Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:39:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 7   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: modeatori  (Posjeta: 9126 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« na: Veljača 04, 2012, 11:40:03 »

gospodo trebam pomoc ima li ko mozda kakvu adresu gdje se mozemo zaliti protiv moderatora ,jer stvaraju klanove i unistavaju igru .... a vodeci među modeatorima je Fragster bio bi zahvalan ako ko mi moze pomoc .................
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 04, 2012, 11:45:43 »

gospodo trebam pomoc ima li ko mozda kakvu adresu gdje se mozemo zaliti protiv moderatora ,jer stvaraju klanove i unistavaju igru .... a vodeci među modeatorima je Fragster bio bi zahvalan ako ko mi moze pomoc .................

meni nema vec dugo ali se sjecam pravila a ono je glasilo : "moderator je uvijek u pravu" heheheheheheheheh..... moras imat predobar razlog i dokaz da bi moderator dobio bilo kakvu kaznu.....  Wink Wink
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #2 na: Veljača 04, 2012, 12:12:19 »

samo mi pomogni oko adrese od bugara rumnja ko je vec izmislio igru a argumente imam pogledaj samo svijet hrvatska srbija nas 4 vodeca smo u razlici 40k bodova a gosp. Fragster dva i pol puta jaci od nas jos napise u profilu da je srpski modeator i smije nam se u facu samo daj adresu pllllllllliiiiiiizzzzzzz.....
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 04, 2012, 12:19:32 »

čovjek samo zna igra šta je tu čudno  Tongue Tongue
Evidentirano

mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #4 na: Veljača 04, 2012, 12:30:35 »

http://clip2net.com/s/1yuf2 piogledaj to za 20 dana igre i ti to nazivas znanjem imat elitnu vojsku bez pomoci nike daj nismo djeca...
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #5 na: Veljača 04, 2012, 12:34:45 »

za 30 dana Tongue
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 04, 2012, 12:35:36 »

pa sta je ovaj glavonja osa u osvetnike  Shocked Shocked
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 04, 2012, 12:48:12 »

Moram vas razočarati malo. Fragmaster je srpski mod - to je jedina njegova funkcija u igri i nema pristup nikakvim alatima niti ničemu. Jedina njegova prednost je što zna igrati -bolje od 99% igrača IO. Postoji samo par igrača koji bi se mogli mjeriti s njim, pogotovo ako ima vremena biti online dosta. On igra ovaj svijet kao običan igrač i svi bodovi koje je stekao, stekao je uz poštivanje mehanike igre. Ja sam osobno počeo igrait taj svijet, ali sam odustao nakon 7 dana baš zato jer sam očekivao ovakvu reakciju igrača. I jedini igrač koji je po bodovima tada bio blizu je bio frag, svi ostali su bili daleko ispod i od tuda njegova prednost. Nikakve druge stvari nema. On igra kao običan igrač, odgovara na pitanja ako treba, vodi forum i za to dobije određenu nagradu u dijamantima... to je jedina korist koju ima od funkcije.
Evidentirano

mmiskat
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #8 na: Veljača 04, 2012, 01:00:12 »

sta ja i ovce nesto pricam borim se za nas igrace koji kupojemo dijamante a vi svi kazete on zna igrat znaci po tome smo mi svi ostali glupi a vi se modeatori bojite dati  meil ili je izgovor nesmijemo svi dobro znamo radi cega.... ( SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE)
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 04, 2012, 01:55:28 »

mmiskat, oladi malo....
imaš sreće što ti tiger nije nastavio igrat.... Cheesy
da, neznaš igrat, isto kao ni ja, jako je malo ljudi koji kuže ovu igru i znaju unaprijed svaki potez koji moraju napravit, a frag i tiger su među jačima....
pun mi je kufer čitat on je moderator pa je bolji jer si namješta i tako to....
jel znaš šti šta je uopće moderator foruma? i šta on radi?
znaš li raspoznat igru od foruma?
pusti dečke da igraju i divi im se sa strane...  Lips Sealed
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 04, 2012, 01:55:40 »

svi mi znamo šta znači biti bolji, sve ok, ali duplo bolji od najboljeg običnog igrača to može samo moderator ili kako mi to zovemo onaj koji neigra po pravilima, onaj koji vara. i daj tigar ne "kakaj" i ti, pretjerao si majkemi. i pazi molim te tip je još i imperijan gdje je nemoguče se razviti tako brzo i bolje od nomada. samo nam farbate jaja a "kita" vam je blizo!
Evidentirano
bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #11 na: Veljača 04, 2012, 02:03:02 »

mario, to nije lijepo od tebe... ;D

blitz5 je počeo prije 13-14 dana, i ja sam ga počeo...
nakon prvog obnavljanja poretka igrač No.1 je bio skoro pa duplo jači od drugoga, a tako se i nastavilo, mislim da je i sada tako (na odmoru sam, pa ne vidim)...
nije moderator, obični smrtnik kao ti ili ja... kako je onda to uspio? sigurno je varao, jel da??? daj molim vas.... *suicide* *suicide*
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #12 na: Veljača 04, 2012, 02:03:49 »

mmiskat i mario prestaanite igrat ak vam se nesvida sta bi trebo on sada svima poslat poruku jesi za da ja pocnem igrat jer sam moderator  *xxx*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Veljača 04, 2012, 02:39:11 »

svi mi znamo šta znači biti bolji, sve ok, ali duplo bolji od najboljeg običnog igrača to može samo moderator ili kako mi to zovemo onaj koji neigra po pravilima, onaj koji vara. i daj tigar ne "kakaj" i ti, pretjerao si majkemi. i pazi molim te tip je još i imperijan gdje je nemoguče se razviti tako brzo i bolje od nomada. samo nam farbate jaja a "kita" vam je blizo!
Zašto bi bilo nemoguće? Počeli smo svi u isto vrijeme. Nakon 7 dana igre ja sam bio na 31 k bodova, sa spremnom vojskom za napade na 4 provincije sa utvrdom 7, 2 sa 6 ponovna pljačka i 4 sa utvrdom 5. To je 12 milijuna resursa koej sam trebao dići u tom trenutku. + bio sam na pola puta za kamatarenje jer sam imao 10 milijun zlata s čime sam mogao bez problema napraviti monopol na tržištu i dići još cijene da kasnije putem carskog trgovca raspordam resurse i dignem preko 30 milijuna zlata za puno kamatarenje. Frag je u tom trenutku otišao naprijed jer je imao drugu strategiju i trebala mu je jača vojska. Ja sam otišao na odmor, on je ostao igrati. Gdje si bio ti u danu 7 ili 8 R61?   To samo govori koliko frag zna dobro igrati. Neću dozvoliti da netko pljuje po takvom igraču, samo zato jer zna igrati.
Nitko od nas nije rekao da drugi igrači ne znaju igrati. Svatko igra svoju strategiju. Neki igrači imaju za cilj ekonomske bodove i znaju kako ih postići. Drugi igraju lagano i cilj im je napraviti jednu građevinu dnevno i to im je gušt.
Kad sam aktivno igrao cro 1 era 1 prije dugo vremena prijavljivali ste me svaki 2 dan. Samo zato jer sam bio prvi. Najbolje rečenice su bile: Ja igram svaki dan pa sam na 1000 bodovba a on ima 3 milijuna... sigurno vara. a koliko igraš - pa već sam 5 dana tu.
Imperijani - 20% brže istraživanje, 20% proizvodnje kamenja koji ti treba za utvrde(koje su i skuplje ali nose više bodova), on je prvi i može kamatariti - 6 milijuna na dan. A ovi drugi garant si ne mogu priuštiti 30 milijuna u utvrdi jer ne znaju kad će doći netko i uzeti to. Više arhitektura i sveučilište - više bodova za manje resursa. Pljačkanje nezavisnih napočetku - lakše jer ti kolica nose 2k a ne 1 k resursa. Imperijanima za utvrdu 7 treba 1 k kolica dok nomadima treba 2k, pa moraš platiti milijun resursa više samo za kolice. Da ne nabrajam druge prednosti.
Imate Invaziju Nomada pa probajte igrati i pobijediti one koji su na vrhu, pa da vidimo koliko ste dobri.
Ja cijenim svakog igrača, i svatko igra kako mu odgovara. Ali to vam ne daje za pravo da vrijeđate nekog. Jer da ne igra po pravilima, bio bi odmah kažnjen, jer kao moderator, treba biti primjer drugima.
Evidentirano

bronhy
Sergeant
**

Karma: +29/-22
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #14 na: Veljača 04, 2012, 02:52:23 »

Zašto bi bilo nemoguće? Počeli smo svi u isto vrijeme. Nakon 7 dana igre ja sam bio na 31 k bodova, sa spremnom vojskom za napade na 4 provincije sa utvrdom 7, 2 sa 6 ponovna pljačka i 4 sa utvrdom 5. To je 12 milijuna resursa koej sam trebao dići u tom trenutku. + bio sam na pola puta za kamatarenje jer sam imao 10 milijun zlata s čime sam mogao bez problema napraviti monopol na tržištu i dići još cijene da kasnije putem carskog trgovca raspordam resurse i dignem preko 30 milijuna zlata za puno kamatarenje. Frag je u tom trenutku otišao naprijed jer je imao drugu strategiju i trebala mu je jača vojska. Ja sam otišao na odmor, on je ostao igrati. Gdje si bio ti u danu 7 ili 8 R61?   To samo govori koliko frag zna dobro igrati. Neću dozvoliti da netko pljuje po takvom igraču, samo zato jer zna igrati.
Nitko od nas nije rekao da drugi igrači ne znaju igrati. Svatko igra svoju strategiju. Neki igrači imaju za cilj ekonomske bodove i znaju kako ih postići. Drugi igraju lagano i cilj im je napraviti jednu građevinu dnevno i to im je gušt.
Kad sam aktivno igrao cro 1 era 1 prije dugo vremena prijavljivali ste me svaki 2 dan. Samo zato jer sam bio prvi. Najbolje rečenice su bile: Ja igram svaki dan pa sam na 1000 bodovba a on ima 3 milijuna... sigurno vara. a koliko igraš - pa već sam 5 dana tu.
Imperijani - 20% brže istraživanje, 20% proizvodnje kamenja koji ti treba za utvrde(koje su i skuplje ali nose više bodova), on je prvi i može kamatariti - 6 milijuna na dan. A ovi drugi garant si ne mogu priuštiti 30 milijuna u utvrdi jer ne znaju kad će doći netko i uzeti to. Više arhitektura i sveučilište - više bodova za manje resursa. Pljačkanje nezavisnih napočetku - lakše jer ti kolica nose 2k a ne 1 k resursa. Imperijanima za utvrdu 7 treba 1 k kolica dok nomadima treba 2k, pa moraš platiti milijun resursa više samo za kolice. Da ne nabrajam druge prednosti.
Imate Invaziju Nomada pa probajte igrati i pobijediti one koji su na vrhu, pa da vidimo koliko ste dobri.
Ja cijenim svakog igrača, i svatko igra kako mu odgovara. Ali to vam ne daje za pravo da vrijeđate nekog. Jer da ne igra po pravilima, bio bi odmah kažnjen, jer kao moderator, treba biti primjer drugima.

a šta si radio prvih 7 dana da si bio spreman za sedmice?? Huh? Huh?
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 7   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!