Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 08:13:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ODMOR  (Posjeta: 3654 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #30 na: Prosinac 06, 2011, 07:01:35 »

rat je iza nas..cestitke na pobjedi...od srca...bili ste bolji i jaci...doso sam u lexe bez vojske..al nisam oso na odmor..nego sam osto u savezu,naravno borit se ....isprike protivniku ..zbog bijega iz saveza..al to bi svatko napravio..duga je era....tako da .... Angry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #31 na: Prosinac 20, 2011, 12:03:45 »

opet razvalilo dunkana,sad sam vec zabrinut zar veliki dunkan pada tj,vec je pao.kakvo je objasnjenje jel neigra vise ili je mozda sa obitelji ili mu dosadilo,a mozda je i pustio da ga razvale nevirujem ja da bi takvu igracinu itko ulovio Cheesy Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #32 na: Prosinac 20, 2011, 12:17:13 »

opet razvalilo dunkana,sad sam vec zabrinut zar veliki dunkan pada tj,vec je pao.kakvo je objasnjenje jel neigra vise ili je mozda sa obitelji ili mu dosadilo,a mozda je i pustio da ga razvale nevirujem ja da bi takvu igracinu itko ulovio Cheesy Grin Grin Grin Grin Grin Grin


a scenarij isti....stolčica Sad   Nebudem komentirala ,tko prati sve je jasno...od sada samo hvalim   Grin  ....bravo Patria!!!!  *kissgirl*
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #33 na: Prosinac 20, 2011, 02:16:53 »


a scenarij isti....stolčica Sad   Nebudem komentirala ,tko prati sve je jasno...od sada samo hvalim   Grin  ....bravo Patria!!!!  *kissgirl*
http://prntscr.com/4qqm8
bez komentara daljnih   Cry *crazy* *crazy*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #34 na: Prosinac 20, 2011, 02:29:38 »

stoličice četveronozice moja,reci reci svima ko najduzi staž sjedenja u eri cro2 ima [:-} [:-} [:-}.kaze stolica na to: ti dunkane ti i tvoji husari      Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #35 na: Prosinac 20, 2011, 02:43:04 »

http://img535.imageshack.us/img535/9859/diebutdonotretreat.png
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #36 na: Prosinac 20, 2011, 07:56:39 »

http://prntscr.com/4qqm8
bez komentara daljnih   Cry *crazy* *crazy*

Eto...kad baš moram  Cry  Svaka čast na dobivenom ratu-pobjeda je vaša i zaslužili ste. Samo ti dečki ne bježe na odmor kad ih netko razbije nego ostaju i bore se...da su napravili ono što im je bilo savjetovano sa svih strana i zbrisali na odmor kako je to kod vas Husara pravilo , otišli bi miliončići u vjetar...  Zato kažem...dečki imaju srca i imaju hrabrost pa još jednom -bez obzira na rezultat rata-bravo Patria!!
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #37 na: Prosinac 20, 2011, 08:05:34 »

zna zena sta govori.to kraljice Kiss
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #38 na: Prosinac 21, 2011, 03:46:03 »

Eto...kad baš moram  Cry  Svaka čast na dobivenom ratu-pobjeda je vaša i zaslužili ste. Samo ti dečki ne bježe na odmor kad ih netko razbije nego ostaju i bore se...da su napravili ono što im je bilo savjetovano sa svih strana i zbrisali na odmor kako je to kod vas Husara pravilo , otišli bi miliončići u vjetar...  Zato kažem...dečki imaju srca i imaju hrabrost pa još jednom -bez obzira na rezultat rata-bravo Patria!!
sonja ti mene mislim donekle poznaješ-oćeš da ti dam link početak rata i patriju s članovima tada i nakon dva dana ili nakon  5 dana??
bolje da šutim ja i svi ode jer su neki papci ode nama(savezu,članovima spetsnaz) svašta pričali prije i kad smo prešli-ali kao šta sama kažeš,ako neko prati sve vidi Smiley
zar ne ;D ;D


Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #39 na: Prosinac 21, 2011, 08:55:13 »

sonja ti mene mislim donekle poznaješ-oćeš da ti dam link početak rata i patriju s članovima tada i nakon dva dana ili nakon  5 dana??
bolje da šutim ja i svi ode jer su neki papci ode nama(savezu,članovima spetsnaz) svašta pričali prije i kad smo prešli-ali kao šta sama kažeš,ako neko prati sve vidi Smiley
zar ne ;D ;D




Svatko ima pravo na svoje mišljenje i na svoju strategiju i  nikoga ne osuđujem.... jedino što mene smeta u tolikoj mjeri da nemogu prešutit je neutemeljena prepotentnost i uzdizanje sebe na krivim stvarima...mrzim pse koji laju a ne grizu..još gore..čim ga pogledaš rascvili se....
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #40 na: Prosinac 21, 2011, 12:01:44 »

sonja ti mene mislim donekle poznaješ-oćeš da ti dam link početak rata i patriju s članovima tada i nakon dva dana ili nakon  5 dana??
bolje da šutim ja i svi ode jer su neki papci ode nama(savezu,članovima spetsnaz) svašta pričali prije i kad smo prešli-ali kao šta sama kažeš,ako neko prati sve vidi Smiley
zar ne ;D ;D



  bar vi spetznasi znate sta znaci bit papak i imas pravo pricat o tome
Evidentirano
obad
Private
*

Karma: +4/-4
Offline Offline

Postova: 13


Profil
« Odgovor #41 na: Prosinac 21, 2011, 02:40:16 »

Hehe vidim i obada se doticali....bas vam falim?...odgovor hackeru,cro2 davno prestao igrati jer mi spor,presao na blitzove zanimljivije iako ne imao bas vremena ni za to...u medjuvremenu na proslom blitzu 5 igrao i sada gram pod nickom njuber.......pa na vratite tko me treba:-)

Sonjice nista osobno nisam protiv tebe imao na cro2, ali draze mi na zensku :-) nego na muskarca',...sta ces sa tim muskima odmah gace na stap dizu kao i hacker hehe..srusio mi koloniju na offu a onda poslije toga mu je vise zastava na stapu bila nego mu tabani zemlju dodiruju :-) :-) ...

Pozdrav svima i vise napadanja a manje price po forumu
Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!