Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:42:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: premium  (Posjeta: 2650 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #30 na: Siječanj 20, 2012, 12:19:58 »

Nisam pročitao cijelu temu.... ali znam o čemu je.  da ne moram odgovarat na milijune poruka, poslao sam poruku uredu i čekam njihov odgovor.
evo tiger da se ne mucis ja cu im pojasnit. ako je netko kupio premium i sve cehove, znao je sto kupuje i sve pet, na dobitku je sto ce mu to sve vrijediti do datuma najduzeg ceha. ako je netko imao premium i ceh, dva (takvih je najvise), ti su jos na vecem dobitku. za iste novce dobit ce ostatak paketa. a tko je imao samo ceh ili premijum, ti su izvukli jackpot. znaci svi su na dobitku vecem ili manjem i nitko se nema kome zaliti. to sto netko razmislja na nacin da bi radije slomljenu nogu nago da susjed vozi 2 mercedesa, e to jevec vasa stvar Grin
ja osobno sam na bivsem SP uzeo na nekoj akciji ljecnicki ceh na 6 mjeseci i poslje ga prebacio u blitz5. unatoc cehu sutra sam se mislio oprostit od saveznika jer krece nova era i nisam je imao namjeru igrat, ali posto imam ful premium za jos 2 ere blitza, svakako cu je iskoristiti. Grin Grin Grin
svi kokodacu o tome sto je bilo, a nitko nije ni slova napisao sto ce biti. lijepo je dok traju ti premijumi, ali sto ce biti kad se potrose Huh? Huh? vecini nam je trebao stari premijum (bez njega ne mozes igrati v5 kad se igra razvije), i ceh , event. 2
pitanje je tko ce biti spreman dati 80 dijamanta za 2 tjedna igre ako se uzme u obzir da pola cehova nisu potrebni u odredjenoj fazi igre, a mi ih placamo, i dalje sto sam vec bio predlozio da se odmor stavi kao besplatna opcija premiuma. pa koliko imas premiuma toliko mozes na odmor bez dodatnih troskiva.ovako em cemo placati premium, em dodatno placati odmor. a najveca fora je ta da ce nam za vrijeme odmora teci premijum kao da igramo ;D ;D
Evidentirano

DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #31 na: Siječanj 20, 2012, 12:32:34 »

odgovor je vrlo jednostavan ........... nisan od onih koji stoju sa strane i posprdno gledaju kako neko prca u zdrav mozak one s kojima nešto radin .....a u ovom slucaju ljude s kojima igran ovu igru......ja kao pojedinac nisan ni najmanje bitan .....bitna je IO zajednica to jest svi igraci koji kako tako uživaju u ovoj igri trošili oni novce na nju ili ne .........stalno minjanje pravila samo ce uništit ovu igru kao i mnoge do sada -nije ni prva ni zadnja koja ce propast radi  interesa za brzon zaradon  vlasnika igre ............viruj mi znan šta govorin jer u mom višegodišnjem online gamingu nagleda san se toga X puta .........
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #32 na: Siječanj 20, 2012, 12:53:27 »

odgovor je vrlo jednostavan ........... nisan od onih koji stoju sa strane i posprdno gledaju kako neko prca u zdrav mozak one s kojima nešto radin .....a u ovom slucaju ljude s kojima igran ovu igru......ja kao pojedinac nisan ni najmanje bitan .....bitna je IO zajednica to jest svi igraci koji kako tako uživaju u ovoj igri trošili oni novce na nju ili ne .........stalno minjanje pravila samo ce uništit ovu igru kao i mnoge do sada -nije ni prva ni zadnja koja ce propast radi  interesa za brzon zaradon  vlasnika igre ............viruj mi znan šta govorin jer u mom višegodišnjem online gamingu nagleda san se toga X puta .........
i u cemu je problem, svima je dato, nikom nije uzeto. svako je dobio ono sto je platio , neki puno vise od toga.
ubuduce tko je spreman dati 28 kuna za 2 tjedna igre , taj ce dati, a tko nece , ne mora. moze prestat igrat ili igrati bez premijuma. svako od nas ce morati donjeti tu odluku Huh?
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 20, 2012, 01:13:33 »

igra bez premiuma mi je nezamisliva,a taj paket mi se cini preskup, jer stvarno ne treba sve iz paketa,kak su neki to ovdje vec i rekli. mogu im bit samo zahvalna...cim istekne ovo vec placeno -arrivederci bilo mi je drago
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #34 na: Siječanj 20, 2012, 01:54:30 »

i u cemu je problem, svima je dato, nikom nije uzeto. svako je dobio ono sto je platio , neki puno vise od toga.
ubuduce tko je spreman dati 28 kuna za 2 tjedna igre , taj ce dati, a tko nece , ne mora. moze prestat igrat ili igrati bez premijuma. svako od nas ce morati donjeti tu odluku Huh?


7 cehova koji su trajali npr 2 tjedna je 25 dijamanata po komadu ili 20 vise sam zaboravio tocnu cijenu,a sad dođu 79 dijamanata....pa si zbroji jel je tko na gubitku il nije a nemoj glupost bubnut...tako da oni koji su ih imali 4 ili vise ukljucenih gube dijamante
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2012, 01:56:55 od Chucky » Evidentirano

sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #35 na: Siječanj 20, 2012, 02:01:08 »

ova promjena čak nije toliko ni loša , dosad sam koristio premium i zanatski ceh , a budući da je odsad premium besplatan odnosno ono što je nekad bio premium sad je standardni dio igre i netreba ga plaćati , ostaje samo povremeno uzimanje 10h proizvodnje , to znači da je igra za mene postala financijski puno isplativija  *beer2*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #36 na: Siječanj 20, 2012, 04:00:44 »


7 cehova koji su trajali npr 2 tjedna je 25 dijamanata po komadu ili 20 vise sam zaboravio tocnu cijenu,a sad dođu 79 dijamanata....pa si zbroji jel je tko na gubitku il nije a nemoj glupost bubnut...tako da oni koji su ih imali 4 ili vise ukljucenih gube dijamante
bas suprotno: 7 cehova x 20 dij. je 140 + 25 premijum je 165. sada to isto dobijes za 79 dijamanata, znaci upola cijene. problem je u tome sto ti ne trebaju sviti cehovi , pa imas dojam da placas nesto sto ti ne treba. ali kad malo bolje pogledas: vecina ozbiljnih igracac su imala 3 ceha 60+ 25 premium=85 kredita. sto se svodi na isto. a oni koji su imali 4 i vise, ne gube nista nego za manje novce dobivaju isto Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #37 na: Siječanj 20, 2012, 04:10:39 »

ja znam sto vecinu muci. to sto su nesto platili , a sad drugi dobivaju to isto a nisu platili. to je zakon trzista.
primjer: odes i kupis automobil za 100 000 kuna. tjedan dana kasnije prodavac stavi taj model na akciju i prodaje ga za
70 000 kuna.  Grin Grin hoces li ici kod prodavaca i traziti da ti vrati 30 000 jer je sada auto jeftiniji  *crazy* *crazy*
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #38 na: Siječanj 20, 2012, 04:35:17 »

ti si vidovnjak horuse citas ljudima misli i vidis da su svi pokvareni i ljubomorni Grin Grin :Da ustvari ja mislim da ti zelis susjedu da slomi obe noge i da si inace jedan veliki lajavi hvalisavac  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #39 na: Siječanj 20, 2012, 06:15:46 »

7 cehova x 20 dij. je 140 + 25 premijum je 165. sada to isto dobijes za 79 dijamanata, znaci upola cijene.  
primjer: odes i kupis automobil za 100 000 kuna. tjedan dana kasnije prodavac stavi taj model na akciju i prodaje ga za 70 000 kuna.

a oni koji nisu koristili cehove  , samo premium po potrebi, sad umjesto da 25 dana skupljaju dijamante za premium moraju ih skupljati 79(ili plačati dijamante , kako tko).
znaci automobil nije pojeftinio s 100 000 na 70 000 nego je poskupio na 316 000 kuna.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #40 na: Siječanj 20, 2012, 09:45:40 »

a oni koji nisu koristili cehove  , samo premium po potrebi, sad umjesto da 25 dana skupljaju dijamante za premium moraju ih skupljati 79(ili plačati dijamante , kako tko).
znaci automobil nije pojeftinio s 100 000 na 70 000 nego je poskupio na 316 000 kuna.

ne,odsada automobil mozas kupit samo sa full opremom, ali je sada ta oprema duplo jeftinija nego kad je bila pojedinacna. znaci u konacnici je pojeftinio, ali vise kosta Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #41 na: Siječanj 20, 2012, 09:49:52 »

ti si vidovnjak horuse citas ljudima misli i vidis da su svi pokvareni i ljubomorni Grin Grin :Da ustvari ja mislim da ti zelis susjedu da slomi obe noge i da si inace jedan veliki lajavi hvalisavac  *freak* *freak* *freak*
:evil3: :evil3: :evil3: buuuuuuuuuuuuuu  :evil4: :evil4: :evil4: ne cijeni ljude prema sebi >Grin >Grin >Grin iako je put po kojem ides poplocen dobrim namjerama  Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!