Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:29:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: blagdanska vecera  (Posjeta: 1331 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
serpico
Private
*

Karma: +1/-6
Offline Offline

Postova: 4


Profil Email
« Odgovor #15 na: Prosinac 14, 2011, 03:36:30 »

 Grin Grin Grin    I na sredini  prostora nargila napunjena sa domaćom ......sirovinom porjeklom sa Visa   *freak*
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #16 na: Prosinac 14, 2011, 05:21:00 »

Grin Grin Grin  .... i može da na samoj fešti bude tombola , koje sadrže 5 nagrada u obliku dobitka VIP Extra Card.IMP  sa posebnim serijskim brojem koji služi za slučaj da ti se pojedini igrač ne sviđa i poželiš da ga nadležni baniraju bez ikakvog razloga. (serijski broj se ukucava u posebni prozorčić kao i nick  igrača ,uz nadoplatu s dijamantima ovisno o tome na koji period poželiš da ga baniraju )   Grin Grin Grin
Ja sam cuo da neki imaju vec tu karticu  Grin Grin
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 14, 2011, 05:50:08 »

Ja sam cuo da neki imaju vec tu karticu  Grin Grin


koji dobar sluh ...
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #18 na: Prosinac 14, 2011, 05:56:45 »

to sam prvo cuo... pa sam vidio hrpu izbacenih igraca ..... ma sta da ti pricam sve mi je bilo jasno... netko se docepao te kartice ne prosloj blagdanskoj veceri   Grin Grin Grin *easy* *easy*
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!