Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 03:49:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Premium paket ili nesto drugo?  (Posjeta: 1284 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« na: Studeni 16, 2011, 03:56:12 »

Da li ste primjetili, premium paket kaze da mozes istrazivati ili graditi nekoliko istrazivanja ili gradevina istovremeno, medutim nije istina. Sljedeca stavka ne ide dok se prva ne zgotovi.Pa tek onda pocinje istrazivanje sljedece.Ako ti vec omogucava simultano pokretanje,tada bi trebalo to i tako ici, jer onda nema nikakve razlike od pojedinacnog pokretanja.Dakle,kako bi bilo da se to rijesi i de se stvarno mogu istrazivati i graditi paralelno? A ne da se vrijeme necega za sto treba recimo 3h produzi na 18h koliko je potrebno da se sve prije zavrsi!
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 16, 2011, 04:37:27 »

"Lista čekanja za građevine, istraživanja i vojsku"
Lista čekanja,ne istovremena izgradnja ili istraživanje. To bi uništilo balans igre između premium i ne-premium članova. Prednost je da se ti ne moraš dići u 3 po noći da bi završio prethodno istraživanje i pokrenuo sljedeće. Također potrošiš resurse, pa se ne trebaš brinuti da li će ti ih neko uzeti. A građevine, istraživanja i vojska se stave u red čekanja. Znači da sljedeće kreće kad se prethodno završi.
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2011, 09:42:56 od Tiger » Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 16, 2011, 06:21:47 »

slažem se sa time, ali recimo pokreneš utvrdu 7, pa onda hram i kuće....e pa koliko čekaš na te kuće je malo nesrazmjerno.. Znači da si blokiraš rast zadovoljstva i populacije dok se utvrda ne izgradi...a znamo koliko to traje. Trebao bi biti neki kompromis. Npr.: Neka se onda vrijeme potrebno za izgradnju koje piše u izborniku prilagodi onome koje je već u tijeku. Tako če barem pisati pravovaljana informacija. Kad se več trudite ušmnikati igru, pa bolje da je dotjerate u funkcionalnosti.
Evidentirano
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 16, 2011, 06:49:59 »

bilo bi dobro da se u svakom trenutku moze zaustaviti gradnja utvrde npr, a nastaviti gradnja kuce... uzeo sam u obzir ovaj tvoj primjer naravno. znaci, da mozemo sami nastavljati i zaustavljati gradnju bilo cega sto je aktivirano vec, tj stavljeno na listu izgradnje.
edit: znaci kad kazem "zaustaviti", mislim "pauzirati" Smiley
edit2: dakle, ako zaustavim gradnju utvrde, automatski se gradi ono sto je sljedece na popisu, tj kuca Smiley i tak mogu mijenjat zavisno o tome sto zelim da se gradi
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2011, 11:23:08 od Licancina » Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 16, 2011, 10:19:13 »

 Smiley zato trebaš paziti i računati kada šta gradiš
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Studeni 17, 2011, 12:46:20 »

slažem se sa time, ali recimo pokreneš utvrdu 7, pa onda hram i kuće....e pa koliko čekaš na te kuće je malo nesrazmjerno.. Znači da si blokiraš rast zadovoljstva i populacije dok se utvrda ne izgradi...a znamo koliko to traje. Trebao bi biti neki kompromis. Npr.: Neka se onda vrijeme potrebno za izgradnju koje piše u izborniku prilagodi onome koje je već u tijeku. Tako če barem pisati pravovaljana informacija. Kad se več trudite ušmnikati igru, pa bolje da je dotjerate u funkcionalnosti.
zato postoje dijamanti  Grin Grin kupis vrijeme za rast utvrde i hrama i kuce su odmah na redu za gradnju  *crazy*
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 17, 2011, 09:52:06 »

Horuse, ti kao da nikad nisi gradio utvrdu 8 ili više, pa da ti odmah kažem da ne možeš iskoristiti dijamante za gradnju utvrde dok ne prođe barem oko 90% potrebnog vremena...a to je nekih 150h ako me sječanje ne vara. Obično piše N/A za dijamnte...pa ti  *crazy* ne znači niš.
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 17, 2011, 10:58:28 »

Horuse, ti kao da nikad nisi gradio utvrdu 8 ili više, pa da ti odmah kažem da ne možeš iskoristiti dijamante za gradnju utvrde dok ne prođe barem oko 90% potrebnog vremena...a to je nekih 150h ako me sječanje ne vara. Obično piše N/A za dijamnte...pa ti  *crazy* ne znači niš.

hehehe..nemožeš za utvrdu ..ali možeš za ostala istraživanja...dakle?Huh?!!  Huh?  Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
driver62
Gost
« Odgovor #8 na: Studeni 17, 2011, 11:06:24 »

 Smiley dijamanti ne pale za istraživanja ali bojim se da će to ubrzo biti  Sad
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Studeni 17, 2011, 11:10:00 »

ne mozes ni za jednu gradjevinu cija izgradnja traje duze od 24 sata. zato kad planiras graditi utvrdu 8 ili 30ti nivo sveucilista izracunas koliko ce ti se seljaka rodit u to vrijeme, pa sagradis kuca koliko je potrebno prije toga. to se zove planiranje.
Evidentirano

_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 18, 2011, 04:41:43 »

Smiley dijamanti ne pale za istraživanja ali bojim se da će to ubrzo biti  Sad


Isprike..mislila sam na građevine  :Smiley
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 19, 2011, 12:23:35 »

pozz ekipa, malo sam neaktivan, pa mi prifalilo da komentiram.

Jel bu uskoro bilo na dijamante tko je pobjednik realm-a?
Pa tko da više ...
 Grin Grin Grin Grin

Samo malo zeka ,... kad se patim sa ovom šminkom, a funkcional je i dalje isti ,...
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 19, 2011, 01:49:41 »

ne mozes ni za jednu gradjevinu cija izgradnja traje duze od 24 sata. zato kad planiras graditi utvrdu 8 ili 30ti nivo sveucilista izracunas koliko ce ti se seljaka rodit u to vrijeme, pa sagradis kuca koliko je potrebno prije toga. to se zove planiranje.

Evo ja bas jucer stavio sveuciliste 18 treba nekih 2 i pol dana da se napravi,naknadno sam stavio kuce i uspio sam ih danas pokrenut za 0 kredita.....pa sam bas onda procito tvoj tekst i nije mi bilo jasno.....pa sam opet pokreno jos jedan nivo kuca i bila je cijena za automatsko pokretanje 7 kredita,nakon 1h se smanjila na 6 kredita Huh?

http://prntscr.com/44bjz

Poslije 5h : http://prntscr.com/44guw  evo smanjuje se i dalje da nemislis da te za Lips Sealed  Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2011, 06:22:58 od Chucky » Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!