Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 07:18:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Napušena vjeverica opet u akciji  (Posjeta: 2344 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #15 na: Siječanj 28, 2012, 07:23:10 »

lipo ti tu izlazes fragmaster,samo kad vec tako dobro igras i kad si takav strucnjak zasto koristis dijamante i sve pogodnosti koje imas dok na drugu stranu tvoji sunarodnjaci nemogu ni kupit dijamante i nemogu se razvijat ko ti.i sad tu pricas price ko s kim treba igrat.takoder ta ekipa neduzna u koju spada i kratki je KRALA i nije bila kaznjena.sitite se vi sta znate r82 od prosle ere kako je jordan i nemogu se sitit ko jos od onogondura bio kaznjen samo jedan dan sta je dobio milijarde resa priko noci(pale mu s neba) i sta ste nam vi moderatori pomogli pa cijeli r82 je bio otisa na odmor radi krade i vi ste trabunjali da je sve cisto.zato najbolje ukinit vas moderatore jer vi nikome ne koristite ovde,jedino sebi Cool
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 28, 2012, 07:29:11 »

ovo sto fragmaster govori treba svima uci u glavu.ovo je igra  Lips Sealed  i svatko bira svoj put.nas husare proklinje 70% realma,zasto?jer palimo i nemoze nam nitko nista.prije ste mislili da je to radi dunkana,sada njega nema opet smo nadmocni,i onda nas e naziva lazljivcima,prevarantima ili neznam sto,i ja da igram neki internacionalni svijet sve bih ucinio da sam na kontra strani osoba koje me pljuju.ja neznam kada ce ekipa ovo pocet gledatt kao igru,neku vrstu nadmetanja,i nazalost trosenja love lol.bio netko u bugarskom,srpskom ili hrvatskom savezu je 1000000% nebitno...cilj je uvijek biti prvi
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #17 na: Siječanj 28, 2012, 07:32:08 »

lipo ti tu izlazes fragmaster,samo kad vec tako dobro igras i kad si takav strucnjak zasto koristis dijamante i sve pogodnosti koje imas dok na drugu stranu tvoji sunarodnjaci nemogu ni kupit dijamante i nemogu se razvijat ko ti.i sad tu pricas price ko s kim treba igrat.takoder ta ekipa neduzna u koju spada i kratki je KRALA i nije bila kaznjena.sitite se vi sta znate r82 od prosle ere kako je jordan i nemogu se sitit ko jos od onogondura bio kaznjen samo jedan dan sta je dobio milijarde resa priko noci(pale mu s neba) i sta ste nam vi moderatori pomogli pa cijeli r82 je bio otisa na odmor radi krade i vi ste trabunjali da je sve cisto.zato najbolje ukinit vas moderatore jer vi nikome ne koristite ovde,jedino sebi Cool
opeet urote i zavjere..pitam se dal je to isto kao prosle ere dok se je nas nazivalo prevarantima a ta ekipa koja proziva bude banna 2x u eri radi varanja.
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #18 na: Siječanj 28, 2012, 07:35:54 »

neznam za tu vasu proslu eru,ali zna za r82 nek ti kazu kako su onogonduri igrali ono sta vi napravite u cro2 je i moguce ali to sta su oni radili je krada teska a nasi ajmo rec sposobni moderatori su samo vikali da je sve u redu.je ured je provjerio i sve je cisto kaze tiger hehhe koda smo svi mi ovce.igrali su tamo i srbi i hrvati i rumunji i turci i svi otisli na odmor i bunili se ali ne ured je reka da je cisto i onda je cisto sve. Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #19 na: Siječanj 28, 2012, 07:47:50 »

taj 82 je bio medju prvima ako ne i prvi svijet?prepun buggova,i ne znam sto te cudi u svemu tome.ja cak i krivim igrace  ako koriste ugove,krivnja je tvorca igre.sta ima tiger sa time lol,on to ne moze promjeniti
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 28, 2012, 08:03:39 »

u r82 nisu bile nerfane neutralne provincije,i bile su izbagovane saveznicke vojske,da to je tacno
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #21 na: Siječanj 28, 2012, 08:43:43 »

 opet i meni je bezveze kad se u internacionalnom realmu tak mješaju igrači..evo npr husari kao savez mogu se isto tako osnovati i u internacionalnom svijetu i pokazati svoju moć (naravno i neki drugi kvalitetni igrači)..onda bi drugi govorili da su i hrvati opasni..a ne ovako svi se samo straše bugaraa  *xxx*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #22 na: Siječanj 28, 2012, 08:48:28 »

Da,to je šteta,ima izuzetnih ne-bugarskih igrača ,ali problem je u tome ,što su ti bugari iskusni u delu gde vi niste - ne umete da se organizujete da svi dobri igrači počnete jedan realm,njih je više lakše im je to,a da su neki nad-ljudi ,pa i nisu.Nijedan igrač nije Bogom dan da je neuništiv.a kod vas je kao i kod nas,uvek neko igra neki svoj svet , i tako vam se snaga raspe ,i onda ste i svuda i nigde
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #23 na: Siječanj 28, 2012, 09:12:02 »

koji bi to bilo pokolj da recimo ima samo 5 realma hehe 
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!