Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:18:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Strah  (Posjeta: 4952 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« na: Siječanj 10, 2012, 08:31:58 »

Evo čujem se s starom ekipom na skypeu, svaki dan, i vidim sve isto kak i prije Grin
Saveznici su objavili rat lexima i veli mi moj bugar NERON-1 prije par dana evo sad će nam jedan besplatni upast, a možda i koji više, ekipa se veseli novom ratu, a ja mu rekoh oće oni figu rat objavit... danas ga pitam opet i vidim razočaran je, pa mu velim... što si očekivao, pa imali su prilike i prije besplatni rat objavljivat... stari kaj da ti velim STRAH STRAAAAHHHHH. Veliki na riječima a kad treba savezniku pomoć traže se mišje rupe i izgovori. STRAH je drugo ime za patriu Cheesy Al još je vremena... nek me razuvjere da nisu mišeki, još im je opcija besplatne objave slobodna... i... jel može oklada u pivce da neće objavit?  Grin Grin Grin NERONE kolji to i van rata ak su tolike kukavice Grin Samo ostavi i OljaRu nešt Grin
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 10, 2012, 08:37:35 »

pa ove ere u r95 sam skuzio šta znaci kad te se netko boji..... i ja sam se bojao i to dosta ali onda skuzis da jednostavno treba napadat... samo slat slat i slat dok ne uspijes nekog roknut.... ja sam jedino tako dosao do 15 medalja.... isto tako za lukija... njega sam ulovio čisto ovako bez veze.... samo poslao jer sam po glasinama skuzio da nesto ne stima i evo 26m sam mu ukrao a svi ga lovili vise od pola godine..... zato igrači moraju naucit da jednostavo treba slati vojsku..... ako dobro znas baratat s spijunima i znas neke cake niakd se nećeš zabit.... i kao prvo čim se skuzi da je netko online povlači.... to je zakon... =D
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Siječanj 10, 2012, 09:11:33 »

pa ove ere u r95 sam skuzio šta znaci kad te se netko boji..... i ja sam se bojao i to dosta ali onda skuzis da jednostavno treba napadat... samo slat slat i slat dok ne uspijes nekog roknut.... ja sam jedino tako dosao do 15 medalja.... isto tako za lukija... njega sam ulovio čisto ovako bez veze.... samo poslao jer sam po glasinama skuzio da nesto ne stima i evo 26m sam mu ukrao a svi ga lovili vise od pola godine..... zato igrači moraju naucit da jednostavo treba slati vojsku..... ako dobro znas baratat s spijunima i znas neke cake niakd se nećeš zabit.... i kao prvo čim se skuzi da je netko online povlači.... to je zakon... =D
bravo milk fakin  Grin reci da si se prestao bojat kas si mi izasao iz x5
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Siječanj 10, 2012, 09:45:41 »

Strah je relativan pojam,ponekad ljudi su pametniji ako imaju dozu straha..Za ljude bez straha postoje svakakvi nazivi ali da se vratim na temu, LJUDI iz straha bježe i na odmor i tu se vidi pravi strah.. Grin Grin  ,Strah kod ljudi izaziva i poštovanje prema protvniku ujedno..
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2012, 09:48:01 od ANUBIS » Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 10, 2012, 10:28:16 »

Dobra provokacija Dunkane,upravo na tvom nivou (I *heart*Q)  Cheesy   Pa jel ne znaš da su u patriji sve ribiči a ne ribice koje grizu na jeftin mamac    Grin
Ajd šta sebe sramotiš,al kud i Nerona ??!!!  Ode dobar glas pametnog igrača.....   Cry
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #5 na: Siječanj 10, 2012, 10:33:09 »

Poz.
Sa nekih stajališta strah je odraz inteligencije, znaš reagirat u trenutku i donijeti pravu odluku da se izvučeš. Neču ulaziti u razloge zašto neki savezi neče objaviti besplatan rat, ali razumijem i podržavam njihove stavove i odluke. Svatko ima svoju razvojnu strategiju i ne vidim zašto bi je mijenjali jer netko misli da bi tebali. Mi smo objavili sahari rat (btw svaka im čast kako čuvaju vojsku, kao muhe na marmeladi su) znajuči da če nam 300 sg ili husari, a možda i oboje objaviti rat. No samo nas je 300sg zaskočio. Da strah vlada kod nas, mi bi upalili odmore, no tu smo i boriti čemo se koliko možemo, makar samo za popraviti rezultat.
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 10, 2012, 10:48:46 »

Strah je najosnovnija, najinstinktivnija emocija i podloga mnogima drugima - ljutnji, ljubomori, pa često i tuzi ili stidu. Ljutnja i tuga mogu se temeljiti na strahu da će se neugodna situacija ponavljati i da se nećemo moći nositi s njom, dok ljubomora i stid nastaju na temelju straha da s nama nešto nije u redu, da smo manje vrijedni od drugih i slično. Strah pripada među prva i najčešća emocionalna iskustva. Kako su emocionalni obrasci to dublji, snažniji i teži za razriješiti što se u ranijoj dobi oblikuju, prirodno je da je strah često obrazac s kojim se nosimo teže od ljutnje, tuge i drugih emocija.

Svijet u kojem živimo pun je nesigurnosti i izazova, a posebno za malo dijete koje ne zna ispravno tumačiti neugodne okolnosti. Ono će često biti sklono pretjeranim, dramatičnim zaključcima, zamišljanju strašnih stvari (tipičan primjer je strah od mraka) i slično, što je posljedica činjenice da se osjeća malo i nemoćno u nepoznatom, složenom i često ne baš ugodnom svijetu. Ako su neugodne situacije intenzivne, ili se ponavljaju, strah može postati trajnim obrascem.
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #7 na: Siječanj 10, 2012, 10:56:08 »

i savez husari se nekad na kraju formirao iz straha,je l tako  Lips Sealed....pola clanova preslo vam iz straha,...husari strasni,....
uglavnom srecnu ovu novu godinu da vam pozelim i sve najbolje pa valjda ce trecu sezonu neko vam skalp uzet...

vas vjerni (ne)prijatelj  Cool
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #8 na: Siječanj 10, 2012, 10:56:20 »

He he he... evo ak zanemarimo prva 2 posta koji u principu nisu vezani na temu, prvo su se javila 2 moja stalna poklopca, Anubis i Sonja Smiley Vjerujem da su se pronašli u temi Cheesy Očekivano Grin
Evidentirano
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #9 na: Siječanj 10, 2012, 10:58:42 »

Strah je najosnovnija, najinstinktivnija emocija i podloga mnogima drugima - ljutnji, ljubomori, pa često i tuzi ili stidu. Ljutnja i tuga mogu se temeljiti na strahu da će se neugodna situacija ponavljati i da se nećemo moći nositi s njom, dok ljubomora i stid nastaju na temelju straha da s nama nešto nije u redu, da smo manje vrijedni od drugih i slično. Strah pripada među prva i najčešća emocionalna iskustva. Kako su emocionalni obrasci to dublji, snažniji i teži za razriješiti što se u ranijoj dobi oblikuju, prirodno je da je strah često obrazac s kojim se nosimo teže od ljutnje, tuge i drugih emocija.

Svijet u kojem živimo pun je nesigurnosti i izazova, a posebno za malo dijete koje ne zna ispravno tumačiti neugodne okolnosti. Ono će često biti sklono pretjeranim, dramatičnim zaključcima, zamišljanju strašnih stvari (tipičan primjer je strah od mraka) i slično, što je posljedica činjenice da se osjeća malo i nemoćno u nepoznatom, složenom i često ne baš ugodnom svijetu. Ako su neugodne situacije intenzivne, ili se ponavljaju, strah može postati trajnim obrascem.



Autor: Kosjenka Muk  Grin  Grin  Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #10 na: Siječanj 10, 2012, 10:59:46 »


Autor: Kosjenka Muk  Grin  Grin  Grin


 Lips Sealed
Evidentirano
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #11 na: Siječanj 10, 2012, 11:01:32 »


 Lips Sealed


 *guns* *guns* *guns*
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #12 na: Siječanj 10, 2012, 11:04:38 »

i savez husari se nekad na kraju formirao iz straha,je l tako  Lips Sealed....pola clanova preslo vam iz straha,...husari strasni,....
uglavnom srecnu ovu novu godinu da vam pozelim i sve najbolje pa valjda ce trecu sezonu neko vam skalp uzet...

vas vjerni (ne)prijatelj  Cool

Ček ček ček... pa era tek počinje a kaj si ti ostale već otpisal u ovoj eri? Pa neće se svi na početku ere predat i odustat ko ti... malo zafrkavam patriju jer se drže velikim ratnicima a neće besplatne ratove objavit da bi pomogli "prijateljima" i da bi usput malo realm učinili zanimljivijim... al daleko od toga da mislim da je ovaj realm gotov a nije ni do trećine još došao. Uff bez daljnjeg komentara na ovo *xxx*
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #13 na: Siječanj 10, 2012, 11:15:16 »

ja govorim u svoje ime...a cuj patriji i ostalim vasim protivnicima  sretno ali kad bi se kladili na vama bi bio  1.07 koeficijent da ce te osvojiti realm ...(sta ces kad je i  sudija obukao vas dres)...
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #14 na: Siječanj 11, 2012, 12:34:11 »

joj daj memnon  *crazy*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!