5 ,to ne mogu,prvo zato što su drugačiji ciljevi sveta,zamkovi i sve,a drugo ,ne smatram se dovoljno dobrim v5 igračem,da je v4a ,igrao bih sam protiv svih bez razmišljanja.Tamo je moguće izgraditi se za napadanje 5x manjih igrača u glavne provincije,ovde nije,zbog cap-ovanog morala i penala za napadanje manjih.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #35 na: Veljača 04, 2012, 06:39:48 »

http://clip2net.com/s/1yxrS pogledaj to pa onda ovo razlika do boli http://clip2net.com/s/1yxuR i sada on kaze sve 5 kada je sve 5 daj mi de se mogu obratit samo meil daj ako nista ne skrivate...
Sory - ja te ne shvaćam. Staviš poretke 2 totalno različita svijeta, koji se niti ne igraju po istim pravilima . cro 3 je normalne brzine a R61 je brzi 2 x svijet i na temelju toga nešto zaključuješ. To dvoje nema nikakve veze jedno s drugim.
Mail je poznat svima - support@imperialsupport.org jer je napisan već puno puta i piši na engleskom.
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #36 na: Veljača 04, 2012, 06:42:57 »

Sory - ja te ne shvaćam. Staviš poretke 2 totalno različita svijeta, koji se niti ne igraju po istim pravilima . cro 3 je normalne brzine a R61 je brzi 2 x svijet i na temelju toga nešto zaključuješ. To dvoje nema nikakve veze jedno s drugim.
Mail je poznat svima - support@imperialsupport.org jer je napisan već puno puta i piši na engleskom.


ali ja shvatam ,tu se tvrdi da ja ne smem imati veću prednost u odnosu na drugoplasiranog,ako postoji svet gde je ta prednost manja.
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #37 na: Veljača 04, 2012, 06:45:20 »

na pocetku si tvrdio da mozes sam ..... a i dalje izbjegavate gdje se mogu obrati za razgovor u vezi vas modeatora cega se bojite ja se ne bojim da budem unisten u igri mogu i sada prestat igrat i zato te molim da izbjegnes okolisat nego mi odgovori gdje se mogu obratit adresa ili meil samo da nema meil hr jer to onda ide vama.....moj pozdrav i ako ja grijesim imas moje veliko izvinjenje.....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #38 na: Veljača 04, 2012, 06:53:42 »

na pocetku si tvrdio da mozes sam ..... a i dalje izbjegavate gdje se mogu obrati za razgovor u vezi vas modeatora cega se bojite ja se ne bojim da budem unisten u igri mogu i sada prestat igrat i zato te molim da izbjegnes okolisat nego mi odgovori gdje se mogu obratit adresa ili meil samo da nema meil hr jer to onda ide vama.....moj pozdrav i ako ja grijesim imas moje veliko izvinjenje.....
Da si pročitaš 3 posta iznad??  Huh?
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #39 na: Veljača 04, 2012, 06:55:30 »

na pocetku si tvrdio da mozes sam ..... a i dalje izbjegavate gdje se mogu obrati za razgovor u vezi vas modeatora cega se bojite ja se ne bojim da budem unisten u igri mogu i sada prestat igrat i zato te molim da izbjegnes okolisat nego mi odgovori gdje se mogu obratit adresa ili meil samo da nema meil hr jer to onda ide vama.....moj pozdrav i ako ja grijesim imas moje veliko izvinjenje.....
ajme...sto si ti dosadan o varanju i tim spikama i sa mailom....de kolega odi odavde zivciras ljude ....nije ovo zatebe......
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #40 na: Veljača 04, 2012, 07:03:13 »

mail ti je dao tiger
support@imperialsupport.org

tu pises direktno u ofis imperije u Sofiju,na engleskom jeziku,sta god da mislis da je neposteno,pisi nema nikakvih problema i ljutnji .

Znači moj kriminal je što sam tvrdio da mogu sam,i da moram dati ostalima šansu da me 5 na 1 unište?Ajde da najavim koji dan se neću logovati na račun da vam svima bude lakše.Izvini da li sam ja možda na kvarno ušao u sred rata i napao nekog da mu ubijem vojsku u offline kad se on preracunao ko je najjaci protivnik.To je isto apsolutno dozvoljena operacija,ali takvu nisam primenio. Ako misliš na onih nekoliko poruka na profilu na početku ,to je bila interna šala sa tigerom,gde je svaki post bio malo izvrnut tigerov post.Ukoliko nisi video oba profila u tom periodu ,nisi mogao uvideti o čemu se tu radi.Ja sam isprva i hteo da igram sam,ali onda sam u međuvremenu primio 20 igrača i naučio ih koliko su oni mogli da nauče.Eno primer agias,on me je pitao šta radi pogrešno ,imao je rezultat u napadu 0 pobeda 6 poraza,ja sam ga primio,i vidi ga sad ,tamo oko top10 je.Tu se niko nije bunio da primam najlošije igrače ,iako sam po nekim shvatanjima prekrsio javno obećanje da ću igrati sam.Isto tako je pisalo da ću napadati druge igrače ,vrlo jasno od samog početka,kakve sad veze ima u kom sam savez ,nisam nikog prevario .
Evidentirano
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #41 na: Veljača 04, 2012, 07:10:05 »

momak igra IO 3 dana i već je počeo svima solit pamet. takvi su mi najžešći  *crazy* Grin
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #42 na: Veljača 04, 2012, 07:22:36 »

ja nikom ne solim pamet nego se ocu izborit za nas male igrace da se igra fer a ne da neko ima prednost tiger jako dobro zna kako se konji mogu vratiti ako se izgube nestanu u igri a kazu da nemaju niku prednost pa neka vi kupujte kredite i igrajte a oni neka vas deru zato sto ih se bojite...
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #43 na: Veljača 04, 2012, 07:25:51 »

ja nikom ne solim pamet nego se ocu izborit za nas male igrace da se igra fer a ne da neko ima prednost tiger jako dobro zna kako se konji mogu vratiti ako se izgube nestanu u igri a kazu da nemaju niku prednost pa neka vi kupujte kredite i igrajte a oni neka vas deru zato sto ih se bojite...
ajde idi gledat crtice......nije ovo zatebe....hhhh..cim je neko bolji taj vara....jelda?
Evidentirano
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #44 na: Veljača 04, 2012, 08:40:12 »

Fragster: DIPLOMATIJA I IZGRADJENI ODNOSI SA DRUGIM IGRACIMA NE VAZE VISE APRIORI.NEK SE NIKO NE OSECA IZDAN AKO GA NAPADNEM,NITI NEK OSECA GRIZU SAVESTI DA NAPADNE MENE. ovo bi i ja napiso kada bi bio duplo jaci od svih......
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!