Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:48:52 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Napušena vjeverica opet u akciji  (Posjeta: 2349 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« na: Siječanj 28, 2012, 03:48:19 »

Zbog nedavne zbrke i uzbune oko prelaska triju hrvatskih igrača u redove bugara,te blaćenje i vrijeđanje istih,postavlja se pitanje malo i za drugu stranu -
kakav je to savez koji ne želi pomoći i poslati pojačanje,bio je tu i veliki ekotour ali je podvio rep,samo je gledao kad je pala suigračeva kolonija od strane napušene vjeverice (veoma) koja hrabro uzvraća udarac sa svojom armijom,dobrih nabildanih momaka...vrijedi li s takvima igrati uopce??? zapitajte prvo sebe,pa svoj džep! 
Evidentirano
Jeremy
Private
*

Karma: +2/-5
Offline Offline

Postova: 7


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 28, 2012, 10:22:20 »

Kaj?
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 28, 2012, 04:40:51 »

bas to,kaj? do neki dan pisali litanije,a sad se prave mutavi  *hmm*
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 28, 2012, 04:47:59 »

smuci a kaj ti ljudi ocekuju.2x u eri bannani,a druge nazivaju prevarantima i lazljivcima,toliko su popljuvali kratkog i ekiu,a sada ce cude kako su isti otisli na drugu stranu.pa mozda da se gospoda zapitaju zasto ne znaju gubiti,i igrat posteno,muski potpisat poraz,itd...moje osobno stajaliste,bolje sa bugarrima nego ekipom koja te pljuje i vrijedja,uostalom cak nisu vrijedni n spomena ..zivjeli bugari neron,i ekipa Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Siječanj 28, 2012, 05:23:53 »

smuci a kaj ti ljudi ocekuju.2x u eri bannani,a druge nazivaju prevarantima i lazljivcima,toliko su popljuvali kratkog i ekiu,a sada ce cude kako su isti otisli na drugu stranu.pa mozda da se gospoda zapitaju zasto ne znaju gubiti,i igrat posteno,muski potpisat poraz,itd...moje osobno stajaliste,bolje sa bugarrima nego ekipom koja te pljuje i vrijedja,uostalom cak nisu vrijedni n spomena ..zivjeli bugari neron,i ekipa Grin
oni su samo u duši bugari. njima ne vijori bugarska zastava kraj imena. bugar postanes ako u int. realmu budes u vrhu. dadu ti drzavljanstvo i ako ih ne pitas ;D
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Siječanj 28, 2012, 05:25:28 »

samo nek mi ne daju da igram iduce SP za  bugarsku.  Lips Sealed at cu im sve po spisku  Grin Grin
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 28, 2012, 06:23:30 »

smuci a kaj ti ljudi ocekuju.2x u eri bannani,a druge nazivaju prevarantima i lazljivcima,toliko su popljuvali kratkog i ekiu,a sada ce cude kako su isti otisli na drugu stranu.pa mozda da se gospoda zapitaju zasto ne znaju gubiti,i igrat posteno,muski potpisat poraz,itd...moje osobno stajaliste,bolje sa bugarrima nego ekipom koja te pljuje i vrijedja,uostalom cak nisu vrijedni n spomena ..zivjeli bugari neron,i ekipa Grin

da i KoH je jedini hrvatski savez tamo u realmu... moš si misliti....

Taj trio fantastikus, neželi niti jedan savez hrvatskog predznaka u svojim redovima, a da napomenem tamo su KoH, amonraa, JoinForce...
stavimo KoH-ovce postrani, eto za javnost.. ekipa iz husara koja igra sa bugarima u realmu 82 trenutno  u objavi rata razvaljuje jedan hrvatski savez, samo zato što je hrvatski i zato što tako bugari kažu, a taj savez nema veze sa KoH-om... usto ti dečki igraju v5 prvi puta, ali i to nema veze, bitno je da naši ponosni hrvati u bugarskim redovima tuku i robe svoje sunarodnjake...

Mali osvrt na sve to....
Rumunji, Srbi, Poljaci, Talijani, nešto latinosa nemogui da vjeruju da jedna nacija može funkcionirati na takav način kada je u pitanju internacionalni realm... odnosno da pojedinci dođu u realm samo da bi svojim sunarodnjacima naštetili...

Baš se pitam odakle im tolika mržnja, njima čednima, sa puno osječaja... još usto se po prvi puta i hvale na forumu svojim sunarodnjacima... Po meni je to očito veliki VELIKII kompleks, kojeg niti ostavljnje ImperieOnline nebi riješilo, zato sugeriram stručnu pomoć tim ljudima koje oćito nešto muči

Pozdravljam sve igrače IO, te sve ljude kojima ova igra predstavlja užitak i izazov...
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 28, 2012, 06:42:13 »

zašto?..pa zato jer da se slucajno otide u neki hr savez u roku tjedan dana bi bili popaljeni i poruseni po svim realmima jer su sve sami spije i dupli acc i ljudi koji salju na acc prijetece poruke koje nisu uopce vezane uz igru i onda pitas zasto pa mozda samo zelimo igrati posteno i kad odemo na off nemamo brige da ce nam neko odavati off sto bi se sigurno tamo dogodilo
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 28, 2012, 06:56:40 »

zašto?..pa zato jer da se slucajno otide u neki hr savez u roku tjedan dana bi bili popaljeni i poruseni po svim realmima jer su sve sami spije i dupli acc i ljudi koji salju na acc prijetece poruke koje nisu uopce vezane uz igru i onda pitas zasto pa mozda samo zelimo igrati posteno i kad odemo na off nemamo brige da ce nam neko odavati off sto bi se sigurno tamo dogodilo

u pravu si ..svi hrvati su ubojice, lopovi i lažovi ...drži se ti bugara oni jedini znaju kako se igra io kako se računa karta i kako se pratiigrač i njegov off  Wink
Evidentirano
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 28, 2012, 07:02:57 »

a gle off mi je siguran spijuna nema kad treba ici u kontre svi se javljaju a iz iskustva znam da kod vas je sistem ti napadaj a kad treba kontrat svi sute i niko nejde pa mislim da mi je postupak i vise nego korektan
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #10 na: Siječanj 28, 2012, 07:04:28 »

osećam potrebu da se umešam u razgovor.Zato što sam sličnih stvari doživeo igrajući imperiju sve ove godine.Ja igram ovo od 2008 godine,sa manjim prekidima,i imam dosta iskustva baš o ovim stvarima -nacionalni savezi ,(u mom slučaju srpstvo ) ,cela filozofija patriotske igre ,ovo ono,ne napadaj srbe kako možeš to da radiš,igraj sa nama slabima itd..A evo kako je jedini ispravan način da se ova igra igra na da kažemo pro nivou - kad se neko trudi da igra što bolje i da ima neki plasman.Ne treba birati alijansu po nacionalnoj pripadnosti,već po skillu.Svaki igrač žrtvuje svoje vreme ,svoj trud,koliko se trudi u igri toliko i dogura,i njegovo je pravo da igra u savezu u kojem on želi.Propast nacionalističke ideje saveza je upravo u različitosti u skilu ,što bolje igrače iritira da ,a lošijim igračima je to jedini izgovor,lažni patriotizam u nebitnoj igrici,da budu sa jačim igračima zajedno.Posle je nabijanje griže savesti što jači slabog nije branio,a u ovoj igri važe principi najslabije karike.Tako da je preporuka svima,da sebi spasu živce i da igraju u savezima sa svojim ličnim poznanicima,bilo domaćim,bilo stranim,ali da su istog skill-a.Zagovarač patriotizma će ti upropastiti rat 100% ,ukoliko je slabiji igrač,i ne treba ih trpeti ,ja sam pokušavao to godinama,a tek kad sam prestao vukljati druge ,počeo sam da dobijam u onoj meri koliko i zaslužujem.Pokušajte da uklopite ovo moje viđenje,da nikom ne treba braniti da bira svoj savez,kome poveruje svoj off,svako će u normalnim okolnostima izabrati igrača svoje nacije,ukoliko su po skillu i nekim specifikacijama odgovarajući (tipa timski rad na nivou) ,a ako neko nekom nešto smeta,što ga nabijate na kolac,nek igra s kim voli.Kvalitetan igrač može u svaki savez da uđe,prema tome poradite na svom kvalitetu i niko vas neće 'razočarati' .Ko želi da sabije realm da kažemo nacionalno,hrvatska ekipa koja zgazi realm,nek si skupi 15 profika iz svih svetova,nek se dogovore,i nek krenu realm zajedno,drugačije ne može.Kad nekog podučavaš nema od te ozbiljne igre ništa,ova igra se jako dugo uči
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 28, 2012, 07:10:23 »

osećam potrebu da se umešam u razgovor.Zato što sam sličnih stvari doživeo igrajući imperiju sve ove godine.Ja igram ovo od 2008 godine,sa manjim prekidima,i imam dosta iskustva baš o ovim stvarima -nacionalni savezi ,(u mom slučaju srpstvo ) ,cela filozofija patriotske igre ,ovo ono,ne napadaj srbe kako možeš to da radiš,igraj sa nama slabima itd..A evo kako je jedini ispravan način da se ova igra igra na da kažemo pro nivou - kad se neko trudi da igra što bolje i da ima neki plasman.Ne treba birati alijansu po nacionalnoj pripadnosti,već po skillu.Svaki igrač žrtvuje svoje vreme ,svoj trud,koliko se trudi u igri toliko i dogura,i njegovo je pravo da igra u savezu u kojem on želi.Propast nacionalističke ideje saveza je upravo u različitosti u skilu ,što bolje igrače iritira da ,a lošijim igračima je to jedini izgovor,lažni patriotizam u nebitnoj igrici,da budu sa jačim igračima zajedno.Posle je nabijanje griže savesti što jači slabog nije branio,a u ovoj igri važe principi najslabije karike.Tako da je preporuka svima,da sebi spasu živce i da igraju u savezima sa svojim ličnim poznanicima,bilo domaćim,bilo stranim,ali da su istog skill-a.Zagovarač patriotizma će ti upropastiti rat 100% ,ukoliko je slabiji igrač,i ne treba ih trpeti ,ja sam pokušavao to godinama,a tek kad sam prestao vukljati druge ,počeo sam da dobijam u onoj meri koliko i zaslužujem.Pokušajte da uklopite ovo moje viđenje,da nikom ne treba braniti da bira svoj savez,kome poveruje svoj off,svako će u normalnim okolnostima izabrati igrača svoje nacije,ukoliko su po skillu i nekim specifikacijama odgovarajući (tipa timski rad na nivou) ,a ako neko nekom nešto smeta,što ga nabijate na kolac,nek igra s kim voli.Kvalitetan igrač može u svaki savez da uđe,prema tome poradite na svom kvalitetu i niko vas neće 'razočarati' .Ko želi da sabije realm da kažemo nacionalno,hrvatska ekipa koja zgazi realm,nek si skupi 15 profika iz svih svetova,nek se dogovore,i nek krenu realm zajedno,drugačije ne može.Kad nekog podučavaš nema od te ozbiljne igre ništa,ova igra se jako dugo uči

Oke to sve tvoje stoji i slazem se u potpunosti.....a dok si bio u nekom int. savezu jel si napadao srpske saveze ?
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 28, 2012, 07:13:33 »

osećam potrebu da se umešam u razgovor.Zato što sam sličnih stvari doživeo igrajući imperiju sve ove godine.Ja igram ovo od 2008 godine,sa manjim prekidima,i imam dosta iskustva baš o ovim stvarima -nacionalni savezi ,(u mom slučaju srpstvo ) ,cela filozofija patriotske igre ,ovo ono,ne napadaj srbe kako možeš to da radiš,igraj sa nama slabima itd..A evo kako je jedini ispravan način da se ova igra igra na da kažemo pro nivou - kad se neko trudi da igra što bolje i da ima neki plasman.Ne treba birati alijansu po nacionalnoj pripadnosti,već po skillu.Svaki igrač žrtvuje svoje vreme ,svoj trud,koliko se trudi u igri toliko i dogura,i njegovo je pravo da igra u savezu u kojem on želi.Propast nacionalističke ideje saveza je upravo u različitosti u skilu ,što bolje igrače iritira da ,a lošijim igračima je to jedini izgovor,lažni patriotizam u nebitnoj igrici,da budu sa jačim igračima zajedno.Posle je nabijanje griže savesti što jači slabog nije branio,a u ovoj igri važe principi najslabije karike.Tako da je preporuka svima,da sebi spasu živce i da igraju u savezima sa svojim ličnim poznanicima,bilo domaćim,bilo stranim,ali da su istog skill-a.Zagovarač patriotizma će ti upropastiti rat 100% ,ukoliko je slabiji igrač,i ne treba ih trpeti ,ja sam pokušavao to godinama,a tek kad sam prestao vukljati druge ,počeo sam da dobijam u onoj meri koliko i zaslužujem.Pokušajte da uklopite ovo moje viđenje,da nikom ne treba braniti da bira svoj savez,kome poveruje svoj off,svako će u normalnim okolnostima izabrati igrača svoje nacije,ukoliko su po skillu i nekim specifikacijama odgovarajući (tipa timski rad na nivou) ,a ako neko nekom nešto smeta,što ga nabijate na kolac,nek igra s kim voli.Kvalitetan igrač može u svaki savez da uđe,prema tome poradite na svom kvalitetu i niko vas neće 'razočarati' .Ko želi da sabije realm da kažemo nacionalno,hrvatska ekipa koja zgazi realm,nek si skupi 15 profika iz svih svetova,nek se dogovore,i nek krenu realm zajedno,drugačije ne može.Kad nekog podučavaš nema od te ozbiljne igre ništa,ova igra se jako dugo uči


patriotizam je u ovoj prići manje bitna stvar ..ono što sam htjela podvuć je optužba da su hrvati nekvalitetni igraći koji samo varaju i kojima je to jedini naćin igre...igrala sam ja prošlu eru v82 s igračima iz raznih država i odlićno surađivala s njima .. ja samo ne volim da se generaliziraju stvari i da se sve trpa u isti koš
ja igram svoju igru i pomoć uglavnom dajem a nikad ili jako rjetko je tražim od bilo koga pa i od suigraća..ovde sam zbog zabave ..i jako se dobro zabavljam Wink
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 28, 2012, 07:15:41 »

zašto?..pa zato jer da se slucajno otide u neki hr savez u roku tjedan dana bi bili popaljeni i poruseni po svim realmima jer su sve sami spije i dupli acc i ljudi koji salju na acc prijetece poruke koje nisu uopce vezane uz igru i onda pitas zasto pa mozda samo zelimo igrati posteno i kad odemo na off nemamo brige da ce nam neko odavati off sto bi se sigurno tamo dogodilo

Smucika ja kao KoH-ovac, održat ću obečanje koje sam ti dao još u cro2 realmu prije nekoliko mjeseci, a to je ako pročitam tvoj post na forumu koji je bez psovke i uvrede, te iznosi tvoje stavove i tvoje viđenje pojedinih stvari, da ču ti stisnuti karmu +...
Nema stvari koje čovijek nemože riješiti uz dialog...

Napomenuo bih da vaša odluka da pristupite bugarima, je vaša stvar i to vam nitko nebi trebao prebacivati niti vam zbog toga suditi, ali busati se u prsa da se ruši HR igrač u inter. realmu nije uredu... mi vama nebi niti jedan porob niti napad napravili, da se nije krenulo na nas... jer je moj stav bio da bezobzira bili to husari ili ne, da savez neče ići na HR igrače.
Evidentirano

Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #14 na: Siječanj 28, 2012, 07:17:56 »

jesam ,rokao sam i po srbima,zastava nije bitna u ovoj igri,nikog nisam stedeo iskljucivo zato sto je srbin.Druga je prica ukoliko se covek pocne dopisivati sa nekim i nesto,pa logicno to ne napadam,jer je podlo,ali ovako ,posle godinu-dve iskustva,prestao sam tako da gledam na igru,razumem bugarski engleski balkanske jezike,spanjolski i nemam nikakvih barijera sa strancima.

Kad neko generalizuje i baca optuzbe ,ako su te optuzbe lazne,to govori da taj igrac nema pojma i mora u svojoj glavi uraditi racionalizaciju zasto failuje kao igrac.naravno da je neko drugi kriv .Ako neko nekog namerno napada jer je hrvat,da se sveti ,sve to je osobenost pojedinca,i ima ih svakakvih i na sve se to nailazi.Zato covek bira s kim se udruzuje,i onda si sam kriv kad sadis tikve sa pogresnim.
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!