Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 01:05:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Svijet Croatia 3  (Posjeta: 7016 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #15 na: Prosinac 22, 2011, 10:41:56 »

http://www.youtube.com/watch?v=QvsQ9hYKq7c   

Evidentirano
PRDILudnica
Gost
« Odgovor #16 na: Prosinac 22, 2011, 09:49:27 »

« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2011, 09:51:03 od PRDILudnica » Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #17 na: Prosinac 23, 2011, 07:16:23 »

mogu li dobit link za registraciju od tog svijeta cro 3 ??
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #18 na: Prosinac 23, 2011, 09:07:59 »

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/register.php?realm=16
 Smiley
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 25, 2011, 08:18:18 »

jel to tako u svakome svijetu da jedan savez odjedri daleko naprijed od svih na početku i kasnije samo održava protivnike na distanci?
mislim, ovaj wildnature je duplo jači od drugog saveza, njihov vođa ima bodova ko cijeli drugi savez...... meni se čini da se tu već zna pobijedni Smiley  
mislim da ih taj "drugi  savez" počinje polako stizati......... Cool Cool............
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 26, 2011, 08:39:58 »

mislim da ih taj "drugi  savez" počinje polako stizati......... Cool Cool............
još kad prođe i ova 3 dana pa si ne budu mogli slati darove sa 64 različita nicka...... Grin Grin  - game over   *black_eye* 
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #21 na: Prosinac 26, 2011, 11:10:04 »

Prije nego se nadovežem na tvoj post koji si citirao samoga sebe i razgovaraš sam sa sobom moram samo reći ovo. Otvori svoj savez i naš i prebroji darove onda odi piši nebuloze,trenutno ste x2 skoro jači u darovima zato pssttt. momče tko jesi da jesi  Smiley
« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2011, 11:12:50 od _DevilFrog » Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 26, 2011, 05:00:17 »

Prije nego se nadovežem na tvoj post koji si citirao samoga sebe i razgovaraš sam sa sobom moram samo reći ovo. Otvori svoj savez i naš i prebroji darove onda odi piši nebuloze,trenutno ste x2 skoro jači u darovima zato pssttt. momče tko jesi da jesi  Smiley
uopće ne želim ulaziti u neke polemike s tobom po tom pitanju,ali potrebno je samo znanje matematike iz prvog razreda osnovne da bi se shvatilo da je veći broj ljudi ekvivalentan većem broju dijamanata,samim time i većem broju darova.Osobno mi je smiješno kad ih ljudi šalju sami sebi,ali eto,što je tu je,takva su pravila.........naravno,na stranu ćemo staviti i činjenicu da nam je vođa cura,tako da ona definitivno ne mora slati sama sebi,što je sasvim prirodno i normalno.....i da,skoro sam zaboravio,kad si već šalješ darove,budi barem toliko kreativan da ih pošalješ u različitom paketu.......momče,tko jesi da jesi .....Kad već spominješ "citiranje samog sebe"...nemam ovo sad na Engleski nego Hrvatski,ali prilično sam uvjeren da na Englesoj verziji piše "reply"tako da se nadovezivanje na svoj ili ini post ne može nazvati "citatom" u kontekstu u kojem ga ti upotrebljavaš u namjeri da ,valjda, ispadneš duhovit - za biti duhovit treba određeni IQ,po mogučnosti veći o tjelesne temperature.a u ovom specifičnom slučaju i poznavanje Engleskog.
Evidentirano
_DevilFrog
Gost
« Odgovor #23 na: Prosinac 27, 2011, 01:59:09 »

uopće ne želim ulaziti u neke polemike s tobom po tom pitanju,ali potrebno je samo znanje matematike iz prvog razreda osnovne da bi se shvatilo da je veći broj ljudi ekvivalentan većem broju dijamanata,samim time i većem broju darova.Osobno mi je smiješno kad ih ljudi šalju sami sebi,ali eto,što je tu je,takva su pravila.........naravno,na stranu ćemo staviti i činjenicu da nam je vođa cura,tako da ona definitivno ne mora slati sama sebi,što je sasvim prirodno i normalno.....i da,skoro sam zaboravio,kad si već šalješ darove,budi barem toliko kreativan da ih pošalješ u različitom paketu.......momče,tko jesi da jesi .....Kad već spominješ "citiranje samog sebe"...nemam ovo sad na Engleski nego Hrvatski,ali prilično sam uvjeren da na Englesoj verziji piše "reply"tako da se nadovezivanje na svoj ili ini post ne može nazvati "citatom" u kontekstu u kojem ga ti upotrebljavaš u namjeri da ,valjda, ispadneš duhovit - za biti duhovit treba određeni IQ,po mogučnosti veći o tjelesne temperature.a u ovom specifičnom slučaju i poznavanje Engleskog.

Ma nema tu polemike ti si taj koji je prvi prozvao nekoga ako nisi shvatio.. Meni osobno su slali poklone neki koje ja niti ne poznajem, poslao sam im upite zašto su slali poklone,neki su poslali jer su htjeli u savez, ima puno tu razloga..  Ali eto ako je tako onda samo dodam Igora koji je dosao jučer kod vas,pa čovijek ne igra sa dijamantima i ti to znaš valjda a pun kao šipak darova.. hm bolje se upitaj jel i on cura pa ste ga svi darivali... Grin Ali ni to nije bitno jer je sve legalno nego da završimo na kreativnosti neznam ali vidim da jedan tvoj član ima 16 istih paketa od 21 ,i on je kreativan??? nadmašuje sve dosada u realmu po istim paketima koliko vidim, oćeš sliku da ti podrobnije objasnim i argumentiram... ili znaš razlikovati pakete i brojati do 20...
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2011, 02:33:04 od _DevilFrog » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 27, 2011, 02:48:32 »

 Ali eto ako je tako onda samo dodam Igora koji je dosao jučer kod vas,pa čovijek ne igra sa dijamantima i ti to znaš valjda a pun kao šipak darova.. hm bolje se upitaj jel i on cura pa ste ga svi darivali... Grin Ali ni to nije bitno jer je sve legalno
hehe mi smo se sigurno sreli negdje ... KingdomOfHeaven ?  Cheesy i ko kaže da ne igram s dijamantima, imam ih već 40ak dolaze sami od sebe  ;D
Evidentirano

_DevilFrog
Gost
« Odgovor #25 na: Prosinac 27, 2011, 02:59:18 »

Ne ili da kako želiš  savez se zvao k_nebesko  u r71, pa igrali smo tamo skupa u v4 verziji, od tada,zadnji moj cro svijet...
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!