Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:49:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izvještaji bitaka  (Posjeta: 1928 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« na: Prosinac 09, 2011, 11:02:37 »

Tigre, daj malo urgiraj da promjene i/ili poprave ili što već taj server www9a. Šteka brate već mjesecima. Ili je spor ko klokan bez jedne noge, a s drugom slomljenom (i još pritom i nepotkovan) ili ne radi uopće. I onda moram čekati da mi se javi poruka "...could not connect to www9a.imperiaonline.org", pa da ručno promijenim server.

Druga stvar, zašto pobogu stalno nešto "mrdate" s tim serverima. Napravim si lijepo hrpu shortcuteva, od ulogiravanja (igram samo jedan svjet, a blentavo računalo me registriralo i u nekim drugim svjetovima, pa svaki puta moram birati, vako ne moram...), do goldera, pa do shortcuteva na igrače koje pratim, pa onda npr. kratice na ex golde, da vidim kada se ponovno pozlate, pa to sve skupa u jednu grupu. I onda jednim klikom 15 prozora otvaram. Eh, onda se netko sjeti i server npr. www9 ne radi par mjeseci, pa onda opet radi... Imam neke inf koje mi vele da se bugari što rade na održavanju tih servera znaju napit, pa potuč međusobno u sali sa serverima, al mi to djeluje dosta neozbiljno čak i za informatičare. Što se to s tim serverima događa?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 09, 2011, 11:45:28 »

Serveri se mijenjaju i dobivaju druge brojeve. Također pristup serverima ne ovisi isključivo o nama, veći o provideru neta u bugarskoj koji ponekad ima problema. U par situacija kad je neki server bio nedostupan, greška je bila u pokvarenom routeru na putu od nas do bugarske... Na to ne možemo utjecati.
A ovo o alkoholu nemam namjere niti komentirati. Mi smo ozbiljna firma, a takve stvari se ne događaju nigdje...
Evidentirano

dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 09, 2011, 01:47:19 »

e ne znaš ti informatičare.....

No zašto se serveri mjenjaju i dobivaju druge brojeve? Može li se tomu doskočiti i što je s tim serverom na kojem bitke pregledavamo?
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 09, 2011, 11:20:30 »

I tigre, nemoj se na mene ljutiti, samo prenosim ono što sam čuo. Znaš kakvi su ljudi, čim nešto ne štima oni se bune, negoduju, pa neznaju što bi, pa bi mjenjali vlast, pa bi servere mjenjali... I tako riječ na riječ nastanu svakojake priče. Budući nema službenog objašnjenja koje bi ih zadovoljilo, oni sami smišljaju moguće razloge. Da ti budem iskren ni ja ne mislim da bi se tvoji kolege u server sali ponapijali i potukli. Pa imaju valjda brate slobodnog vremena, a ne na poslu takve p(cenzurirano) raditi. E, baš zato sam ti i postavio pitanje ovdje na forumu, da se to jednom za svagda razjasni, a ne da ljudi misle... Ma nebitno.
Kada ti ovdje lijepo obrazložiš kao što si i do sada nam svašta lijepoga poobrazlagao, dokinuti će se ta svakojaka nagađanja i čakule, i onda ljudi više ne moraju misliti.
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 15, 2011, 11:29:07 »

www9a i dalje "zafrkava" a odgovora nema.

Nema više ni 2h bonusa na face. Nisam sinoć stigao upitati, jer mi je upravo tih 2h poremetilo sve planove. Ne bi li bilo lijepo da nas se upozori unaprijed, recimo 24h, da za 24h više neće biti moguće koristiti bonus? Čist onako da se možemo organizirati, a i zbog dojma, da se ne osjećamo ko pseta kojima gospodar da kost uzme kost, a sve bez ikakvog objašnjenja.

Tigre, možeš li molim te dati mi neki link gdje mogu server problem prijaviti? Neki link, na koji će mi netko odgovoriti konkretno, kada imam problem.
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 16, 2011, 01:58:36 »

hm, i veliš "ozbiljna firma". Jel još uvijek stojiš iza toga? Mislim s obzirom, da odgovora na probleme sa serverima nema već sedam dana.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 16, 2011, 02:16:37 »

Pokušaj na neki drugi server... www9 i meni zeza nekad i problem je u vezi do njega. Preporučam www18, meni on uvijek radi bez problema.
Evidentirano

dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 16, 2011, 03:33:08 »

 Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!