Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 07:44:30 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 13  (Posjeta: 43591 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Fragmaster
Global Moderator
*

Karma: +20/-25
Offline Offline

Postova: 73


Profil Email
« Odgovor #390 na: Ožujak 28, 2012, 04:31:41 »

upoznati su admini sa ovom temom i o ovim igracima
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #391 na: Ožujak 28, 2012, 05:18:19 »

dobroo i jel ima kakve informacije za javnost...zasto je bio banan pa vracen u igruu,zasto je mogo koristit rese koji su se proizvodili za vrijeme bana...kako je moguce da skace tolko bodovno uz slabu ekonomiju i podosta vojske ...taj isti igrac je vec bio kaznjen u proslo r 95..znacii mulja ponovoo..ko zna kakve programcice koristii i sta veccc jel see znaa,nezna se,nemoze ga se ulovit,gleda mu se kroz prste il  Lips Sealed ..... *xxx*..zbilja za popizdit
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #392 na: Ožujak 28, 2012, 05:39:51 »

il se zna i moze ga se ulovit ali jednostavno NECE,pa bugari kradu u svakom svijetu i na to se treba priviknit Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #393 na: Ožujak 29, 2012, 10:53:57 »

postoji opcija da platiš kaznu za varanje od 1000 dijamanata i vrate ti račun  Cheesy
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #394 na: Ožujak 29, 2012, 12:06:16 »

noćas je upravo iznapadan turski igrac koji je bio 5 na ljestvici...znaci niko ziv od postenih igraca ganije mogo proc u glavnu..al da tu je ovaj varalicaa..zvan fenix..digo se iz pepela ..odskakuto na prvo mjesto u rokuu dok si reko keks..naštanco tolko vojskee bezinom munje s blijednom ekonomijomm ,odrzavaa to bez problema..nema dana kad ne skocii s bodovima za 20 k najmanje....i sad te jedan takav papak napadne i iza njega jos 4,5 papana koji ti inace nisu mogli nista...trosis vrijeme i novac na igruu daa te uniste zbog varalice...ovo nije normalnoo ..za te bugare ocito pravila neemaa..pa sad ti nastavi igratt ...da imam para dosoo bi im tamoo u uredd i sve ih  objesiooo

Skoči 20 K sa bodovima? Onda nije neki igrač, to nije ništa, a ako je varalica onda ga reportiraš i pokažeš dokaze uz optužbu a ne rekla kazala, znači dokaz o varanju i pritužba, to prijavimo, provjere se anomalije od igrača u tom svijetu i onda se taj igrač kazni, to je sve. Ali 20 K bodova je stvarno ništa.
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #395 na: Ožujak 29, 2012, 12:39:36 »

stari moj ocito da nemas blage veze o tom igracu tako da nemas pojma sta pricas.idi se malo ulogiraj u svijet 13 pa ga prati......ja osobno imam jacu ekonomiju nego on i znam kolko se bodova moze max dobit po danu..ne radi se o tome da on nakuppi rese u 2,3 dana pa skoci 20,30 k bodova nego on uzastopno svaki dan skoci najmanje 20 k s tim da u lavnoj mena nikad ispod 5,6 milja resa,jos ima arme,preko 500 k...sad ces mi mozda rec pa decko napada mine il aktivne...nee stari moj ne napada poslo jedan napad prije par dana na turcina i to je too..to ti moze rec i ova mala sakica hrvata koja je ostala igra  jadni r13......
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #396 na: Ožujak 29, 2012, 01:20:19 »

i goronja ti ima problema sa bugarima tako da on zna da kradu ali nesmi rec Grin Grin Grin kako ono kazu ne grizi ruku koja te hrani Grin Grin Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #397 na: Ožujak 30, 2012, 07:39:09 »

i goronja ti ima problema sa bugarima tako da on zna da kradu ali nesmi rec Grin Grin Grin kako ono kazu ne grizi ruku koja te hrani Grin Grin Grin

 Huh? Mah problema,sa njima,ko nema,nisam samo ja u pitannju, nego cijeli svijet, ma kažem ja da oni varaju i kradu, i nema nekih logičnosti, istina, a ti dobiješ samo ovo  Grin  nazad, i šta sad? možemo galamit i galamit,  ni moderatori ni Tiger koji sve to reportiramo sa dokazima,ne čine tamo preko ništa, zažmiri se, tako da neznam šta bi reko, u svim svijetovima to sa bodovima,da prvih 5 ima najviše bodova i da su svi iz bugarske i da sljedeći odskaće sa bodovima nekoliko milijuna, nema opet logike, objašnjavaju kao neke napade ,porobe,  i neznam šta sve ne, svi to radimo, ko da smo mi blesavi pa to neznamo, stvarno žalosno ali istinito.  *freak*
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #398 na: Ožujak 30, 2012, 08:43:09 »

nu ,nekazen ja da svii varaju al imali tu logike da nije vara bili bijo baniran u r95 dva puta i sada tu do KRAJAAA,ZNAČI URADIO JE NESTO TESKO,a dokazi su postojali,i sad smo mi ludi onii pametni,ja sa kamatama i boljon proizvodnjon mogu mu puš.it kura.c a nema on ni jako sveuč neminja prjestolnicu
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #399 na: Ožujak 31, 2012, 12:15:42 »

nek je jedan moderator prizna da bugari varaju,jer ja sam vidio goronja i njegovi uzeli dvorac  bugar dosa sa 3milje konja i sam pobijedio panthinu vojsku e to je vec seracina malo veca,nek mi sad bugari samo dokaz kako on moze hranit 3 milje kataprahta sam pa imam ja sve razvijeno al eto npr. bronhy ima i farme i i hramove i utvrde i centre i opet guta minus gadno a jedan jado bugarski moze imat 3 milje konja daj kome vise ta  Lips Sealed prodajete.ovo sve gadljivi postalo ljudi trose pare a uvik bugar mora pobijedit
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #400 na: Ožujak 31, 2012, 03:30:45 »

 Angry  Cheesy
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #401 na: Ožujak 31, 2012, 07:20:38 »

nek je jedan moderator prizna da bugari varaju,jer ja sam vidio goronja i njegovi uzeli dvorac  bugar dosa sa 3milje konja i sam pobijedio panthinu vojsku e to je vec seracina malo veca,nek mi sad bugari samo dokaz kako on moze hranit 3 milje kataprahta sam pa imam ja sve razvijeno al eto npr. bronhy ima i farme i i hramove i utvrde i centre i opet guta minus gadno a jedan jado bugarski moze imat 3 milje konja daj kome vise ta  Smiley  prodajete.ovo sve gadljivi postalo ljudi trose pare a uvik bugar mora pobijedit

 Grin sad će miss Angelss trebati imati više od 3 milje Chatapharta  Grin  ( trebam li išta reći više? )
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #402 na: Ožujak 31, 2012, 08:52:42 »

Ako ima 6 kolonija i svih 19 prova fortove 9  cca   70k u svaki stane pa spremi oko 1.75 mil kata unutra i drzi ih stalno u fortovima  , ostalih  1.3 mil nekako valjda prehrani hehe.. vrijeme zivci lova treba za to hehe dobri  Grin  a taj neide na off sa vojskom drži ju po fortovima pa ga nadjite i razbite mu te cataprahte..
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #403 na: Ožujak 31, 2012, 10:17:15 »

ma bombu treba bacit na bugarsku i to atomsku pa nek sve ide u p.m Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #404 na: Ožujak 31, 2012, 10:57:22 »

nek je jedan moderator prizna da bugari varaju,jer ja sam vidio goronja i njegovi uzeli dvorac  bugar dosa sa 3milje konja i sam pobijedio panthinu vojsku e to je vec seracina malo veca,nek mi sad bugari samo dokaz kako on moze hranit 3 milje kataprahta sam pa imam ja sve razvijeno al eto npr. bronhy ima i farme i i hramove i utvrde i centre i opet guta minus gadno a jedan jado bugarski moze imat 3 milje konja daj kome vise ta  Smiley  prodajete.ovo sve gadljivi postalo ljudi trose pare a uvik bugar mora pobijedit
neka bubi neka guštaju...jednom ćemo i mi hrvati valda imat svoju online strategiju pa ćemo i mi biti uvjek prvi  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!