Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 05:49:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Opskrbna kola  (Posjeta: 1636 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
dark82
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« na: Studeni 15, 2011, 07:11:34 »

Prvi put mi se desilo da nakon regrutacije opskrbnih kola , umjesto da budu gotova za 1h njima treba 10h. Isto mi se desilo i kod gradnje radionice opsadnih strojeva, umjesto uobičajenih oko pola sata gradila se 10 h možda i više. Opciju za trenutnu izgradnju je prihvatilo, naravno nije mi se dalo čekati . Pitanje je zašto se to dešava?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 15, 2011, 07:22:35 »

Prvi put mi se desilo da nakon regrutacije opskrbnih kola , umjesto da budu gotova za 1h njima treba 10h. Isto mi se desilo i kod gradnje radionice opsadnih strojeva, umjesto uobičajenih oko pola sata gradila se 10 h možda i više. Opciju za trenutnu izgradnju je prihvatilo, naravno nije mi se dalo čekati . Pitanje je zašto se to dešava?

Zato jer si sigurno dao raditi opsadne sprave u istoj provinciji....  Grin Grin  prije kola...
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2011, 01:20:05 od ANUBIS » Evidentirano
dark82
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 16, 2011, 12:58:04 »

Ma ovo nije odgovor...nego odgovorčina   ;D . Kakve veze ima što je rađeno prije, meni su trebala opskrbna kola. Kao što pretpostavih neću dobiti odgovor na pitaljce. Hajde ljudi uživajte i želim da vam se isto dogodi   :Smiley  Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #3 na: Studeni 16, 2011, 01:11:32 »

Ma ovo nije odgovor...nego odgovorčina   ;D . Kakve veze ima što je rađeno prije, meni su trebala opskrbna kola. Kao što pretpostavih neću dobiti odgovor na pitaljce. Hajde ljudi uživajte i želim da vam se isto dogodi   :Smiley  Grin

 *xxx*  *WALL*
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 16, 2011, 01:20:58 »

 *black_eye*
dobio si dobar odgovor ali ga nisi shvatio....ko staviš u trening opsadne strojeve a poslje njih transportna kola najprije se moraju istrenirat opsadna oružja pa tek onda kola   ...isto je i sa građevinama ako si stavio napr sveučilište u trening a poslje neku drugu građevinu rade se jedna za drugom a ne istovremeno

 Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 16, 2011, 03:08:38 »

ma njemu uopće nisu potrebna opskrbna kola  Grin Grin Grin
Evidentirano
dark82
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 16, 2011, 11:42:07 »

*black_eye*
dobio si dobar odgovor ali ga nisi shvatio....ko staviš u trening opsadne strojeve a poslje njih transportna kola najprije se moraju istrenirat opsadna oružja pa tek onda kola   ...isto je i sa građevinama ako si stavio napr sveučilište u trening a poslje neku drugu građevinu rade se jedna za drugom a ne istovremeno

 Tongue Tongue Tongue

E ovo je odgovor. Lijepo i razumljivo napisano...dobro možemo zanemariti ruganje...hehe
Hvala
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 16, 2011, 11:46:43 »

ma ništa samo ti pitaj  Wink
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!