Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:39:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svijet Croatia/Srbija 1 - admin Fragster  (Posjeta: 4005 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 17, 2012, 01:09:21 »

hehehe,bravo fragg,da v5 triba bit pun k... online al u v4 manje samo triba nac taktiku za odrzavat armu a bez napada na mine,ja san je nasa ali vrlo riskantna Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #31 na: Siječanj 17, 2012, 04:07:36 »

hihi,ma da Lips Sealed .
LAVA745 U 23-CI
LAVA547 U CRO2 (ODUSTALA OD TOG SVIJETA)
I OVDI BEZBRIZNII...
I STA SAD?
ah ta lava lol.koji je smisao tvog posta?
Evidentirano
noname anonimus
Private
*

Karma: +2/-4
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #32 na: Siječanj 17, 2012, 05:52:53 »

pa forum bi tome i trebao sluziti, a ne za prepucavanje. ja osobno nikad nisam nista zatajio clanovima svog saveza, sto sam znao o igri. tako sam npr "stvorio"  disturbeda ili jasminu, da ne spominjem druge. a isto tako nije bilo pitanja na koji mi tiger nije odgovorio, bez potrebe da skriva kakve aseve u rukavu. i to cini velicinu igraca. mehanika je za sve ista, i nema tu "svojih" , vec samo uspjesne i neuspjesne tehnike. a svaka donosi rezultat. neka uspjesni , a neka....
no ne cudim se tebi, ti nisi u stanju ni svoje ime podjeliti s ostalima na forumu,a kamoli neku "svoju" tehniku Grin Grin
he,evo ti sad na kad me vec vuces za.......  :Smiley
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 18, 2012, 03:58:06 »

poz i respect svima. Vidim opet ista tema, drugo pakovanje. Ja bih to usporedio sa prometom...oni koji jure brze od tebe su manijaci, a oni sporiji su idijoti. dakle i onom igracu od 30k bodova postoji netko sa 10k koji bi mu mogao reci da vara. Ja mislim da samo svatko treba sjest i uzet olovku i papir te malo racunat i vidit da tu nije samo klik na misu nego je i klik u glavi potreban. Ti silni bodovi koji se spominju mogu biti zbir vojske ili samo ekonomskog razvoja carstva. Ja vjerujem da ako kliknes na profil jaceg igraca da ces viditi da je njegov broj pobjeda (bitaka) proporcionalno veci tvojim pa su i time bodovi veci. Pa ako taj isti ima manji broj napada od tebe...A toliko vise bodova....ne znam, mozda ste i u pravu.
Evidentirano
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #34 na: Siječanj 18, 2012, 05:21:42 »

tako je daworiuse ,dedukcijom do resenja
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!