Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 12:50:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: božićno prokletstvo  (Posjeta: 2530 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« na: Prosinac 24, 2011, 05:20:41 »

Nikada do sada nisam se osvrtao na financijski aspekt igranja ove igre. Savršeno mi je jasno da i onaj tko radi da bi mi mogli igrati treba plaću dobiti. Štoviše, do sada je sve bilo relativno transparento: plati i uživaj ili nemoj platiti i uživaj. No na sam badnjak ostao sam šokiran! Darovi koji su se do jučer u nesretnosretnom satu mogli kupiti za 80% cjene, dans su pak po 50% cjene. Iako postoji opcija "Pošalji natrag" ona uopće ne funkcionira. Gladim sada svoje "magareće uši" i njačem: nikad više, nikad više. Nikada više niti jednu kunu ni  dolar ni ikoju valutu neću u IO uplatiti. Sretan nam i blagoslovljen Božić bio. Svima. Ekipa, smatrajte ovo oproštaljkom s moje strane, lijepo smo se družili, zafrkavali, svađali, surađivali.... Mene ni u jednoj novoj eri vidjeti nećete. pozzzz
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 24, 2011, 05:31:44 »

Damo vam jedan ili dva dana poklone još jeftinije - u pola cijene kao božićni poklon, ali to ustvari nije dobro, već je loše. Smiley
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #2 na: Prosinac 24, 2011, 05:44:18 »

svi samo placu i kukaju na bugare,a di god se okrenes sve svitli od poklona *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 24, 2011, 06:02:10 »

Tigre, ne dajete vi nego Oni, Ti samo radiš u toj firmi, al ne na poziciji na kojoj se o takvim stvarima odlučuje. I da, nije dobro, nikako nije dobro (da barem nije Božić, pa da smo svi isti, tako to ispada kada se tvoj odgovor čita). To diskriminira one koji su prvi pohrlili trpati lovu džepove tvoga poslodavca. Ni "a" ni "be" nisam rekao kada su pokloni bili po 80% umjesto do sada uobičajenih 50%. Međutim, sitacija "malo vako", "malo nako" nije dobra, nikako nije dobra. Za sve koji nisu razumjeli "magareće uši" obratložiti ću: osjećam se kao magarac jer sam skuplje platio nešto što će netko drugi jeftinije platiti i to u samo 2 dana razlike. Ja jako ne volim kada se osjećam kao magarac. Trudim se u životu izbjeći svaku situaciju u kojoj bih se mogao osjećati kao magarac.

Zašto opcija "Pošalji natrag" ne radi? Onda bi svi mogli poklone vratiti i svi bi pod istim uvjetima mogli nove poslati. Budući da na cijene poklona ne možeš utjecati, molim te da rješiš ovaj "tehnički" problem.

muuu, hvala na konstruktivnoj primjedbi.
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2011, 06:04:35 od dsssf » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #4 na: Prosinac 24, 2011, 06:30:42 »

 ;D ;D ;D tako je to kad ne slusas starije i iskusnije. jesam li lijepo napisao da se ne isplati kupovati poklone prije bozica. Grin
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 24, 2011, 06:50:50 »

Tigre, ne dajete vi nego Oni, Ti samo radiš u toj firmi, al ne na poziciji na kojoj se o takvim stvarima odlučuje. I da, nije dobro, nikako nije dobro (da barem nije Božić, pa da smo svi isti, tako to ispada kada se tvoj odgovor čita). To diskriminira one koji su prvi pohrlili trpati lovu džepove tvoga poslodavca. Ni "a" ni "be" nisam rekao kada su pokloni bili po 80% umjesto do sada uobičajenih 50%. Međutim, sitacija "malo vako", "malo nako" nije dobra, nikako nije dobra. Za sve koji nisu razumjeli "magareće uši" obratložiti ću: osjećam se kao magarac jer sam skuplje platio nešto što će netko drugi jeftinije platiti i to u samo 2 dana razlike. Ja jako ne volim kada se osjećam kao magarac. Trudim se u životu izbjeći svaku situaciju u kojoj bih se mogao osjećati kao magarac.

Zašto opcija "Pošalji natrag" ne radi? Onda bi svi mogli poklone vratiti i svi bi pod istim uvjetima mogli nove poslati. Budući da na cijene poklona ne možeš utjecati, molim te da rješiš ovaj "tehnički" problem.

muuu, hvala na konstruktivnoj primjedbi.
Ja sam shvatio zašto si napisao poruku i shvaćam razliku između 50% i 20% popusta, pa te razumijem. I što se mene tiče, ja bi rađe da sve kupiš po 50%, ali to ne odlučujem ja. Ali sad ispada da je bolje da nije bilo 50% popusta nego da je bilo. To mi je malo kontraverzno. I samo zbog toga sam napisao poruku.
Što se tiče "Vrati poklon" - gumb služi da toj osobi pokloniš nešto, ne da vratiš poslani poklon i dobiješ dijamante natrag. Barem koliko ja znam - nitko me ne voli, pa još nisam dobio poklon u IO. Smiley Kad malo bolje razmislim, možda bi prijevod bio malo bolji kao Pošalji dar onome tko ga je tebi poslao" ili "pokloni darovatelju" ili nešto slično, ali kad su neke stvari ograničene brojem slova, teško je savršeno prevesti.
Evidentirano

dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 24, 2011, 07:50:03 »

 Sad Ajde, ja ću ti poslati poklone. Pošalji mi dijamante, spisak i nick pod kojim igraš. Igram samo r95, al nema problema javi koji realm igraš, pa ćemo nešto zrihtati.  Smiley

Horus, tebi svaka čast, stari si lisac. Evo već treći puta ovu eru si u pravu. Stavim ti plusić u karmu.

PS Tigre, moreš ono "Pošalji natrag" promjeniti u "Uzvrati poklon" Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 24, 2011, 08:07:55 »

Biti će prijevod promijenjen drugi tjedan, mislim da će biti promjena u svim jezicima. to će odlučiti u uredu.
Hvala na ponudi, budem preživio bez darova, a i tako nemam trenutno račun preko 200-300 bodova, pa mi ne igra ulogu. Grin
Evidentirano

lukitukie
Private
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #8 na: Prosinac 24, 2011, 09:34:39 »

Tiger prethodna darovi 40 h proizvodnju sirovina i vojne. 100h a sada je proizvodnja i da vojska Ali zamislite samo da sam izvukao 900 tisuća koplja i željezo 12 milijuna. Ja učitava jučer za 20 eura:). razmijenjeni prije kolovoza, ali nakon 8 bojice. jednom riječju Bugari nas opljačkali. bg računa za novac. dok ne v5 će biti u mogućnosti napraviti vojsku za dijamante: P
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #9 na: Prosinac 25, 2011, 12:32:37 »

koji je ovo svemirac,moze prijevod Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!