Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 03:17:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ++ Stare Lovačke ++  (Posjeta: 4299 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ANUBIS
Gost
« na: Studeni 30, 2011, 12:19:54 »

 Cheesy  Inspiriran  predblagdanskim raspoloženjem u ozračju starodnevnih priča a potaknut ispisivanjem postova koja zauzimaju mjesto u nekim temama gdje im nije mjesto, molio bi da se prilagodite situaciji i uz logorsku vatricu imperijanskih priča objavite u ovoj temi  vaše doživljaje i vaše verzije lijepih priča tako da i buduće generacije imperijalista jednom kada pročita ovu temu shvati  koliko nadasve lijepih priča ima vezano uz Imperiju koje nam osmjeh mame a sve u duhu Dobre zabave....








Neka priča krene standardnim postupkom uz okupljanje i društvo....  

Uz detaljno objašnjenje nazočnima koju čitaju neka ne pretjeruje baš previše u  .........

Neka bude precizninji i detaljnjiji u pojedinostima nešto kao...



*heart* *heart* *heart* *heart* http://www.youtube.com/watch?v=qOTJpLuIv34&feature=related *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*


Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 30, 2011, 12:29:54 »

Citat:
Citat: Dunkan1973 na Danas u 12:25:42
He he he... što sam se nasmijao lijepo... a rekao mi kratki davno da za ovu ekipu tipa buu treba MALE rečenice MALO texta, čim više pojednostavnit    

Pa evo.
NE IGRAM PUNO REKO SAM JOŠ PROŠLU ERU DA ĆU PRESTAT
SKRATILA MI PROTIVNIČKA EKIPA MALO VOJSKU RADI MOJE NEAKTIVNOSTI AL SU BILI DOBRI PA MI SVE RESE OSTAVILI
RESIMA AKO HOĆU MOGU VRATIT SKORO 2 PUTA VIŠE VOJSKE NEG SU MI UNIŠTILI
VOJSKU INSTANT TRENING OPCIJOM KAJ SU UVELI VRATIM U 5 MINUTA
POŠTO SU MI VOJSKU SREZALI A MOGU JU VRATIT BOLJE JE NA ODMOR OTIĆ I ZA 2 DANA KATAFRATE ŠTANCAT KAD MI JE GOTOV OKLOP 16 (ova je bila duga opet me neće razumijet)
SAD TREBAM ISKORISTIT OVO ŠTO SAM NA ODMOR OTIŠAO I NA NJEMU OSTAT DA SE ODLIJEPIM OD IMPERIJE VIŠE KAK SAM I PROŠLU ERU JOŠ NAJAVIO  (uff još duža)
IGRAO BI RADO DALJE ALI BI SE JOŠ RAĐE ODLIJEPIO SAD MALKO SAM UMORAN OD OVE INSTANT DIAMANT IMPERIJE
AK ODEM OPCIJA JE OSTAVIT NEKOM ACC DA IGRA AKO ŽELI I S NJEGA JOŠ MALO ŠTETE NAPRAVI

SA MNOM ILI BEZ MENE HUSARI SU NAJJAČI SAVEZ U REALMU

A evo i nešt što nisam u prošlom postu napisao, za našu konkurenciju...
IMALI STE BESPLATNU OPCIJU RAT NAM OBJAVIT... NISTE...
IMATE BESPLATAN RAT PROTIV 300_SG SAD A MOJI ĆE ONDA VAMA... ŠTO ĆETE SE OPET SAMO BUSAT O PRSA?  
ĐE STE FRAJERI I FACKERI, UZ PAR IZNIMKI JAKI STE SAMO NA RIJEČIMA
AJDE VIŠE OBJAVITE RAT NAŠIM SAVEZNICIMA PA DA VIDITE DA SU HUSARI ZAKON I BEZ DUNKANA

 *heart* *heart* *heart* http://www.youtube.com/watch?v=qOTJpLuIv34&feature=related *heart* *heart* *heart*
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2011, 12:32:17 od ANUBIS » Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 30, 2011, 12:44:15 »

nekada davno u jednoj šumi,tamo tamo daleko,a opet blizu,živilo je jedno biće koje nije imalo svog imena..to biće je bilo toliko jezivo,toliko strašno da je sam sebe morao zvati raznim imenima da bi mogao živjeti u miru.lovci su lovili sve i svašta,ali njega nisu mogli uhvatiti jer u biti nisu znali njegovo pravo ime..lov je trajao,on je bio sve gladniji,jer ipak to se biće hranilo sa iskrenošču poštenih ljudi.i šta je više poštenih ljudi bilo on se više mogao hraniti,odnosno širiti svoj otrov i biti sve jači..
ali pošto je ponestalo poštenih ljudi,biće je ogladnilo i moralo se pokazati u svom pravom svjetlu i doći u dvorište strašnom farmeru,jer je kod njega namirisao poštenje,hranu za ego,inače biće i farmer su se već prije sreli i farmer mu je pomogao jer nije vidio njegovo pravo ja-to biće je tad kukalo i bila mu je potrebna pomoć,a farmer bi pomoć pružio svakom...farmer je bio čestit čovik,širokih uvjerenja i odmah je pripoznao to biće tu zvijer kad ju je ugledao po drugi puta,onako ludu,izgladnjelu,bijesnu....stajali su jedan naspram drugog,oći u oči..gladna zvijer kontra farmera koji brani svoje usjeve i svoje principe i sve oko sebe,ali zvijer je jako gladna,a farmer je opet čvrst u svojim uvjerenjima....
nastavak slijedi za koji dan Smiley))
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 30, 2011, 12:47:13 »

Toooo Anubise toooooooo..... to si ti bio taj miš za kojeg maca prikazuje da je ovooollliiiikkkk Grin Grin Grin
Pita se ekipa u koju si se rupu u cro2 sakrio, pod kojim nickovima igraš... zakon si zakooooonnn Grin Grin Grin
Tema ko idealna za tebe Smiley A da ti dam inspiraciju počni ovako:
"Jednom kad sam igral ko... a ne sjećam baš više... sve sam ih razvalio... a nisam ni 800 dijamanata potrošio taj mjesec..."
"Bili smo jači od svih, samo nam je falilo da koji rat dobijemo... al bili smo jači...  Angry"
"Sinko da ti znaš kaj sam ja u imperiji sve prošo i napravio, ne bi se sad sa mnom tak spominal... znaš ono jednom sam s 2 kopljanika..."

Ajd anubis lijepo nastavi, imaš dugi staž u imperiji u puno realmova i era, imaš ti sigurno puno lovačkih za ekipu  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2011, 12:49:40 od Dunkan1973 » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 30, 2011, 12:49:34 »

Toooo Anubise toooooooo..... to si ti bio taj miš za kojeg maca prikazuje da je ovooollliiiikkkk Grin Grin Grin
Pita se ekipa u koju si se rupu u cro2 sakrio, pod kojim nickovima igraš... zakon si zakooooonnn Grin Grin Grin
Tema ko idealna za tebe Smiley A da ti dam inspiraciju počni ovako:
"Jednom kad sam igral ko... a ne sjećam maš više... sve sam ih razvalio... a nisam ni 800 dijamanata potrošio taj mjesec..."
"Bili smo jači od svih, samo nam je falilo da koji rat dobijemo... al bili smo jači...  Angry"
"Sinko da ti znaš kaj sam ja u imperiji sve prošo i napravio, ne bi se sad sa mnom tak spominal... znaš ono jednom sam s 2 kopljanika..."

Ajd anubis lijepo nastavi, imaš dugi staž u imperiji u puno realmova i era, imaš ti sigurno puno lovačkih za ekipu  Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Legendo da te nema replicirao bi te kao onu ovcu DOLLY  ili kako vec....  Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 30, 2011, 12:56:26 »

Legendo da te nema replicirao bi te kao onu ovcu DOLLY  ili kako vec....  Grin Grin
A sad znamo kako je ovca DOLLY uistinu stigla na svijet... replicirao ju je ANUBIS *crazy*
Anubise jesi li se zabavljao kada si "napravio" DOLLY? Vidim ti ne biraš... ni ovce ti nisu strane vidim Shocked  Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #6 na: Studeni 30, 2011, 12:56:45 »

aj dunky sastavi jednu recenicu da svi razumimo i dobijes i ti 800 dijamanata.. Tongue Tongue
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 30, 2011, 01:13:38 »

aj dunky sastavi jednu recenicu da svi razumimo i dobijes i ti 800 dijamanata.. Tongue Tongue
Koliko riječi smije imat da bi je i ti razumio? Jednu dvije ili tri? Cheesy

Ajd za trening evo ti jedna od 11 riječi, da se potrudiš malo, al pazi da ne proključaš Grin

SA MNOM ILI BEZ MENE HUSARI SU NAJJAČI SAVEZ U REALMU
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #8 na: Studeni 30, 2011, 01:17:11 »

to ti bice zena slovkala kako ces napisat,a bas si kralj [:-} neka tebe jos dugo s nama
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 30, 2011, 01:17:52 »

Koliko riječi smije imat da bi je i ti razumio? Jednu dvije ili tri? Cheesy

Ajd za trening evo ti jedna od 11 riječi, da se potrudiš malo, al pazi da ne proključaš Grin

SA MNOM ILI BEZ MENE HUSARI SU NAJJAČI SAVEZ U REALMU
ej zbunjuješ ga sa ta dva J   Grin Grin Grin Grin
anubise,daj ja bi nastavija priću ili ćeš je ti dopunit ovih sati,dana,miseci??? Kiss Kiss
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #10 na: Studeni 30, 2011, 01:23:46 »

lud,zbunjen normalan Cool
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 30, 2011, 01:26:28 »

lud,zbunjen normalan Cool
ga sam lud Cool Cool Cool
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 30, 2011, 01:35:47 »

anubissove kronike drugi dio
kad on neće možda ja moram malo dat zaplet jer on ipak nema mašte ni..... Grin Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 30, 2011, 01:46:22 »

anubissove kronike drugi dio
kad on neće možda ja moram malo dat zaplet jer on ipak nema mašte ni..... Grin Grin Grin

Ček malo, možda je tvoj post preskočio pa počeo kovat one priče za koje sam mu probao dat inspiraciju... na ovo mislim...

"Jednom kad sam igral ko... a ne sjećam baš više... sve sam ih razvalio... a nisam ni 800 dijamanata potrošio taj mjesec..."
"Bili smo jači od svih, samo nam je falilo da koji rat dobijemo... al bili smo jači...  Angry"
"Sinko da ti znaš kaj sam ja u imperiji sve prošo i napravio, ne bi se sad sa mnom tak spominal... znaš ono jednom sam s 2 kopljanika..."
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 30, 2011, 01:50:12 »

nekada davno u jednoj šumi,tamo tamo daleko,a opet blizu,živilo je jedno biće koje nije imalo svog imena..to biće je bilo toliko jezivo,toliko strašno da je sam sebe morao zvati raznim imenima da bi mogao živjeti u miru.lovci su lovili sve i svašta,ali njega nisu mogli uhvatiti jer u biti nisu znali njegovo pravo ime..lov je trajao,on je bio sve gladniji,jer ipak to se biće hranilo sa iskrenošču poštenih ljudi.i šta je više poštenih ljudi bilo on se više mogao hraniti,odnosno širiti svoj otrov i biti sve jači..
ali pošto je ponestalo poštenih ljudi,biće je ogladnilo i moralo se pokazati u svom pravom svjetlu i doći u dvorište strašnom farmeru,jer je kod njega namirisao poštenje,hranu za ego,inače biće i farmer su se već prije sreli i farmer mu je pomogao jer nije vidio njegovo pravo ja-to biće je tad kukalo i bila mu je potrebna pomoć,a farmer bi pomoć pružio svakom...farmer je bio čestit čovik,širokih uvjerenja i odmah je pripoznao to biće tu zvijer kad ju je ugledao po drugi puta,onako ludu,izgladnjelu,bijesnu....stajali su jedan naspram drugog,oći u oči..gladna zvijer kontra farmera koji brani svoje usjeve i svoje principe i sve oko sebe,ali zvijer je jako gladna,a farmer je opet čvrst u svojim uvjerenjima....
nastavak slijedi za koji dan Smiley))
prije samo u cro2:bla bla bla čitaj gore...
opaka zvijer gleda farmera oči u oči..kad odjednom zvijer spazi da to nije farmer već strašilo koje je farmer postavio da zastraši da zaustavi..zvijer je pobijesnijela i već kad nije dobila ono po šta je pokušala doć odluči popaliti i srušiti sve usjeve od farmera potajno se nadajući da če on pobjesniti i krenuti u lov,odnosno doći na njegov teren..farmer kad se ustao kad je vidio da mu je trud propao,da mu je zvijer sa svojim stvorenjima popalila usjeve, bio je ljutit,ali opet razborit..znao je za onu strpljen-spašen,jer je on poznavao to biće tu zvijer-doći će ona kad tad u ovom ili onom obliku,sa ili bez pratnje jer će je glad obuzet.....
u idućem nastavku samo u cro2 pogledajte....
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!