Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:15:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: premium  (Posjeta: 2666 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« na: Siječanj 19, 2012, 01:23:43 »

sta je ovo sada?   premium 150kredita?ok ali sta je sa cehovima.sada ispada da onaj koji je imao samo premium je profitirao,a ekipa sa cehovima ispusila lovu!!!!!!!tiger vratite kredite od cehova
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Siječanj 19, 2012, 01:29:12 »

Ovo je totalna pušiona ja sam imao sve cehove i premium na 90 dana još i to sam platio ne kroz darove nego cash!!!!!! Sada onaj ko je imao 1 ceh ima sve, da upitam nadležne ko će meni vratiti uloženi novac???
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 19, 2012, 01:29:51 »

ma daaj..kakve su to gluposti sa premijumom??!!  i kaj sa cehovima?? i dijamantima ulupanim u njih?? moji neki su bili aktivirani do kraja ere ,samo duže....stvarno ste sad pretjerali..
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 19, 2012, 01:31:46 »

Po tome ispada ako je neko bio samo premium jos 3 mjeseca dobio je sve na 3 mjeseca a ja imam placeno svaki ceh posebno na 84 dana do isteka i istice mi prije njego njemu Huh? Koja logika u svemu tome?? Ali poznavajući ove ikone gore neće ostati prazne i neke novine će se uvesti pa neka vode računa kako da nama refundiraju masu novaca uloženo u cehove...
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 19, 2012, 01:34:11 »

pa eto sada mozemo biti slozni i sjest na stolice pa nek im tata igra.a ti tiger nemoj zanemariti i ovo.trazimo povrat ulozenog novca u sve cehove
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 19, 2012, 01:45:24 »

onda bi bilo logično zbrojiti sva trajanja cehova pa na toliko razdoblje staviti premijum ako su već rađene preinake...gedano na vlastitom primjeru :     Vi ste premium član do: 2012-10-15 18:19:05 ...to je samo ljekarski..ili festival ....a ostalo..odeeeee u vjetar  *suicide*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 19, 2012, 01:47:26 »

kako god okrenes ovo je sramotno....neki koji su dobili na lutriji dar njima sad traje premium 2 godine....najbolje trazit povrat svojih novaca i prestat igrat
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 19, 2012, 01:50:26 »

onda bi bilo logično zbrojiti sva trajanja cehova pa na toliko razdoblje staviti premijum ako su već rađene preinake...gedano na vlastitom primjeru :     Vi ste premium član do: 2012-10-15 18:19:05 ...to je samo ljekarski..ili festival ....a ostalo..odeeeee u vjetar  *suicide*

Upravo tako neka zbroje sve dane svih cehova pa neka stave premium da toliko traje jer smo mi definitivno oštećeni ko šta rekao ili da nam refundiraju u dijamantima razliku koju vrlo jednostavno mogu izračunati ako znaju već ovakvu glupost napraviti....  da pojasnim u 11 mjesecu ulozio sam 100 eura u igru da ne brinem plus još masu porukaaa tokom ova 2 mjeseca!!) sada mi je to u vjetar otislo recimo i spada da onaj ko je dao 50-100 kuna gledajuci moze bolje proci nego ja.... Di je pamet ovima sta su to mijenjali i neka nam vrate ako ne novac onda kroz dijamante sve to..
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2012, 01:52:23 od ANUBIS » Evidentirano
DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Siječanj 19, 2012, 02:14:24 »

Gospodo bilo mi je zadovoljstvo igrat godinu dana ovu igru s Vama ali ovo je definitivno kap previše u bugarskim  Smiley .......i ja san game maker pa znan kako se  ipak nekako mora svoj trud naplatit ,ali ovo je totalna gramzivost...... trošija san misecno na sebe i sina (Tragurium) dobar iznos  kuna i to san smatra mojim prilogom autorima igre ali da me neko na ovako perfidan nacin prisiljava na veci trošak .....NE HVALA ..... a da ne govorin o cehovima koji su imali duži rok aktivnosti od premiuma pffffffffffff koji debakl ......... iako uz account na cro 2 iman account i  na cro3 kojem je premium do kraja godine nepuštam igru .....vidimo se možda na nekom drugom mistu u neko drugo vrime .......lip pozdrav .........CYA
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2012, 02:55:26 od DALmata » Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Siječanj 19, 2012, 02:36:09 »

Trebali bi ako ovo ne poprave u najkracem roku svi igraci koji su ulozili novac na odmor ili stolice, oni koji su trosili nece vise a oni koji nisu nece niti sada pa da vide di im je racunica oko ove gluposti. Obični prevaranti i lažu ljude bez ikakvih obavijesti prije promjena. Ovo je Klasična KRADJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  NAS koji smo plaćali sve..
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 19, 2012, 02:39:04 »

Trebali bi ako ovo ne poprave u najkracem roku svi igraci koji su ulozili novac na odmor ili stolice, oni koji su trosili nece vise a oni koji nisu nece niti sada pa da vide di im je racunica oko ove gluposti. Obični prevaranti i lažu ljude bez ikakvih obavijesti prije promjena. Ovo je Klasična KRADJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  NAS koji smo plaćali sve..

slazem se,ja odlazim garant isto ako mi nedaju naknadu neku za ovo.....
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #11 na: Siječanj 19, 2012, 03:34:07 »

 Smiley i ja gasim ovo više nema smisla....dobro je netko napisao igra će se svesti na 100 igraća debeloga novćanika...nećeš imati gdje malo vrijeme utrošiti i podružiti se s fredovima i onima drugima  [:-}
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #12 na: Siječanj 19, 2012, 03:39:02 »

Gospodo bilo mi je zadovoljstvo igrat godinu dana ovu igru s Vama ali ovo je definitivno kap previše u bugarskim  Smiley .......i ja san game maker pa znan kako se  ipak nekako mora svoj trud naplatit ,ali ovo je totalna gramzivost...... trošija san misecno na sebe i sina (Tragurium) dobar iznos  kuna i to san smatra mojim prilogom autorima igre ali da me neko na ovako perfidan nacin prisiljava na veci trošak .....NE HVALA ..... a da ne govorin o cehovima koji su imali duži rok aktivnosti od premiuma pffffffffffff koji debakl ......... iako uz account na cro 2 iman account i  na cro3 kojem je premium do kraja godine nepuštam igru .....vidimo se možda na nekom drugom mistu u neko drugo vrime .......lip pozdrav .........CYA
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #13 na: Siječanj 19, 2012, 04:00:20 »

Citat:
Odlične vijesti
[2012-01-05 12:35:02]

Imperia Online tim sa zadovoljstvom objavljuje dviej odlične vijesti:

1. Sve prijašnje Premium opcije će sada biti dostupne svim igračima:
- Automatsko pokretanej građevina i istraživanja
- Sef utvrde x2
- Dodatna Premium ploča
 Red čekanja za građevine, istraživanja i vojsku
- Transportiraj i izgradi gumb
- Gumb za učitavanje vojske iz izvještaja špijuna u Simulator
 Gumb za učitavanje vojske iz prozora za napad u simulator
- 17 dodatnih mjesta za oznake na Globalnoj mapi.
2. Svi cehovi će biti u jednom paketu koji će se zvati Premium.
Igrači koji trenutno imaju aktivan Premium i/ili ceh(ove), automatski će dobiti novi Premium paket koji će trajati kao najduži prethodni Premium ili ceh.
Primjer: Ako ste imali Premium koji ističe ua 7 dana i Zanatski ceh koji ističe za mjesec dana, primiti ćete cijeli Premium paket (sa svih 7 aktivnih cehova) na 1 mjesec.

Da Vidim sada di su tu odlične vijesti za one koji su potrošili novac plativši sve cehove mjesecima unaprijed?Huh?

Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 19, 2012, 05:16:49 »

Al bitno da su i dalje putem sms 20dijamanta po istoj cijeni.....Ja mislio da mi Hrvati imamo najvece lopove kaj ono Bugari prestigli i preskocili sve lopovluke ovog desetljeca !
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!