Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:09:37 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prijedlozi za nadogradnju Imperie Online  (Posjeta: 4872 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jackson-boy
Private
*

Karma: +0/-8
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #15 na: Siječanj 14, 2012, 11:01:24 »

Grin  Uz  sve to dodati i globalni moral na zadovoljstvo vojnika, recimo ceh  "striptizeta" koje kada ukljucis svakim danom i onda moral vojnika poraste na nivou provincije,znači svakli dan puno striptizeta u svakoj provinciji i naravno krčmama a ako uključite zadovoljstvo vojnika poraste i dobijete +1 recimo bonus na napad ...   Grin *freak*,  Neka se zadovoljstvo ili ti ceh zove go-go...

ili možda da ubace ratnice u zanosnim krpicama (nešto tipa amazonke) i da naprave izvještaj bitke u 3D pa da mi možemo vrtiti kamerom di želimo  Grin
Evidentirano
sculy
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 33


Profil
« Odgovor #16 na: Siječanj 14, 2012, 11:53:08 »

bilo bi dobro da se u statistiku profila ubaci tamo negdje između broja napada i broja ubijenih i izgubljenih vojnika i broj potrošenih dijamanata , čisto onako da se zna tko je prirodno nadaren a tko manje prirodno  :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #17 na: Siječanj 15, 2012, 12:53:04 »

moglo bi ono sa vojnim jedinicama, npr neku pješadiju sa sjekirama ili slično. i ono dok uhvatiš necijeg spijuna da ima opcija da ti mora rec sta ima u njegovom carstvu, ako ne želi da kaze onda da ga se muci sve dok ne progovori. ali onda naravno da se uvede pod sveuciliste dodatno vojno istrazivanje koliko mucenja spijun može izdrzati. hahahhahahahahha
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #18 na: Siječanj 15, 2012, 12:53:50 »

bilo bi dobro da se u statistiku profila ubaci tamo negdje između broja napada i broja ubijenih i izgubljenih vojnika i broj potrošenih dijamanata , čisto onako da se zna tko je prirodno nadaren a tko manje prirodno  :hmmm: :hmmm: :hmmm:

e to to  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Siječanj 15, 2012, 01:09:05 »

Pošto u ovoj igri stalno izlazi neka nova novina koja se može pokrenuti dijamantima ili nešto ubrzati molio bi nadležne službe da probaju staviti u opciju igranja jednu novinu a to je recimo za 50 dijamanata svakih 14 dana možete birati lokaciju na mapi gdje će se vaše carstvo nalaziti i to znači do max 100 udaljenosti svakih 2 tjedna pomaku bilo kojem smjeru a u dodatnoj opciji još do 50 dodatne udaljnosti za 50 (1 za 1). Ovo me potaklo kada vidim neke članove jako daleko od sebe a toliko žudim da sam im u 40 minuta a ne 5 sati.Znači igrali bi svi neku vrstu šaha na mapi tako da neznamo di će ko pomaknuti svoje carstvo ako želi, a opcija bi se ukljucivala svakih 14 dana i bila aktivna par sati nakon čega bi se nakon sljedećeg obračuna dnevnog i tako naša carstva pomicala kao naftne platforme na moru. Pogodnost toga moglo bi biti da vam se carstvo nalazi u zimzelenoj šumi ili šumi četinjači recimo, ocete u alpama ili pašnjacima ali svako bi na kraju našao svoj mali ra Lips Sealed .  Grin

Pročitajte dobro,ovo je moguća sljedeća opcija hehe,sjećam se dana kada sam pričao za trenutno istraživanje pomoću dijamanata kada je ta pomisao bila SF  pa ste se smijali hehe mada ovo nije isključeno,učinilo bi odma i pravu šahovsku ploču od mape, 2 igre u 1  Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #20 na: Siječanj 15, 2012, 01:38:32 »

Pročitajte dobro,ovo je moguća sljedeća opcija hehe,sjećam se dana kada sam pričao za trenutno istraživanje pomoću dijamanata kada je ta pomisao bila SF  pa ste se smijali hehe mada ovo nije isključeno,učinilo bi odma i pravu šahovsku ploču od mape, 2 igre u 1  Grin
hahhahahhaahhahahahhahahaha  Lips Sealed e svaka cast...ali je lako moguce da ostvari
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #21 na: Siječanj 16, 2012, 03:53:53 »

sta mislite da uvedu da se mogu gradit zrcala ja bi ih napravio 100k i dao ih svakom covjeku populacije i kad vojska napada ti im bljeskaš u oči i oni oslipe Grin 
Evidentirano

-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #22 na: Siječanj 16, 2012, 09:33:39 »

što se tiće topova ovo je srednji vijek a tu baš i nema topova xD
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #23 na: Veljača 18, 2012, 11:02:43 »

ima ehehe probusis drvo barut kugla i eto
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #24 na: Veljača 19, 2012, 06:41:52 »

sta mislite da uvedu da se mogu gradit zrcala ja bi ih napravio 100k i dao ih svakom covjeku populacije i kad vojska napada ti im bljeskaš u oči i oni oslipe Grin 
ja mislim da bi gerilca trebalo postavit za precjednika i to momentalno! i to ne običnog precjednika,nego cara svih nomada i imperatora svih imperijana i--ii--- svega o0staloga...da!
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #25 na: Veljača 19, 2012, 08:57:11 »

pa dok bi se vi mučili sa paladinima u onim željeznim oklopima ja bih ih sam grija i nebi se ni trebali tuć  *black_eye*
Evidentirano

 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!