Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:53:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prijedlozi za nadogradnju Imperie Online  (Posjeta: 4873 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« na: Studeni 17, 2011, 09:44:53 »

evo ovako imam nekoliko prijedloga za nadogradnju imperije:

1. EVO PO MENI BILO BI DOBRO DA OKO DVORCA KADA ISTRAŽITE JARAK DA SE I VIDI OKO DVORCA VODA
2. DA SE NADODAJU JOŠ NEKE RASE
3. DA SE NADODAJU NOVE VOJNE JEDINICE
4. DA SE I OSTALE ZGRADE NADOGRAĐUJU KAO I DVORAC NA SVAKOM LEVELU
5. NA PRIMJER KADA ISTRAŽIMO KONTRA ŠPIJUNAŽU DA SE VIDE TE STRAŽARNICE I DA BUDU LJUDI NA NJIMA
6. NA PRIMJER DA SE UMETNE NOVA ANIMACIJA DA NA STRAŽARSKIM KULAMA STRAŽARE STRIJELCI I PRED ULAZOM U UTVRDU DA STOJE MAČEVAOCI I SLIČNO

EVO AKO SE BILO ŠTO OD OVOGA MOŽE ISPUNITI BIT ĆE MI DRAGO MOLIM KOMENTIRAJTE  Smiley Smiley

Evidentirano
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 17, 2011, 10:24:50 »

Nema logike. Ja imam 200 000 teških mačeva i da oni stoje ispred utvrde? Nema logike.

HAAHAH ne kužiš kako su i animacije kad ljudi se šeću po selu i jesu li tu svih 2000 ili više od populacije?? nisuu. znači isto tako mislim i za ovu vojsku na dvorcu ne svi nego čisto radi izgleda pa zar nebi bilo dobro da je tako ovako izgleda dvorac kao kuća duhova  Grin Grin znači da nebude prazan.Kužiš? Smiley Smiley
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 17, 2011, 10:54:41 »

I molim da se u dvorac stave kralj i kraljica..i naravno da kraljica ima garderobu i opciju presvlačenja da nama ženama bude zanimljivije.....a po ovoj vodici u jarku oko dvorca bi mogli stavit labude da plivaju..i patkice..i takoooo....  Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Studeni 17, 2011, 10:59:49 »

I molim da se u dvorac stave kralj i kraljica..i naravno da kraljica ima garderobu i opciju presvlačenja da nama ženama bude zanimljivije.....a po ovoj vodici u jarku oko dvorca bi mogli stavit labude da plivaju..i patkice..i takoooo....  Grin
da, da,i da se vidi konkretan posao vezan uz prirast stanovnistva, a oko dvoraca u vodi plivaju aligatori i hrane se neopreznim napadacima Grin Grin ipak je to ratna igra , a ne bajka
Evidentirano

Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 17, 2011, 11:01:49 »

I molim da se u dvorac stave kralj i kraljica..i naravno da kraljica ima garderobu i opciju presvlačenja da nama ženama bude zanimljivije.....a po ovoj vodici u jarku oko dvorca bi mogli stavit labude da plivaju..i patkice..i takoooo....  Grin

ali i opciju skidanja da nama muskima bude zanimljivije Grin
Evidentirano
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #5 na: Studeni 17, 2011, 11:05:25 »

I molim da se u dvorac stave kralj i kraljica..i naravno da kraljica ima garderobu i opciju presvlačenja da nama ženama bude zanimljivije.....a po ovoj vodici u jarku oko dvorca bi mogli stavit labude da plivaju..i patkice..i takoooo....  Grin

dobar,dobar  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #6 na: Studeni 17, 2011, 11:07:42 »

da, da,i da se vidi konkretan posao vezan uz prirast stanovnistva, a oko dvoraca u vodi plivaju aligatori i hrane se neopreznim napadacima Grin Grin ipak je to ratna igra , a ne bajka

Big Like  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #7 na: Studeni 17, 2011, 11:08:58 »

ali i opciju skidanja da nama muskima bude zanimljivije Grin

very big like  Grin Grin Grin ali sumljam da će se ostvariti  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 18, 2011, 02:12:44 »

very big like  Grin Grin Grin ali sumljam da će se ostvariti  Tongue Tongue Tongue

Pa nije ovo Facebook !  Cheesy

sam nek oni uvedu ono kaj bugari imaju  Grin Grin
Evidentirano

-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #9 na: Studeni 18, 2011, 08:05:58 »

Pa nije ovo Facebook !  Cheesy

sam nek oni uvedu ono kaj bugari imaju  Grin Grin

ma znam  Grin Grin
Evidentirano
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #10 na: Studeni 18, 2011, 11:50:15 »

e da još nešto ako je ikad itk oigrao plemena onda zna da negdje oko ponoći da je naplemenima mrak,pa bi bilo fora da je i na imperiji kad se za pravo smrači da je i tamo mrak
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #11 na: Studeni 19, 2011, 01:06:27 »

 Grin  Uz  sve to dodati i globalni moral na zadovoljstvo vojnika, recimo ceh  "striptizeta" koje kada ukljucis svakim danom i onda moral vojnika poraste na nivou provincije,znači svakli dan puno striptizeta u svakoj provinciji i naravno krčmama a ako uključite zadovoljstvo vojnika poraste i dobijete +1 recimo bonus na napad ...   Grin *freak*,  Neka se zadovoljstvo ili ti ceh zove go-go...
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2011, 01:09:33 od ANUBIS » Evidentirano
-Cobra_
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 20



Profil Email
« Odgovor #12 na: Studeni 19, 2011, 11:45:42 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Cheesy Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #13 na: Siječanj 14, 2012, 09:10:53 »

Pošto u ovoj igri stalno izlazi neka nova novina koja se može pokrenuti dijamantima ili nešto ubrzati molio bi nadležne službe da probaju staviti u opciju igranja jednu novinu a to je recimo za 50 dijamanata svakih 14 dana možete birati lokaciju na mapi gdje će se vaše carstvo nalaziti i to znači do max 100 udaljenosti svakih 2 tjedna pomaku bilo kojem smjeru a u dodatnoj opciji još do 50 dodatne udaljnosti za 50 (1 za 1). Ovo me potaklo kada vidim neke članove jako daleko od sebe a toliko žudim da sam im u 40 minuta a ne 5 sati.Znači igrali bi svi neku vrstu šaha na mapi tako da neznamo di će ko pomaknuti svoje carstvo ako želi, a opcija bi se ukljucivala svakih 14 dana i bila aktivna par sati nakon čega bi se nakon sljedećeg obračuna dnevnog i tako naša carstva pomicala kao naftne platforme na moru. Pogodnost toga moglo bi biti da vam se carstvo nalazi u zimzelenoj šumi ili šumi četinjači recimo, ocete u alpama ili pašnjacima ali svako bi na kraju našao svoj mali ra Lips Sealed .  Grin
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2012, 09:12:37 od ANUBIS » Evidentirano
stjepko33
Lieutenant
***

Karma: +5/-29
Offline Offline

Postova: 105



Profil
« Odgovor #14 na: Siječanj 14, 2012, 09:47:26 »

ja bi da ubace topove...
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!