Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 01:20:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ponovo vraceni free ratovi  (Posjeta: 608 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« na: Siječanj 13, 2012, 05:55:40 »

De si ovi moderatori da mi pojasne kako je sad opet moguce ici u besplatne ratove ako posaljem napadnutom savezu federaciju sa kojim je nisam imao potpisanu pre objave rata?Huh? Ako je doslo do takve promene zasto to nije objavljeno? I obozavam ovo u imperiji. Kad su nama Onogonduri_BG objavili rat niko nije mogao da se umesa od saveza sa konjima smo potpisali federaciju nakon objave. Evo sad kad su _VUKOVI_ objavili rat savezu BULGARIA svi Bugari mogu da se umesaju u free ratove i da napadnu _VUKOVE_ za dz. govorim za r82.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Siječanj 13, 2012, 06:18:32 »

Besplatna objava rata bez federacije u tom trenutku je bio bug koji je popravljen prije dugo vremena. Tako da koliko ja znam, više nije moguća objava besplatnog rata, osim ako imaš federaciju u trenutku objave, kasnije sklapanje federacije ne pali. Jesi siguran da ti savezi nisu imali federaciju prije objave??
Evidentirano

srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #2 na: Siječanj 13, 2012, 06:53:55 »

vidi tigeru, sa vukovima smo raskinuli federaciju u momentu kad su oni objavili rat savezu BULGARIA, zbog prijateljskih poroba. dan nakon njihovog pocetka rata, objavio im je rat pitbul savez a danas i savez onogonduri_BG. federaciju smo potpisali tek pre nekih 2 sata, a ja sad mogu svima njima da objavim rat besplatno!!! evo ti i slike:
http://clip2net.com/s/1tXQw
http://clip2net.com/s/1tXRc
a da smo imali federaciju dobio bih poruku kao vodja da mogu da objavim rat besplatno. a to nisam dobio!
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!