Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:42:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je maznuo crissu zaporku?  (Posjeta: 815 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« na: Siječanj 07, 2012, 10:36:42 »

Ovu sam temu otvorio u čast svima koji su po bespućima neta svoje šifre pogubili.

Ovdje možete napisati:
1. Da vam je netko vojsku raspustio (poželjan je i broj raspuštenih vojnika i sastav kako bi ih mogli lakše locirati)
2. Možete napisati od koga ste kapitulirali, naravno niste vi kapitulirali, drugi netko je kapitulirao
3. Možete napisati u koje ste sve saveze ulazili, izlazili, ma ne vi onaj drugi kome ste dali pass.
4. Možete se i hvaliti. Poželjne su hvale npr: "e da meni nije netko raspustio vojsku ja bih bio največi i najjači... itd, vašoj mašti na volju)
5. Smijete na dugo i na široko objašnjaviti zašto šifru ne možete promijeniti.
6. Bilo bi jako dobro čim vam netko na profil uđe, odmah vamo poslati inf.
7. Budući da će (pretpostavljam) ovu temu rado čitati i zlonamjernici, nebi bilo loše redovito izvještavati o tome koliko ste i kada vremena na gemištu provodili (količine ne treba upisivati, to se predmjeva, naravno jedan, pa tko će te s dva počastiti), kako bi ljudi znali kada se vašem profilu može pristupiti, a da vas se ne ometa u redovitim aktivnostima
8. Nebi bilo loše i šifru objaviti za slučaj da onaj tko vam zlo želi izgubi vašu šifru.
9. Dobro došle su sve gluposti, moderator je nepotreban, ovu temu i ovako vjerojatno nitko neće čitati, služi samo da criss i njemu slični imaju gdje vježbati pisati.

Evo, criss, vamo piši i ne balegaj više okolo po forumu.
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 07, 2012, 01:10:37 »

 Grin Grin najjaci komm ikad viđen
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 09, 2012, 03:07:32 »

 Lips Sealed eno!  Grin Grin Grin Grin Grin procitao sam čak cijeli!! svaki čast kolko si čovjek daje truda samo da nesto dokaže....  Grin Grin Grin Grin Grin uziva Lips Sealed  a ja cu se i dalje smijat  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 13, 2012, 05:32:34 »

tko god maznuo pass ili samoga Criss-a hehe,valjda je uživao  Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!