Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 06:22:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 13  (Posjeta: 43470 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crni_grga
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #315 na: Ožujak 07, 2012, 12:19:48 »

molim Tigera da reče ili da nas savjetuje kako da budemo banirani  na mjesec dana, a  resursi se pune ....kako bi to bilo dobro,naspavan,pun resursa i čekam kad me puste s tog lanca da malo klikam pa iz početka... Lips Sealed
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #316 na: Ožujak 08, 2012, 10:31:22 »

sta izgleda nijedan administrator nece pojasnit ovu situacijuu..zaboli ih kifla,haaa Sad
Evidentirano
legenda001
Lieutenant
***

Karma: +7/-40
Offline Offline

Postova: 115



Profil WWW
« Odgovor #317 na: Ožujak 08, 2012, 11:00:38 »

 Lips Sealed  ma na odmoru svi  Grin
Evidentirano
crni_grga
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 0


Profil
« Odgovor #318 na: Ožujak 09, 2012, 12:07:59 »

Ne treba tu više nitko šta objašnjavat.Jednostavno treba prestati igrati, ne samo zbog glavnog razloga muljanja i varanja, nego zbog neprospavanih noći,vremena i novaca...sve uzalud utrošeno vrijeme....pozdav svima!!
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #319 na: Ožujak 13, 2012, 12:03:37 »

nedavni događaji u r13,kada su vračena dva igrača nakon trajnog izbacivanja iz igre i tigerovo objašnjenje koje slijedi
Vezano uz pipiruda i buhala - odgovor od ureda - razlozi kazne i uklanjanja se daju samo vlasnicima računa. i to je odgovor. imaju dobar razlog, ali ga ja ne mogu podijeliti s igračima nažalost. moraš mi vjerovati na riječ da nije loša stvar. kazne za mesi i ekipu nema trenutno nikakve. blast nije bio online preko 24 h.
sijetimo se našeg nosa u r71,tom prilikom sam pokušala dečka vratiti u igru,odgovor je tada glasio
trajno izbačeni igrači se nemogu vratiti više u igru,zanimljivo da ipak mogu i to da im se vrati izgubljeno jer skočiti u jednom danu 60k bodova za ovu fazu realma je više nego čudno,a izgubili nisu ništa jer im je proizvodnja i dalje rasla
uhvatiti na off bugarskog igrača,nemoguća misija,pitali smo se jesmo li ludi,tolike neznalice ili postoji nešto što mi neznamo,da postoji,uz malo truda se sve sazna,moć koju imaju zove se
\" check 4 changes\"
probajte,zanimljiv programčić,imate ih na gogle još,besplatni su
i opet se postavi pitanje a kome nego tiger zna li on da igrači to koriste,eto odgovora
Znam za sve to. To su programi koji nisu za IO već dodaci - obično za mozillu firefox - koji prate promjene. Postoji dosta takvih dodatak, svi sa sličnom namjenom - ili refresh stranice ili rjeđe, praćenje promjena na stranici.Ali ako uhvatimo ljude da ih koriste slijedi ban. Jedino što je malo kompliciranije to dokazati, osim ako baš nađemo igrača kad je to aktivno.
oprostite na podužem postu,moj zadnji vezan za r13 jer protiv vijetrenjača se više nemam snage boriti,puno hrvatskih igrača je odustalo zadnjih dana večeras odustajem i ja
sretno malobrojnima koji još imaju volje trpiti nepravdu
« Zadnja izmjena: Ožujak 13, 2012, 12:05:23 od jasmina » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #320 na: Ožujak 13, 2012, 12:18:18 »

e onda odustajem i ja od r13
Evidentirano

tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #321 na: Ožujak 13, 2012, 12:56:53 »

mene zanima na koju foru vi mozete dokazat da netko koristi takav program ili neki drugi, ti ljudi mogu uvijek reci da su oni to klikali ili sta vec radili, doslovno bi im trebali uzeti kompjuter i vidjet sta ima u njemu Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #322 na: Ožujak 13, 2012, 01:21:40 »

jaooo staa nisi bar na nekog poslala tu silnu vojsku kad vec oustajess  Cry
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #323 na: Ožujak 13, 2012, 01:22:08 »

tihać fora i je što se nemože dokazati,šteta što je anubis obrisao post vidi se da je upućen u te stvari pa njega priupitaj i za noviji model ako te zanima,post nije pisan sa namijerom da se više išta dokazuje,pisan je zbog par ljudi koji su me privatnim porukama pitali znam li išta o prekidu zabrane jer odgovor ovdje nisu dobili,usput sam iskoristila da se oprostim sa vama,dobro znate da nisam prestala igrati zbog toga što me ruše i pale i zbog toga što gubim vojsku več jednostavno zbog očiglednog muljanja kojemu nitko nemože ništa
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #324 na: Ožujak 13, 2012, 01:32:23 »

tihać fora i je što se nemože dokazati,šteta što je anubis obrisao post vidi se da je upućen u te stvari pa njega priupitaj i za noviji model ako te zanima,post nije pisan sa namijerom da se više išta dokazuje,pisan je zbog par ljudi koji su me privatnim porukama pitali znam li išta o prekidu zabrane jer odgovor ovdje nisu dobili,usput sam iskoristila da se oprostim sa vama,dobro znate da nisam prestala igrati zbog toga što me ruše i pale i zbog toga što gubim vojsku več jednostavno zbog očiglednog muljanja kojemu nitko nemože ništa

Anubis ne igra  v4  a  imam više vremena za imperiju nego  check 4 changes  sta moze napraviti..i Anubis nije nista brisao  JASMIN... Tongue
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #325 na: Ožujak 13, 2012, 01:39:39 »

Anubis ne igra  v4  a  imam više vremena za imperiju nego  check 4 changes  sta moze napraviti..i Anubis nije nista brisao  JASMIN... Tongue
a di je nestao onaj trabant onda,znam da ne igraš zato me i čudilo što si se uključio u temu,vijerojatno si se zaželio malo razmijeniti koju oštriju samnom,nismo dugo *friends*
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #326 na: Ožujak 13, 2012, 02:47:46 »

ne zanima me program taj, ne igram tako Grin a da me zanima mogu si sam napravit to, bas zato i kazem na koju foru oni misle to skuzit. ja ne igram ovo bas ozbiljno nego se zezam, ne mislim davat novce za ovo a bez kredita se ne moze bas nesto napravit, razlika je prevelika izmedju ovih koji placaju i ovih koji ne placaju, vjerojatno negdje tri puta Grin prije sam mislio da je dva puta ali sad kazem da je i tri Grin to od onih zadnjih izmjena kad su uveli cehove na placanje itd...
Evidentirano
tvujcuf
Lieutenant
***

Karma: +6/-22
Offline Offline

Postova: 225


Profil
« Odgovor #327 na: Ožujak 13, 2012, 02:56:31 »

a i vidio sam kad ste u savezu pisali za taj program, pa ne bi sad tu pisao da me zanima Grin a i mene nisu ni jednom napali u tom ratu, ne treba mi to Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #328 na: Ožujak 13, 2012, 03:20:03 »

kakvo nepoštenje
lik skoči 40k u danu a prije toga je ima 10m resa maxxxx,ekonomija banana ,nekamatari,i ko je tu sad lud??
a baniran prije toga i odbaniran,pa  svi odlaze zbog toga ,,a od hrvata smo ostali jedino ja i kiks čini mi se bass aktivnoo a neznan ni koliko cemo mi joss izdrzati
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #329 na: Ožujak 13, 2012, 05:40:33 »

da je imoo isusovih 20 provincija nebi skocio za 40 k ujendom danuu,a kamoli s ovih jadnih 10...znaci imo je 10 milja sinoc navecer da bi skocioo za 40 k bodova,a sad ima jos 5 milja resaa...nemoguca misijaaa....i sad ti igraj protiv takvih kojima ocitoo sefovi io-a gledaju kroz prstee jer ofc ipak su to njihovii bugarciciii...zahlebuu nas za poklonee i nikom nistaaa.pokloni se nemogu vracat to je nemogucee..lik dobije ban na forever i odjednomm je moguce vratit ga u igruuu.a too se mozee pas mat errr Huh?Huh?......alii ne necemo ga samo vratit u igruuu negoo cemoo mu ostavitt i sve reseee koji su se za vrijeme bana nagomilalii pa neka se decko razvija..a onih cca 300 k arme koja stoji izgleda nije ni trosilaa zlatoo ..pa da koji ce k trosit necemo decka u minus bacatt bezvezee..prvoo s nekog valjda 100.tog mjesta skoci na trecee pa ondaa sad zadnje dane tuce bodova ko u pricii..znam da je nemoguce jer ja osobno imam jacu eonomiju neg on pa znam kolko bodova moze natuc u danuu.pa daaj ti tiger il ko je jos tu neki modd objasniteee po kakvim je to pravilima io-a moguceee....daa treba se prvo sjetit odgovoritt...da saljemoo molbuu?jasmina jjedva da dobije neki odg u privatnoj porucii a ovdje u temi moderatora nigdjee..
kaj treba pitat bugaree za dopustenje dal se uopce smije zucnut uvezii ovogg??preajdnoo..samo nas par hrvata ostalo u igrii i pitaj boga do kad cemo i mi ostat jer ovo nema smislaaa....
Evidentirano
 Str: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!