Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:26:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: registracija...  (Posjeta: 562 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« na: Srpanj 03, 2009, 11:41:31 »

pozdrav, Grin imam par pitanja, evo  Embarrassed
Jucer sam citao po home stranici IO i za registraciju u drugim svjetovima, pitao bih vas, u neke svjetove se mogu registrirat a u neke druge ne, negdje pise besplatna registracija a negdje ne Shocked, sta za ove ostale svjetove, npr, realm10(blitz) u njega se nemogu registrirat zasto?zar se treba placat? ako je tako kolko dodje regg? hvala unaprijed i pozdrav svima  [:-}
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 03, 2009, 12:25:32 »

ne moras placat,  nego radi se o tome da je u tim svjetovima era vec pocela odavno... kuzis?? nakon pocetka ere (uzmimo tvoj primjer, blitz realm (10)), postoji određen period u kojem se igraci jos uvijek mogu registrirati, samo kaj se ja sad ne sjecam koliki je... ali uzmimo bzvz, cisto da ti pojasnim, 2 tjedna npr... znaci nakon sto era pocne, igraci imaju jos 2 tjedna da se registriraju, a zatim se taj realm zakljucava Smiley jedino je hrv realm beskonacno dugo otvoren za registraciju, jer je ovo prva godina od kad su igraci u Hrv dobili svoj vlastiti realm u ovoj Imperii, pa da se malo privuku korisnici Smiley
Evidentirano
CrashBurn
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 27



Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 03, 2009, 12:34:21 »

u blitzu ti je sve ubrzano mislim 3 ili 4 puta...gradjevine se brze grade, era brze zavrsava, sve puno vise kosta....itd...zato se nemozes prijavit tamo, jer je njima era na zavrsetku 27.07.2009., a pocelo je nedavno Grin pokusaj u svjetove kojima era zavrsava u 2010 godini, i to sto je moguce kasnije, jer, cemu smisao pocinjat nesto u svijetu u kojem era zavrsava...neces stici napredovati..Grin
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 03, 2009, 12:59:05 »

hehe al zato sam se regg u svijetu 18 tamo je 26 dan a poceo sam kad je bio 9 dan hehe  Grin Cool
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!