Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 02:35:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 13  (Posjeta: 43587 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #345 na: Ožujak 15, 2012, 09:28:43 »

http://prntscr.com/72luo
siher i ova cura vara u 95  Grin Grin da igrate siher bi se vec plakali kako mala vara ,nazalost ne vara prijateljica mi je na skypu ,nego cura zna igrati sve silji i siljit ce do kraja sve jer zna i bugarka je i normalna je cura bez obzira sto je bugarka  Smiley *black_eye*
kada tako dobro šilji daj poslikaj bar povijest bitaka da vidimo to šiljenje
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #346 na: Ožujak 15, 2012, 10:30:55 »

ajd jasmina nemoj biti ljubomorna zato sto mi ti nisi frendica na skypu Grin Grin Grin a ona je  Tongue Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #347 na: Ožujak 15, 2012, 10:36:46 »

http://prntscr.com/72px7 Grin Angry evo poslikao sam sebe ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2012, 10:40:00 od igorzg » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #348 na: Ožujak 15, 2012, 10:46:32 »

ajd jasmina nemoj biti ljubomorna zato sto mi ti nisi frendica na skypu Grin Grin Grin a ona je  Tongue Tongue
stvarno jesam,eto priznajem,dala bi,hm,ma puno samo da ti mogu biti prijateljica na skype,od tuge niti ne jedem dobro  Cry Cry Cry Cry
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #349 na: Ožujak 15, 2012, 10:48:43 »

http://prntscr.com/72px7 Grin Angry evo poslikao sam sebe ;D
neču tebe,hoču šiljilicu,tako lijepo kudiš naše igrače a nju hvališ,daj nam dokaze o šiljenju,ovako ti mogu vijerovati samo na riječ
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #350 na: Ožujak 15, 2012, 10:52:51 »

neču tebe,hoču šiljilicu,tako lijepo kudiš naše igrače a nju hvališ,daj nam dokaze o šiljenju,ovako ti mogu vijerovati samo na riječ
sve 0 nece i fotic da mi slika  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #351 na: Ožujak 15, 2012, 10:55:30 »

http://prntscr.com/72qmg Grin Grin Grin evo poslikao siljilicu
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #352 na: Ožujak 15, 2012, 11:00:08 »

izgleda da sam krivo shvatila pojam......šiljenje.....ma dobro nije bitno,nego hočeš li me spasiti od gladi i nespavanja i postati mi frend na skype
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #353 na: Ožujak 15, 2012, 11:03:56 »

izgleda da sam krivo shvatila pojam......šiljenje.....ma dobro nije bitno,nego hočeš li me spasiti od gladi i nespavanja i postati mi frend na skype
moze ostavim ti na privat za skype di da se javis  Grin Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #354 na: Ožujak 15, 2012, 11:11:48 »

moze ostavim ti na privat za skype di da se javis  Grin Grin
*YAHOO* *YAHOO* spašena sam,hvala ti igore,spasioče moj  *friends*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #355 na: Ožujak 15, 2012, 11:16:45 »

*YAHOO* *YAHOO* spašena sam,hvala ti igore,spasioče moj  *friends*
sad cemo horusa uciniti ljubomornim  Kiss
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #356 na: Ožujak 16, 2012, 01:20:14 »

..dali ima kaki odgovor od bugarske glavonje kruma..dali ste pisali na eng..forumu..tj..glavnom..
Evidentirano
apolon
Private
*

Karma: +1/-13
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #357 na: Ožujak 16, 2012, 05:42:26 »

a ti dečko igorzg s nickom vozi neću da te čujem više , možda si i dobar lik ali bagru bugarsku nemoj više opravdavati , trebali smo se možda i upoznati  ...tetku im bugarsku i sve one njihove praznike , klošarčine bijesne i stoka prevrtljiva ,JASO oprosti ali znaš koji je razlog ove moje frustracije,shvati me ,nisi nikad čula to od mene ali znam i ja biti strog ......štakorčine bugarske ,mravi i miševi bugarski ,sakrili se pod kreatorima igre i glume frajere , najjači ste na svijetu , bili bi i mi najjači da imamo svoje ljude upletene u cijeli sustav ovako možemo samo da kukamo  , predajem se , protiv očite nepravde se ne može   ,ekipa shvatite igrač koji ima toliko poginulih vojnika u usporedbi sa npr. drugim igračem u tom svijetu u ovom periodu igranja nema smisla po svim mogućim statistikama da bude prvi na svijetu plus taj prvi igrač je bio izbačen iz igre ...ja se nadam da do nekoga dopire moj ili ako hoćete jasminin,filipov, kiksov, davorov glas..............prodaja cijele igre.............i za kraj ne bi me uopće čudilo da će tog prvog igrača ponovno banirati ili izbaciti iz igre ali šta to vrijedi kad će taj banirani igrač nanijeti nekome štetu ili je već ta šteta nanesena, da li će ta šteta btiti vraćena tom igraču koji je oštećen od prevarantskog igrača?....neće nitko biti obeštećen , a joj kakva prodaja igrice  neviđeno na mojim prostorima  ...jaso  *heart*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #358 na: Ožujak 16, 2012, 07:10:44 »

a ti dečko igorzg s nickom vozi neću da te čujem više , možda si i dobar lik ali bagru bugarsku nemoj više opravdavati , trebali smo se možda i upoznati  ...tetku im bugarsku i sve one njihove praznike , klošarčine bijesne i stoka prevrtljiva ,JASO oprosti ali znaš koji je razlog ove moje frustracije,shvati me ,nisi nikad čula to od mene ali znam i ja biti strog ......štakorčine bugarske ,mravi i miševi bugarski ,sakrili se pod kreatorima igre i glume frajere , najjači ste na svijetu , bili bi i mi najjači da imamo svoje ljude upletene u cijeli sustav ovako možemo samo da kukamo  , predajem se , protiv očite nepravde se ne može   ,ekipa shvatite igrač koji ima toliko poginulih vojnika u usporedbi sa npr. drugim igračem u tom svijetu u ovom periodu igranja nema smisla po svim mogućim statistikama da bude prvi na svijetu plus taj prvi igrač je bio izbačen iz igre ...ja se nadam da do nekoga dopire moj ili ako hoćete jasminin,filipov, kiksov, davorov glas..............prodaja cijele igre.............i za kraj ne bi me uopće čudilo da će tog prvog igrača ponovno banirati ili izbaciti iz igre ali šta to vrijedi kad će taj banirani igrač nanijeti nekome štetu ili je već ta šteta nanesena, da li će ta šteta btiti vraćena tom igraču koji je oštećen od prevarantskog igrača?....neće nitko biti obeštećen , a joj kakva prodaja igrice  neviđeno na mojim prostorima  ...jaso  *heart*
ocito ti onda nemas pojma o igri  Grin Grin Grin i sta fali bugarskim praznicima evo recimo meni je za njihovu babu martu koja se slavi 1 ozujka poslano par pokloncica iz bugarske od strane saveznika  Grin Grin Grin tj ne meni vec mojoj djeci
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #359 na: Ožujak 16, 2012, 03:42:55 »

nevaraju svi,ima ih divnih bugara,al ovaj je u r95 baniran 2 puta a tu na stalno,i sta je on nevin ili?
Evidentirano
 Str: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!