Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:15:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ex you savez osvaja r23  (Posjeta: 2957 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mjelic34
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« na: Veljača 03, 2012, 11:44:35 »

"r23 taj svijet za koji su  svu mislili da ce zavrsiti prije vremena i pripast Sanitarium,ipak je pripala  savezu koji je uvijek znao sta zeli,momci sa prostora ex yu su pokazali da su najaci i po vojnim bodovima i sveukupnoj pobjedi,predvodzeni sa 2 proklasna igraca KABUM1,cindarela,pomeli su sve ispred sebe,dovoljno je samo reci Cumans,,a dosta ratova savezi su uzimali stolice i ko ludi bjezali,jer su ratnici sa prostora ex yu jednostavno pokazali da su najaci,bravo Cumans"
obavezno naglasavam igrace koji su mi jako pomogli u osvajanje svijeta r23
BLAD,LIFA,PERODIVLJAK,FIZIKALAC PEPERCEV,KAMINAS;MASERBOJAN;DAMPAS,_PSIHOPATA_,UNCUTICA,MISTER ZUM;MOUS888,SHYWA,BAKEKOK,--BIH--,GNKGNR,DALPAL;MR.D;dd77dd,AJRAW,GLUGOR;MISOa;GOLDENWIRGINIA;GRANJERITO,AKIMIMA
i zelim posebno naglasiti i zahvaliti dvojici igraca 
PRVOM CASNIKU  mom zamjeniku MUMINIJU jak iskusnom igracu koji je vodio savez kada mene nije bilo i velike pohvakle igracu MIRZA.R takodjer jako iskusnom igracu i velikom ratniku koji je cuvao savez kad mene i munija nije bilo
ZAHVALJUJEM CIJELOJ EKIPI DOKAZALI SMO DA SMO NAJBOLJI CUMANs FOREWER
http://clip2net.com/s/1yqba
http://clip2net.com/s/1yqc0
http://clip2net.com/s/1yqcM
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #1 na: Ožujak 22, 2012, 06:35:58 »

 Wink  Lijepo, čestitam, bitno je da nisu Bugari osvojili, heheh, al sa tom vojskom nas u Pantha Rei nebi mogao osvojiti, ma ni blizu doć, bolje da neznaš kakvu obranu imamo hehe, sve u svemu svaka čast, za ove igrače prvi put čujem, vjerojatno igrači koji igraju u zadnjih godinu,dvije tri, osim uncutice, što je jedina koja mi se dokazala da je pravi igrač.  Smiley
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Ožujak 22, 2012, 07:19:15 »

Wink  Lijepo, čestitam, bitno je da nisu Bugari osvojili, heheh, al sa tom vojskom nas u Pantha Rei nebi mogao osvojiti, ma ni blizu doć, bolje da neznaš kakvu obranu imamo hehe, sve u svemu svaka čast, za ove igrače prvi put čujem, vjerojatno igrači koji igraju u zadnjih godinu,dvije tri, osim uncutice, što je jedina koja mi se dokazala da je pravi igrač.  Smiley
bravo mijelicu svaka cast,a ti goronja osvoji pa onda se hvali po forumu
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Ožujak 22, 2012, 08:39:49 »

bravo mijelicu svaka cast,a ti goronja osvoji pa onda se hvali po forumu

 Grin samo me promatraj i uživaj  kako to majstor radi Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #4 na: Ožujak 22, 2012, 09:14:47 »

zivi bili pa vidili Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 23, 2012, 01:59:22 »

bravo
Evidentirano

mjelic34
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #6 na: Ožujak 27, 2012, 03:58:02 »

igramo mi malo vise kolega  heee
a vojske je bilo toliko da se ne moze ni napadsti sa vise neznam koliko si upucen ali u dvorcu saveza nisi mogo da imas prko 3 mil vojske a imalo smo prewko 9 mil karpata cca
Evidentirano
mjelic34
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #7 na: Ožujak 27, 2012, 04:00:46 »

sad ce biti jako zanimljivo vec su se nasi igraci poceli uvlaciti ko spijunio i to me je jako razljutilo
al sva sreca ima jako dobrih kolega koji su nam javili i zna se sad sta sljedi heee slike ce biti objavljene na forumu
JEDNOSTAVNO MRZIMO IZDAJICE Cool Cool Cool Cool Cool
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Ožujak 27, 2012, 04:09:42 »

Grin samo me promatraj i uživaj  kako to majstor radi Grin
promatram i mislim da necu tako majstore  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mjelic34
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #9 na: Ožujak 27, 2012, 04:22:59 »

heee nije mi jasno kako nasi ljudi izdaju nase i to strancima to me raspizdilo totalno umjesto da pomazu
neznam koji im je  Lips Sealed  pa sta su ljubomorni ili sta vec  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Ožujak 28, 2012, 01:39:12 »

heee nije mi jasno kako nasi ljudi izdaju nase i to strancima to me raspizdilo totalno umjesto da pomazu
neznam koji im je  Smiley  pa sta su ljubomorni ili sta vec  Grin Grin Grin Grin Grin

To ti je jaz između sjevera i juga, ako to dozna ovaj sa juga da si sa sjevera, taj bi se sa đavlom udružio protiv tebe, tako i suprotno.
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #11 na: Ožujak 28, 2012, 02:01:28 »

To ti je jaz između sjevera i juga, ako to dozna ovaj sa juga da si sa sjevera, taj bi se sa đavlom udružio protiv tebe, tako i suprotno.
Grin Grin Grin Grin protiv tebe mi netreba đava sam te rijesim nego dac neda,plati mu pivu kad se vidite Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #12 na: Ožujak 28, 2012, 02:02:55 »

i opet da ponovim pantha_rei nije hrvatski savez(mislim na blitz5) croatia001 to je hrvatski a te tvoje panthe su poljaci,rumunji,turci svasta nesto
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #13 na: Ožujak 28, 2012, 04:28:29 »

ne kuzim te svejtove samo vidim goronja nesto komentira.. a oni njegovi insekti skupa s njim otisli na odmor...hahahah ajmo ajte sad kockara rusiti da vas vidim tko se usudi od ineskata
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #14 na: Travanj 02, 2012, 01:04:32 »

Grin Grin Grin Grin protiv tebe mi netreba đava sam te rijesim nego dac neda,plati mu pivu kad se vidite Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin Grin Grin  you make my day  Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!