Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 05:47:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: repeticije  (Posjeta: 4711 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« na: Siječanj 04, 2012, 12:02:08 »

evo ja bi se htio ispricat husarima sta sam ih malo provocirao,naravno za uzvrat bi zamolio kratkog ili nerona da nas sve nauci kako on krade pa ovo je dosadno cak i njemu postalo.ispada da on jedini i ona freemindwill znaju igrat io nekazem da ja znam ali valjda zna netko,a ako ih prijavite dobit cete odgovor da je sve cisto jer kome je u interesu da dok kupuju dijamante budu banirani.ukratko ivo sanader je beba kakvih sve kriminalaca ima u ovoj igri.a vi dragi admini sad mene usutkajte i pravite se i dalje koda se nista ne desava da vidimo dokad ce ljudi bit ovce.hvala  *crazy* *crazy*
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 04, 2012, 02:16:08 »

Nije kriminalac onaj koji krade, nego onaj koga uhvate Grin

Štoviše, onaj koji krade je poželjan i dobro došao u društvu. Ne vjerujete? Pazi ovo:

Tko krade taj ima.
Tko ima taj štedi.
Tko štedi taj vrijedi.

 Grin Grin Grin

Zašto bi IO bila iznimka?
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #2 na: Siječanj 04, 2012, 11:45:54 »

evo ja bi se htio ispricat husarima sta sam ih malo provocirao,naravno za uzvrat bi zamolio kratkog ili nerona da nas sve nauci kako on krade pa ovo je dosadno cak i njemu postalo.ispada da on jedini i ona freemindwill znaju igrat io nekazem da ja znam ali valjda zna netko,a ako ih prijavite dobit cete odgovor da je sve cisto jer kome je u interesu da dok kupuju dijamante budu banirani.ukratko ivo sanader je beba kakvih sve kriminalaca ima u ovoj igri.a vi dragi admini sad mene usutkajte i pravite se i dalje koda se nista ne desava da vidimo dokad ce ljudi bit ovce.hvala  *crazy* *crazy*

Deja vu ....   Grin    Ali nije ni to strašno koliko činjenica: ako ti kažu,moraju te ubit...ups....pardonček- banat  Grin 
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Siječanj 04, 2012, 12:10:26 »

I koji odgovor očekujete od mene? Sve prijave koje pošaljete se provjere i ako admini nešto nađu, kazne te igrače. Ako ne nađu, onda su čisti. I to je za mene riješena stvar. Barem do nove provjere. Ako sudite po bodovima igrača, neki drugi svjetovi koji su počeli u isto vrijeme imaju igrače na višim bodovima od cro2. Tako da bodovi nisu dokaz da netko vara.
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #4 na: Siječanj 04, 2012, 12:39:13 »

I koji odgovor očekujete od mene? Sve prijave koje pošaljete se provjere i ako admini nešto nađu, kazne te igrače. Ako ne nađu, onda su čisti. I to je za mene riješena stvar. Barem do nove provjere. Ako sudite po bodovima igrača, neki drugi svjetovi koji su počeli u isto vrijeme imaju igrače na višim bodovima od cro2. Tako da bodovi nisu dokaz da netko vara.


Tigere ja sam stvarno mislila da si ti pametniji čovjek i ovo sa bodovima ti nije trebalo...  I iskreno,baš me briga tko šta radi i ne pada mi na pamet ići toliko daleko da nekome šaljem prijave. Sve šta me smeta je nepravda i nepoštenje prema onim ljudima koji se stvarno trude i daju u ovu igru svoje vrijeme....(i novac.. manje bitna činjenica)..Meni osobno ne smeta,vidjela sam svašta u RL pa bi bilo čudno da toga nema i u ovoj gluposti tako da su moji komentari samo čista podrška moralu....  Kiss
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #5 na: Siječanj 04, 2012, 12:54:29 »

evo ja bi se htio ispricat husarima sta sam ih malo provocirao,naravno za uzvrat bi zamolio kratkog ili nerona da nas sve nauci kako on krade pa ovo je dosadno cak i njemu postalo.ispada da on jedini i ona freemindwill znaju igrat io nekazem da ja znam ali valjda zna netko,a ako ih prijavite dobit cete odgovor da je sve cisto jer kome je u interesu da dok kupuju dijamante budu banirani.ukratko ivo sanader je beba kakvih sve kriminalaca ima u ovoj igri.a vi dragi admini sad mene usutkajte i pravite se i dalje koda se nista ne desava da vidimo dokad ce ljudi bit ovce.hvala  *crazy* *crazy*

gledaj buuu igrao sam i sa kratkim i sa freemind, nitko od njih nevara niti krade sta vi govorite..stvar je u napustenim carstvima velika kartografija i deri po goldicima..prosle ere se sjecam da smo jedino mi husari kupili rese od njih, još smo se međusobno svađali ak netko prvi poslo a dalje je od onoga tko je drugi poslo pa da onda jedan povuce da neide u prazno. nema nikakvog varanja samo razumiju igru i to ti je  Wink
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #6 na: Siječanj 04, 2012, 01:09:12 »

nego...aarsenaliću....malo gledam mapu...kakva je ono kugla pored tvog imena... Huh?  zato bolje....    Lips Sealed
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #7 na: Siječanj 04, 2012, 01:28:45 »

za free necu rec nebi bilo ni u redu,ali kratki  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #8 na: Siječanj 04, 2012, 01:40:45 »

 Smiley igrao sam s neronom-1 i pouzdano znam da je aktivan do bola..siguran sam da ne vara..varanje nije kada se savez pomaže...siguran sam da se oni pomažu na naćin da si prodaju rese jedan drugom po nižoj cijeni kada fali da si šalju zlato..
javna je tajna da se mimo tržišta može nabaviti rese na naćin da nekome uplatite 100 dijamanta a on vam složi hrpu resa od ratnog prihoda..to je mica mala šta se događa u većim međunarodnim svjetovima  Shocked
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #9 na: Siječanj 04, 2012, 01:48:23 »

ma ti driveru sve znas,pokaza si u r82 da si pravi znalac a i tamo si drukcije prica o neronu i bugarima.znas onu kako vitar puše ta je za tebe zakon Embarrassed
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #10 na: Siječanj 04, 2012, 01:59:11 »

nego...aarsenaliću....malo gledam mapu...kakva je ono kugla pored tvog imena... Huh?  zato bolje....    Lips Sealed

sonja to je zato što sam jednom dok sam bio u bosni otišao na imperiju, i jednom dok sam bio u mc'donaldsu u zagrebu otišao i zaboravio se log off.. Lips Sealed *ga
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #11 na: Siječanj 04, 2012, 02:00:16 »

da igram ionako ti vec znas da bi od 5 il 6 ujutro bila porobljena zato mir Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
driver62
Gost
« Odgovor #12 na: Siječanj 04, 2012, 02:03:17 »

ma ti driveru sve znas,pokaza si u r82 da si pravi znalac a i tamo si drukcije prica o neronu i bugarima.znas onu kako vitar puše ta je za tebe zakon Embarrassed
Smiley ma što si ti ljut po tome forumu to mi nije jasno...ljudi pišu jedno a ti ko baba doka pizakova lupaš stalno drugo  Shocked
sjećam te se tamo bio si veliki znalac   Grin
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #13 na: Siječanj 04, 2012, 02:04:57 »

Smiley ma što si ti ljut po tome forumu to mi nije jasno...ljudi pišu jedno a ti ko baba doka pizakova lupaš stalno drugo  Shocked
sjećam te se tamo bio si veliki znalac   Grin

driver evo plusic u karmu  Smiley
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 04, 2012, 02:08:55 »

da igram ionako ti vec znas da bi od 5 il 6 ujutro bila porobljena zato mir Smiley


rekla sam  Lips Sealed ...bolje ti je...jer ti me nisi nikad robio u 5-6 ujutro ...možda sa nečijeg tuđeg acc... recimo warlock?!  *SCRATCH*
UPS...previše pričam..  Cheesy
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
 Str: [1] 2 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!