Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:12:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: repeticije  (Posjeta: 4695 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #30 na: Siječanj 10, 2012, 01:27:41 »

husari nevaraju...stvar je u golderima...

U majku im, treba ih banat, daj neka netko javi tigeru da golderi varaju.
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #31 na: Siječanj 10, 2012, 02:12:41 »

hehehehe,nevaraju znan ja samo su preaktivni i suraduju a i koriste kredite naravno na tone njihh,a znanje upitno nije Smiley Smiley Smiley Smiley
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #32 na: Siječanj 10, 2012, 10:21:04 »

rekao sam vam, a zast sam ja dobio ban neznam budem bas pitao..ali sigurno nije nitko drugi osim mene dolazio na moj račun, osim naravno čuvara.
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #33 na: Siječanj 10, 2012, 10:32:41 »

rekao sam vam, a zast sam ja dobio ban neznam budem bas pitao..ali sigurno nije nitko drugi osim mene dolazio na moj račun, osim naravno čuvara.
                                                                                                                                                                                                        ako se ne varam dobio si ban radi vrijeđanja drugih igrača taj smo mi odgovor dobili u savezu  Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #34 na: Siječanj 10, 2012, 11:26:01 »

Incorrect  ANSWER.....    Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #35 na: Siječanj 10, 2012, 05:04:49 »

a nema veze..
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #36 na: Siječanj 10, 2012, 08:56:47 »

rekao sam vam, a zast sam ja dobio ban neznam budem bas pitao..ali sigurno nije nitko drugi osim mene dolazio na moj račun, osim naravno čuvara.

Zar je to nešto čudno kaj si pobrao ban? U prošloj eri dok si bio u templarima meni si nudio šifru ( negdje mjesec dana od početka ere ) s razlogom da nemožeš biti dovoljno aktivan u igri i da ja preuzmem dok si ti odsutan - odbio sam! Tak si, vjerovatno, sad napravio ili ti je netko uvalio drugi račun. Samo kaj te sad pravda dostigla.  Smiley
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #37 na: Siječanj 10, 2012, 10:18:26 »

Dobio si ban zbog namještanja resa...
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #38 na: Siječanj 11, 2012, 12:41:15 »

Zar je to nešto čudno kaj si pobrao ban? U prošloj eri dok si bio u templarima meni si nudio šifru ( negdje mjesec dana od početka ere ) s razlogom da nemožeš biti dovoljno aktivan u igri i da ja preuzmem dok si ti odsutan - odbio sam! Tak si, vjerovatno, sad napravio ili ti je netko uvalio drugi račun. Samo kaj te sad pravda dostigla.  Smiley

Gledaj proxy ja sam ti nudio šifru ali ne pod uvjetom da cu ja kasnije doc na acc nego da ti nastaviš igrat moj račun kao da je tvo, ali odbio si i ja sam nastavio igrati. I opet lažeš, stalno lažeš i govoriš gluposti npr. da sam vodio više računa, da sam dao šifru nekom igraču da vodi zajedno samnom račun. to su vec ocajni potezi. Isto kad si molio federaciju s Husarima prošle ere ili dok bi te išao robit ili nešto slično javljat mi se u poruke s pitanjima: zašto??  cemu ?? (naravno kad federacija tad nije postojala).

Dobio si ban zbog namještanja resa...

Prije mislim da je zbog ovog jel mi je drago19 ak se nevaram, rekao da više neće igrati pa je ostavio nekih 150k vojske doma i 10m resa i rekao mi da mi poklanja resurse i bitku dana.
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #39 na: Siječanj 11, 2012, 06:50:15 »

Gledaj proxy ja sam ti nudio šifru ali ne pod uvjetom da cu ja kasnije doc na acc nego da ti nastaviš igrat moj račun kao da je tvo, ali odbio si i ja sam nastavio igrati. I opet lažeš, stalno lažeš i govoriš gluposti npr. da sam vodio više računa, da sam dao šifru nekom igraču da vodi zajedno samnom račun. to su vec ocajni potezi. Isto kad si molio federaciju s Husarima prošle ere ili dok bi te išao robit ili nešto slično javljat mi se u poruke s pitanjima: zašto??  cemu ?? (naravno kad federacija tad nije postojala).

Prije mislim da je zbog ovog jel mi je drago19 ak se nevaram, rekao da više neće igrati pa je ostavio nekih 150k vojske doma i 10m resa i rekao mi da mi poklanja resurse i bitku dana.

Kopirat ću ti predzadnju svoju rečenicu.

Tak si, vjerovatno, sad napravio ili ti je netko uvalio drugi račun.  A kaj bi ja s svojim računom onda? Očeš reči da si mi htio smjestit da dobim ban? Hehe, nit ulazim drugima kao čuvar nit se petljam u takve mutne poslove. Svaku takvu ponudu odbije.
Nisam rekao da jesi, nego da vjerovatno, a ban je uvijek s razlogom sigurno ti ga nisu dali slučajno. Možeš ti govorit kaj očeš, ali znam kaj je bilo i nepotrebno je izokretat istinu. Dobio sam samo ultimatum s prijetnjom, da odabrerem stranu dunkan ili anubis. Išao sam u korist svojeg saveza i završili s broncom. Neda mi se uopče s tobom razgovarati, nisam na ribičiji. Smiley
Evidentirano

AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #40 na: Siječanj 11, 2012, 09:56:34 »

i sta sad reci o tebi ?? pokri se ušima preko glave znam kakav si covjek u stvarnosti zato  Lips Sealed
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #41 na: Siječanj 11, 2012, 01:00:33 »

Gledaj proxy ja sam ti nudio šifru ali ne pod uvjetom da cu ja kasnije doc na acc nego da ti nastaviš igrat moj račun kao da je tvo, ali odbio si i ja sam nastavio igrati. I opet lažeš, stalno lažeš i govoriš gluposti npr. da sam vodio više računa, da sam dao šifru nekom igraču da vodi zajedno samnom račun. to su vec ocajni potezi. Isto kad si molio federaciju s Husarima prošle ere ili dok bi te išao robit ili nešto slično javljat mi se u poruke s pitanjima: zašto??  cemu ?? (naravno kad federacija tad nije postojala).

Prije mislim da je zbog ovog jel mi je drago19 ak se nevaram, rekao da više neće igrati pa je ostavio nekih 150k vojske doma i 10m resa i rekao mi da mi poklanja resurse i bitku dana.

Ja lažem....Proxy laže....svi lažu ....sram nas bilo! Ajmo se ugledat na Husare    Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #42 na: Siječanj 11, 2012, 02:30:37 »

Ja lažem....Proxy laže....svi lažu ....sram nas bilo! Ajmo se ugledat na Husare    Grin Grin Grin Grin Grin

A ne znam ko od vas laže ko ne Cheesy Proxy meni nije lagao nikad, a Sonja je već druga priča Grin Za razliku od onih koji lažu Arsenal vam ništ nije skrivao, a evo ne skriva ni da ne zna zakaj je ban dobil... za razliku od njega ja znam zakaj je ban dobio, al evo saznao sam u povjerenju pa neću dalje pričat. Pitao sam odgovorne ko njegov vođa kad sam vidio da je ban dobio, prije nego ga izbacim iz ekipe ako je zbog varanja... dat ću samo naznaku da ga je ponajprije njegova "oštra" jezičina koštala bana al uzevši u obzir da mu je bilo 16 godina ima tu vremena za popravak Wink Vidim po forumu da je s navršenom godinom više sad suzdržaniji, znači napreduje [:-} Nedaj se dalje isprovocirati Arsenal, a oni nek si misle kaj oće, gori su kudikamo od teba a mogli bi ti mama i tata po godinama bit Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #43 na: Siječanj 11, 2012, 06:57:39 »

ma znam ja to sve, i da hvala ti Smiley ali covjek meni pošalje http://oi53.tinypic.com/2yubnk1.jpg i ne dobije ban, makar sam proslijedio do nadležnih. bilo je još takvih ali nepotrebno je pisat ih sve.
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #44 na: Siječanj 11, 2012, 07:00:14 »

ma znam ja to sve, i da hvala ti Smiley ali covjek meni pošalje http://oi53.tinypic.com/2yubnk1.jpg i ne dobije ban, makar sam proslijedio do nadležnih. bilo je još takvih ali nepotrebno je pisat ih sve.
što stvarno i UTVRDA i dalje u akciji u cro2 ?  Cheesy
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!