Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:25:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: razvoj  (Posjeta: 2044 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kire55
Gost
« na: Veljača 14, 2009, 05:21:20 »

evo ja sam novak ovdej drugi mi je dan da igram i ne kužim jednu ili više stvari,ali da počnemo ispočetka,zašto jha ne napredujem na rangu a povečavaju mi se bodovi,i čemu mi služi čast...........evo dva pitanja za početak
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #1 na: Veljača 14, 2009, 05:22:10 »

evo još jedno moje pitanje

koji su resursi najpotrebniji i di pise koliko se brzo proizode?
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #2 na: Veljača 14, 2009, 05:24:41 »

evo još jedno

nije mi jasno zasto di pise vojska se ne moze nista gradit (kasarna pjesadije, streljana, kasarna konjice i to...)
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 14, 2009, 05:29:12 »

evo ja sam novak ovdej drugi mi je dan da igram i ne kužim jednu ili više stvari,ali da počnemo ispočetka,zašto jha ne napredujem na rangu a povečavaju mi se bodovi,i čemu mi služi čast...........evo dva pitanja za početak
Čast prikazuje kolko se časno boriš, akcije kao napadanje slabijih od sebe van 2x nosi negativnu čast, porobljavanje također... Za svakih 100 časti dobiš dodatnih 2 morala. a za svakih - 100 gubiš 5 morala. Čast nije tolko izražena u novim realmovima(v4a) jer svaki dan dobiš 3 časti gratis.
Poredak se bilježi svaki dan jednom(oko 1:30 mislim) i cijeli sljedeći dan se ne mijenja.

evo još jedno moje pitanje

koji su resursi najpotrebniji i di pise koliko se brzo proizode?

Svi resursi su najpotrebniji. Na početku ak moram birat, reko bi drvo i kamenje. Ali u orginalu, trebaš sve. Možeš za svaku provinciju vidhet kolko proizvodi ak klikneš na izbornik radnici. A ak si premium igrač, onda možeš i na prijestolnica - izvješća - carstvo i onda vidiš za sve provincije i carstvo u cjelini.
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 14, 2009, 05:30:06 »

evo još jedno

nije mi jasno zasto di pise vojska se ne moze nista gradit (kasarna pjesadije, streljana, kasarna konjice i to...)
Trebaš prvo istražiti potrebne tehnologije. Ak zadržiš miša na slovima N/A pisati će ti što ti fali.
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 14, 2009, 05:32:26 »

hvala na objašnjenju
Evidentirano
hydrogen
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 15, 2009, 02:17:55 »

evo i ja sam novi pa me zanima kako da stavim vojnike u tvrđavu? ja sam zado da mi se strlci treniraju 8 sati i na onom vitezu mi pise da sad moram staviti vojnike u tvrđavu ali neznam kako... pls help
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Veljača 15, 2009, 02:25:32 »

Mobiliziraj vojsku klikom na gumb mobiliziraj. otiđi na komandni centar - raspoređivanje vojske. i tamo klikni na broj od strijelaca i klikni na ikonu s desne strane. ona stavlja vojnike u utvrdu dok ikona s lijeve strane stavlja vojnike van utvrde.
Evidentirano

hydrogen
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #8 na: Veljača 16, 2009, 04:00:05 »

thx tako sam napravio... hvala Wink
Evidentirano
drago001
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #9 na: Ožujak 03, 2009, 08:45:40 »

CEMU SLUZI CENTRALIZACIJA...NAPRAVIO SAM CENTRALIZACIJU I TRANSPOTNU STANICU I NEZNAM KAKO SE TO KORISTI,KAKE PROVINCIJE...ITD...POMOC


Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #10 na: Ožujak 03, 2009, 09:10:26 »

CEMU SLUZI CENTRALIZACIJA...NAPRAVIO SAM CENTRALIZACIJU I TRANSPOTNU STANICU I NEZNAM KAKO SE TO KORISTI,KAKE PROVINCIJE...ITD...POMOC



pročitaj ovo Wink
http://www4.imperiaonline.org/forums/hr/index.php?topic=10.msg10#msg10
Evidentirano
drago001
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #11 na: Ožujak 04, 2009, 08:30:13 »

a kako da odaberem provinciju,,kako da promjenim...kad odem na mape i stisnem na svoje selo pisu mi provincije.udem u njih i nemogu nista..otvori mi se slika napr.ravnice...i spod pise jacina vojske itd...??
Evidentirano
hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #12 na: Ožujak 04, 2009, 08:59:25 »

ako si uspjesno kolonizirao neku provinciju, trebao bi imat na lijevoj strani opciju za prebacivanje provincije (gumb na kojem pise broj koloniziranie prov)


Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!