Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:38:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SAHARA VS INSEKTI  (Posjeta: 10911 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #135 na: Siječanj 06, 2012, 03:03:25 »

ooo..klega ramic....pa nema te..nejavljas se...da da..masnice frcaju....malo malo...a veceras mozda jos koja...hehehhehehe..da mrki88..ne sve u farme...ni cut.. Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #136 na: Siječanj 07, 2012, 09:54:25 »

pozdrav ekipi iz insekata pogotovo mrki88 i pčelar i svaka čast za semafor hehehe...proxy i tebe pozdravljam samo mi nije jasno šta goronja radi sa vama hehehe...
kolko čujem da ste dobra ekipa ovu eru to je lijepo za čut..
i nedajte se isprovocirati od kojekakvih husarčića nisu vrjedni pažnje.ipak ste zauzeli treče mjesto u peošloj eri i to je nešto. Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
e da i pzdravljam malu_tinu..samo naprijed nabite im koju masnicu za mene .. *black_eye* Grin Grin Grin

oooooooooo ramzek, lijepi pozdrav i tebi!! Grin Grin
di si, nema te.... nema ni hellsa kakvi su bili nekad....  Cry Cry
vidiš labuda šta izvodi... fali mu čvrsta ruka revizora da ga vodi, nemože on ovako.... Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
ramzesIII
Private
*

Karma: +31/-16
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #137 na: Siječanj 07, 2012, 02:30:35 »

ne igram više cro svjet...navratim tu i tamo na forum da vidim ko je od stare bande ovdje.. Grin Grin Grin..čujem da prelaziš u farmere... Grin Grin Grin
znači sve same farme oko tebe.. *guns* *guns* *guns* *guns*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #138 na: Siječanj 07, 2012, 03:13:28 »

da, da... počeo sam farmat, neznam šta mi bi.... al ide me, to je nevjerojatno.... Undecided
je, je, sve farme oko mene sa po milju bodova.... Cheesy
ma ne diram nikoga, dok mene ne diraju.... postao sam miroljubiv...  Lips Sealed Lips Sealed


btw, pogledajte semafor..... Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2012, 06:57:18 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #139 na: Siječanj 09, 2012, 11:32:29 »



poštovani protivnici žao mi je šta smo Vas morali pobjedit ali nismo imali drugog izbora posli onako lipih rici o nama ........ hvala vam na zabavnom tjednu.....šta se mene tice rat je završija jer stvarno nema smisla  lešinarit na Vama ......ovo je ipak samo igra
Evidentirano

PRDILudnica
Gost
« Odgovor #140 na: Siječanj 10, 2012, 09:07:21 »

a lijepo sam ja rekao da su to totalni manijaci  *freak*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #141 na: Siječanj 10, 2012, 05:15:52 »

rat je gotov...sto ste imali rec-nadam se da ste se izjasnili...zakljucavam temu.... Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #142 na: Siječanj 26, 2012, 06:21:49 »

nemogu odolit da ne prokomentiram ove poruke....
Razgovor sa maminet
[Osvježi]
prije 6 minuta
Obriši

koji si ti frajer....
sad si skupio muda kad si vidio da sam pao.... svaka ti čast, pravi si ratnik, nema šta....
skupite zlata pa objavite... ne ulazim u besplatne ratove, odmaram se....
al za vas i zadnji atom sbage ću potrošit...Wink

Pozdrav!
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

bilo bi u redu da branite bratski savez...bar to
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

evo čitam šta si piso,,nadam se da če ti sad neki  Smiley  puknut u glavu pa da se igramo--da vidimo te strašne insekte na djelu još jedanput
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

mrkica,,evo mene nazad,,mislio sam pošto imate besplatni pa da se sad malo igramo rata



evo ovako, za pojedince koji nisu upućeni....
ovaj papak i uga od igrača, GOSPODIN MAMINET, skupio je punu vreću muda da se prijeti meni i mome savezu, INSEKTIMA, nakon što sam izgubio 250k vojske na husarima....
do sada je cijelo vrijeme šutio i kao kur, ispitivao bi svaki put kada bi vidio da sam pao sa bodovima, a sad se uhvatio kučenja da im objavimo rat....
e pa, GOSPODINE MAMINETU, skupite dovoljno zlata za objavu i objavite rat, ako ste toliko sigurni u sebe..... nažalost, nismo bili u federaciji sa svojima jer su im trebali porobi, ali drage volje prihvaćamo vaš izazov i javno vam kažem da ću vam opet JBAT MTER uzduž i poprijeko, ma koliko slab ja bio....
mislio sam odustati od igre, ali zbog ovakvih seronja i budala ću se vratit u punom sjaju....
AJDE PAPCI; D VAS VIDIM; DI STE?Huh??

http://www.youtube.com/watch?v=9bLdk-TVPIw
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2012, 07:20:36 od goronja » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #143 na: Siječanj 26, 2012, 06:26:02 »

moram dat komentar...vdim opet prljavi rjecni Lips Sealed  cc...al ovo je igra sa mudima....a neki u ovom svjetu nemaju muda...pa bravo...kako rekoh nekidan sahari..nemozes sjediti na dvje stolice....ccc....ni to lijepo.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #144 na: Siječanj 26, 2012, 06:35:19 »

 Grin  yihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa      Lips Sealed *pardon* *pardon* *beer2* *beer*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #145 na: Siječanj 26, 2012, 06:48:34 »

hehe,al jos neko igra cro2 farmer do farmera a svi se pusu nekim ratovima Grin Grin Grin
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #146 na: Siječanj 26, 2012, 07:02:42 »

 Shocked Tongue Grin Cheesy
hehe,al jos neko igra cro2 farmer do farmera a svi se pusu nekim ratovima Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #147 na: Siječanj 26, 2012, 07:24:11 »

nemogu odolit da ne prokomentiram ove poruke....
Razgovor sa maminet
[Osvježi]
prije 6 minuta
Obriši

koji si ti frajer....
sad si skupio muda kad si vidio da sam pao.... svaka ti čast, pravi si ratnik, nema šta....
skupite zlata pa objavite... ne ulazim u besplatne ratove, odmaram se....
al za vas i zadnji atom sbage ću potrošit...Wink

Pozdrav!
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

bilo bi u redu da branite bratski savez...bar to
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

evo čitam šta si piso,,nadam se da če ti sad neki  Smiley  puknut u glavu pa da se igramo--da vidimo te strašne insekte na djelu još jedanput
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

mrkica,,evo mene nazad,,mislio sam pošto imate besplatni pa da se sad malo igramo rata



evo ovako, za pojedince koji nisu upućeni....
ovaj papak i uga od igrača, GOSPODIN MAMINET, skupio je punu vreću muda da se prijeti meni i mome savezu, INSEKTIMA, nakon što sam izgubio 250k vojske na husarima....
do sada je cijelo vrijeme šutio i kao kur, ispitivao bi svaki put kada bi vidio da sam pao sa bodovima, a sad se uhvatio kučenja da im objavimo rat....
e pa, GOSPODINE MAMINETU, skupite dovoljno zlata za objavu i objavite rat, ako ste toliko sigurni u sebe..... nažalost, nismo bili u federaciji sa svojima jer su im trebali porobi, ali drage volje prihvaćamo vaš izazov i javno vam kažem da ću vam opet JBAT MTER uzduž i poprijeko, ma koliko slab ja bio....
mislio sam odustati od igre, ali zbog ovakvih seronja i budala ću se vratit u punom sjaju....
AJDE PAPCI; D VAS VIDIM; DI STE?Huh??

http://www.youtube.com/watch?v=9bLdk-TVPIw

 *freak* Je, da, znam mrki da si ljut, esplozivan i vražji temperament i da izgubiš kontrolu, calm down man, take it easy, ispravio sam ti gramatičke greške Grin, molio bih te da se drugi put suzdržiš bar nekih prostačkih neprilagođeni riječnik, malo ga pretjera, al stvarno, žuti karton, zato bi te molio da idući put uljepšaš neke riječi u istom smjeru, hvala na razumijevanju. Lakše malo.   *xxx*
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #148 na: Siječanj 27, 2012, 12:37:21 »

nemogu odolit da ne prokomentiram ove poruke....
Razgovor sa maminet
[Osvježi]
prije 6 minuta
Obriši

koji si ti frajer....
sad si skupio muda kad si vidio da sam pao.... svaka ti čast, pravi si ratnik, nema šta....
skupite zlata pa objavite... ne ulazim u besplatne ratove, odmaram se....
al za vas i zadnji atom sbage ću potrošit...Wink

Pozdrav!
na kome se to izgubilo bodova Smiley Smiley
mrki nedaj se-šta te više lupaju ti si jači  Angry Angry 8)imam vire u tebe *drunk*
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

bilo bi u redu da branite bratski savez...bar to
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

evo čitam šta si piso,,nadam se da če ti sad neki  Smiley  puknut u glavu pa da se igramo--da vidimo te strašne insekte na djelu još jedanput
prije 1 sati
Prijavi | Obriši

mrkica,,evo mene nazad,,mislio sam pošto imate besplatni pa da se sad malo igramo rata



evo ovako, za pojedince koji nisu upućeni....
ovaj papak i uga od igrača, GOSPODIN MAMINET, skupio je punu vreću muda da se prijeti meni i mome savezu, INSEKTIMA, nakon što sam izgubio 250k vojske na husarima....
do sada je cijelo vrijeme šutio i kao kur, ispitivao bi svaki put kada bi vidio da sam pao sa bodovima, a sad se uhvatio kučenja da im objavimo rat....
e pa, GOSPODINE MAMINETU, skupite dovoljno zlata za objavu i objavite rat, ako ste toliko sigurni u sebe..... nažalost, nismo bili u federaciji sa svojima jer su im trebali porobi, ali drage volje prihvaćamo vaš izazov i javno vam kažem da ću vam opet JBAT MTER uzduž i poprijeko, ma koliko slab ja bio....
mislio sam odustati od igre, ali zbog ovakvih seronja i budala ću se vratit u punom sjaju....
AJDE PAPCI; D VAS VIDIM; DI STE?Huh??

http://www.youtube.com/watch?v=9bLdk-TVPIw
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #149 na: Siječanj 27, 2012, 12:41:24 »

joj malo sam zabuca-mrki imaš moju podršku,samo pazi da opet na nekima ne bude  *drunk*
a ja bi se volija nač sa tobom privatno pa da oboje budemo   *drunk* *WALL* *sos*
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!