Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:00:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svijet Croatia/Srbija 1 - admin Fragster  (Posjeta: 4004 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« na: Siječanj 16, 2012, 04:06:20 »

oni koji igraju ovaj svijet znaju o komu se radi , dakle admin fragster trenutno vodeći igrač na realmu 61, čovjek je stvorio opću pomutnju među igračima , dakle radi se o sljedećem svijet je počeo prije nekih desetak dana i on je vodeći igrač ruši svakog tko mu uđe u x2 najprije je to bio deeraa napadnut 5 puta i odustao od igre , sad mu je shark11 jedini jedva u x2 jutros napadnut 5 puta , ako odustane shark od igre onda mu je po bodovima najbliži bezbriznii koji mu dođe negdje na granici između x3 i x4 budući da fragmaster trenutno ima 85 000 bodova a bezbrizmii 26 000, e sad ovako kad su se igrači pobunili protiv ovakve igre fragmaster je odgovorio na tu pobunu sa rječima iz ureda u bugarskoj su mi preporučili da igram ovaj realm jer sa svojom igrom promoviram imperiu , to bi trebalo značiti da je uredu u interesu da što manje dobrih igrača igra ovu igru , i još jedna stvar koja muči dosta igrača dali fragmaster kao zaposlenik imperie online kupuje dijamante kao svi ostali igrači ili ih dobije dosta povoljnije ili ih dobija besplatno , ako ih dobije besplatno onda to nije ništa drugo nego varanje .....zanima me vaše mišljenje o situaciji na r-61 ,dakle Fragmaster heroj ili zločinac ??
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 16, 2012, 04:43:35 »

ja se apsolutno slažem sa sculyem naravno da je to nepoštenosreća pa sam mu ja tek u x9.9
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 16, 2012, 05:23:40 »

Fragster je igrač kao bilo koji drugi. Igra onako kako zna. A to ako dobiva dijamante zato što vodi jedan dio foruma, to uopće ne utječe na ništa. koliko znam, čak niti ne uzima te dijamante nego si ih kupuje. A to što je jedan od najboljih igrača, to je druga stvar.  Isto bi gunđali i za mene da sam ostao igrati, samo što se ja nisam imao namjere miješati u igru i napadati aktivne igrače.
On je samo igrač koji vrhunski igra. Bez uvrede, ali 99% igrača da i ima dijamante, ne bi moglo tako igrati.
A moj trošak dijamanata za 8 dana igre, pri čemu sam bio ispred svih je bio Premium i svi cehovi 2 tj = 150 dijamanata + 8*10 bonus h. +40-50 dijamanata za instant aktivacije vojske, građevina, istraživanja noću kad mi se nije dalo čekati + 40 na instant napade. = 320 dijamanata. to je cijena igranja. Tako da o nekom velikom utjecaju dijamanata nema govora, jer nemaš resurse za trošiti da bi ih mogao koristiti.
A i naslov ti je krivi. Fragster je globalni moderator - ljudi koji imaju pristup alatima rade isključivo u uredu kao Community Manageri ili programeri i jedino oni imaju pristup svim alatima.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Siječanj 16, 2012, 05:27:11 »

realm je poceo prije 10ak dana i svi su krenuli od 0, pa i on. kao svaki covjek i on ima paravo na igru. on nije nikakav admin, vec obican moderator kao kikiriki ili onaj lik proxy :evil3: . problem je u tome da on igra jako dobro, cak bolje od mene i to nije razlog da se pljuje po njemu. tiger igra jos bolje od njega i da nije otisao na odmor bio bi duplo jaci od njega. to je omjer snaga. ako tako nastavi  za par dana ce izaci svima iz x5 i nece moci nikog napadati. i ne vidim u cemu je problem. siguran sam da ga je netko pitao za savjet, da bi mu covjek odogovorio.ako je netko bolji od vas i vise zna to ne znaci da je varalica. umjesto da pljujete po takvim ljudima, pokusajte im se pribliziti i nauciti nesto od njih Smiley
Evidentirano

noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 16, 2012, 05:30:22 »

da,ali ti i on kao vrhunski igrači ove igre znate sve detalje i "tajne" kako napredovati i maksimalno iskoristiti to zanje u svoju korist.mislim da nije fer prema ostalim igračima koji nemaju vaša znanja i iskustva da se miješte u igru...btw ima toliko online igara na netu koje moze igrati bez sukoba interesa..
glupo mi je da ljudi odustaju od igre jer znaju tko je vodeći na ljestvici. *xxx*
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 16, 2012, 05:33:51 »

ajde tigeru,ako si voljan podijeliti svoje znanje s nama,pridruzi nam se u savezu pa da porazimo frgsterovo znanje,tvojim znanjem  Grin *freak*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 16, 2012, 05:40:49 »

Hvala, ja sam na odmoru... Dojadilo mi primati svaki dan 20 poruka o majci, familiji i inih poruka od igrača. I paziti račun cijele dane jer bi nekome bilo fora napasti admina, čim uđe u 5x i onda otići na odmor. Smiley
U konačnici ispada da je loše znati dobro igrati.
Recite mi, što bi vi napravili. Imate najjaču vojsku u svijetu, imate 2-3 igrača koji su iza vas i možete ih počistiti i onda uživati u miru do kraja ere. Što bi napravili?? Realno gledano, nisam baš naišao na puno igrača koji idu na jače igrače, svi napadaju one slabije i koriste svaku priliku da se okoriste s time ili da drugome unište igru.
Od fragster može netko biti možda malo bolji, ne puno. I to jedino ovisi o vemenu koje imaš.
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Siječanj 16, 2012, 05:43:00 »

ajde tigeru,ako si voljan podijeliti svoje znanje s nama,pridruzi nam se u savezu pa da porazimo frgsterovo znanje,tvojim znanjem  Grin *freak*
e , ova ti je na mjestu. takvi igraci bi upravo to trebali napraviti i tako bi najbolje promovirali imperiu. osobno nisam ni priblizno dobar kao njih dvojica, ali sam u 3 godine igre obucio desetke igraca od kojih se 5orica mogu smjestiti u sam vrh igraca Smiley
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Siječanj 16, 2012, 05:48:16 »

Hvala, ja sam na odmoru... Dojadilo mi primati svaki dan 20 poruka o majci, familiji i inih poruka od igrača. I paziti račun cijele dane jer bi nekome bilo fora napasti admina, čim uđe u 5x i onda otići na odmor. Smiley
U konačnici ispada da je loše znati dobro igrati.
Recite mi, što bi vi napravili. Imate najjaču vojsku u svijetu, imate 2-3 igrača koji su iza vas i možete ih počistiti i onda uživati u miru do kraja ere. Što bi napravili?? Realno gledano, nisam baš naišao na puno igrača koji idu na jače igrače, svi napadaju one slabije i koriste svaku priliku da se okoriste s time ili da drugome unište igru.
Od fragster može netko biti možda malo bolji, ne puno. I to jedino ovisi o vemenu koje imaš.
trebao bi malo usporiti (ja sam proslu eru dao 3 tjedna fore svima), uci u neki savez, pomoci ljudima savjetom i primjerom. od 10ak zgubidana uvijek ce se naci njih 2-3 tko ce imati volje uciti i napredovati. ja kad vidim napredak takvih ljudi, vise me veseli nego da sam napredujem Smiley
Evidentirano

jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 16, 2012, 05:56:11 »

ja samo znam da je meni fragster motiv više da napredujem...jednog dana ga stići i skinut sa trona..  Cool
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 16, 2012, 06:02:58 »

e , ova ti je na mjestu. takvi igraci bi upravo to trebali napraviti i tako bi najbolje promovirali imperiu. osobno nisam ni priblizno dobar kao njih dvojica, ali sam u 3 godine igre obucio desetke igraca od kojih se 5orica mogu smjestiti u sam vrh igraca Smiley


hihi,onda bi bilo najbolje da se otvori temu na forumu di će se podijeliti svo znanje ovoga svijeta s njuberima i početnicima tako da će se igra svesti na sreću i dijamante  :head_hurts_kr:
a svi mi kao igrači koji već duže vremena igramo imamo svoje tehnike i ponekog asa u rukavu,kojeg čuvamo da bi i sami bili prvi na ljestvici,zar ne  Lips Sealed
samo šta mislim da moderatori imaju više aseva jer moraju riješavat probleme koje im ljudi povjere,tako da ne čine te iste greške jer znaju di ne smiju pogriješiti....
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 16, 2012, 06:06:52 »

I TO IH ČINI NADMOĆNIJIMA NAD NAMA.... (moje mišljenje)
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #12 na: Siječanj 16, 2012, 06:11:36 »

 Angry ovisi što želiš,da budeš najbolji po net ili vojnim bodovima, je pretežiram ovo drugo, jer ipak je ovo vojna strategija.  Angry
Evidentirano

vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 16, 2012, 06:21:11 »

pitaj tigera ili fragstera pa mozes i horusa  kolko su oni simulacija/kalkulacija radili kolko su se posvetili IO...ne mozes postati dobar igrac preko noci i ocekivati da ce ti netko sve reci nesto dobijes iskustvom nesto dobijes svojim trudom a kada bi svaki igrac rekao sve svoje "tajne" igrica bi bila blago receno predosadna ali opet te "tajne" najvise ovise o volji i vremenu  ako to imas ne trebas se bojat nikakvog Fragstera on je kad tad tvoj  Grin
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #14 na: Siječanj 16, 2012, 06:47:52 »


hihi,onda bi bilo najbolje da se otvori temu na forumu di će se podijeliti svo znanje ovoga svijeta s njuberima i početnicima tako da će se igra svesti na sreću i dijamante  :head_hurts_kr:
a svi mi kao igrači koji već duže vremena igramo imamo svoje tehnike i ponekog asa u rukavu,kojeg čuvamo da bi i sami bili prvi na ljestvici,zar ne  Lips Sealed
samo šta mislim da moderatori imaju više aseva jer moraju riješavat probleme koje im ljudi povjere,tako da ne čine te iste greške jer znaju di ne smiju pogriješiti....
pa forum bi tome i trebao sluziti, a ne za prepucavanje. ja osobno nikad nisam nista zatajio clanovima svog saveza, sto sam znao o igri. tako sam npr "stvorio"  disturbeda ili jasminu, da ne spominjem druge. a isto tako nije bilo pitanja na koji mi tiger nije odgovorio, bez potrebe da skriva kakve aseve u rukavu. i to cini velicinu igraca. mehanika je za sve ista, i nema tu "svojih" , vec samo uspjesne i neuspjesne tehnike. a svaka donosi rezultat. neka uspjesni , a neka....
no ne cudim se tebi, ti nisi u stanju ni svoje ime podjeliti s ostalima na forumu,a kamoli neku "svoju" tehniku Grin Grin
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!