Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:21:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Par pitanja  (Posjeta: 958 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Codygen
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« na: Siječanj 15, 2012, 05:48:03 »

Pozzzzz....

Imam par pitanja a nemogu da nadjem konkretan odgovor, pa bii postavio ovdje da mi neko odgovori.

Oko moje utvrde se nalaze provincije, dali ja njih treba da osvojim i kako.

Nerazumijem najbolje garnizone i vojsku, kako se pravi i sto je onako skupa ako sam dobro skontao.

Da li mogu povecati limit zlata koliko smijem imati ili ne.

Da li ove provincije oko mene imaju vojsku i da li ih neko posjeduje i da li mogu osvojiti tudji grad kad ga napadnem i ako mogu kako.

To je to zasad, ako bude jos pitanja postavit cu ih. Hvala unaprijed na odgovoru.

Lijep pozdrav
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 15, 2012, 08:29:51 »

1. oko tvoje utvrde se nalaze provincije koje osvajaš ali za svaku novu provinciju prethodno moraš istražit nivo centralizacije (znaći koliko nivoa centralizacije imaš toliko provincija možeš osvojit) .... prije pripajanja opljačkaj svaku provinciju i iskoristi te resurse ( svaku možeš opljačkat do 10 puta prije nego je isprazniš do kraja)

2. garnizoni su za svaki rod vojske posebni i povećavanjem njihovog nivoa raste broj vojnika koji možeš trenirat odjednom ( garnizone radiš u gradskoj vjećnici ) a o cjeni nećemo

3. limit zlata se povećava izgradnjom ekonomije u carstvu

4. provincije oko tebe imaju vojsku i nakon svakog napada se obnavlja kao i resursi  ( mislim na tvoje okolne provincije).....a tuđi grad ne možeš osvojit već samo opljačkat i uništit utvrde i vojsku i tom prilikom dobivaš vojne bodove i čast ako je bitka uspješna
Evidentirano
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 15, 2012, 10:59:23 »


3. limit zlata se povećava izgradnjom ekonomije u carstvu


šta nije izgradnjom utvrde?  *hmm*
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #3 na: Siječanj 15, 2012, 11:50:45 »

šta nije izgradnjom utvrde?  *hmm*
to je ona tako povezala jer za izgradnju utvrde treba ekonomija hehe zar ne?
Evidentirano
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 15, 2012, 12:19:51 »

to je ona tako povezala jer za izgradnju utvrde treba ekonomija hehe zar ne?

pa ekonomija treba za sve..dečku treba detaljan odgovor na pitanje...da se ne bi dogodilo da dečko počne dizati farme i istraživat medicinu(jer se to isto podrazumijeva pod razvijanjem ekonomije) a ono on još uvijek ima limit zlata 1M...i onda se dečko pita u sebi:,, hmmm...jel mene netko  Smiley?!''...
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Siječanj 15, 2012, 03:44:30 »

pa ekonomija treba za sve..dečku treba detaljan odgovor na pitanje...da se ne bi dogodilo da dečko počne dizati farme i istraživat medicinu(jer se to isto podrazumijeva pod razvijanjem ekonomije) a ono on još uvijek ima limit zlata 1M...i onda se dečko pita u sebi:,, hmmm...jel mene netko  Smiley?!''...

hehe da, što veca utvrda veci kapacitet zlata imas Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Codygen
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 15


Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 15, 2012, 05:16:08 »

Hvala vam puno na odgovoru, imat cu jos par pitanja tako da bi tamolio moderatore da ne zatvaraju temu, samo sto sad nemogu da sesjetim sta sam htjeo pitati  Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 04, 2012, 02:06:54 »

..da nepravim novu temu..imam jedno pitanjce..kak je moguce izgubit sav moral u bitci..napad na utvrdu i jos usto pobjedit..znaci..neki gej me napo..svu vojsku sam stavio u utvrdu..nista na polju..on popu Smiley ja dobijem..i pogledam izvjesce 121 moral pocetak......121 moral izgubljeno ..........0 kraj..  Huh? Huh?   
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 04, 2012, 10:51:13 »

..da nepravim novu temu..imam jedno pitanjce..kak je moguce izgubit sav moral u bitci..napad na utvrdu i jos usto pobjedit..znaci..neki gej me napo..svu vojsku sam stavio u utvrdu..nista na polju..on popu Smiley ja dobijem..i pogledam izvjesce 121 moral poceta Smiley  ..121 moral izgubljeno ..........0 kraj..  Huh? Huh?   
Imao si velku, veliku sreću... Vidio sam samo 2-3 bitke na 0 morala i to isključivo u Invaziji Nomada. U sljedećoj rundi bi izgubio garant.
Evidentirano

sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #9 na: Veljača 04, 2012, 11:03:35 »

Imao si velku, veliku sreću... Vidio sam samo 2-3 bitke na 0 morala i to isključivo u Invaziji Nomada. U sljedećoj rundi bi izgubio garant.
ako sam dobro skužio , pobjedio si u obrambenoj bitci u kojoj je sva vojska bila u garnizonu , ako je to točno onda ti u tom slučaju moral neigra nikakvu ulogu odnosno vojska se bori do kraja bez obzira na moral zato što je u garnizonu i nema kud pobjeći...
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #10 na: Veljača 04, 2012, 04:01:05 »

..ockej hvala vam..  *beer* *beer*
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!