Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 06:07:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 13  (Posjeta: 43446 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #180 na: Prosinac 26, 2011, 11:08:42 »

dajte malo ko ima volje igrati u r13,javite se tamo našim savezima da se malo okupimo,banda se okuplja i nema se previše vremena čekati *easy*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #181 na: Prosinac 26, 2011, 11:14:04 »

javio sam ti se ujutro  Lips Sealed
Evidentirano
dsssf
Private
*

Karma: +16/-24
Offline Offline

Postova: 49



Profil
« Odgovor #182 na: Prosinac 26, 2011, 11:44:22 »

nego hoce li netko mene pozvati u savez ili cu opet morati u neki strani savez otici

Igi, Mantići su ofenzivan savez, a to je ono što veliš da tražiš. Još ako se ljubiša angažira, criss ne raspusti vojsku nakom 15 dana.... Ma i ovako su odličan savez. Vjerujem da su izvukli pouke iz r95, te da ni pod koju cijenu neće napadati hrvatske saveze i da će svoje farmere cijeniti, a ne podcijenjivati jer je farmerska ekonomija jak zamašnjak za razvoj saveza, a na kraju krajeva, dobar farmer brzo i lako naštanca velike količine vojske Wink Siguran sam i da bi tvoje iskustvo iz defendera samo pridonijelo kvalitetnijoj igri.

Na stranu prepucavanje na forumu, ali ako te to veseli, a ti samo nastavi, nikom to istinski ne smeta. Dapače, svi se skupa smijemo kada netko blebne kakvu bedastoću (ne vjerujem da će itko crissa uspjeti nadmašiti s onim legendarnim raspuštanjem vojske, ali nikad se nezna).

No, da se vratimo na temu, ured mantikora za novačenje ti je na drugom katu, hodnik lijevo, predzadnja vrata s desne strane. Naravno, centralna zgrada IO, gdje su smješteni uredi svih saveza. Ili ako ti se ne da hodati, možeš se jednostavno javiti porukom npr. Ciklonu i zamoliti ga da ti pošalje pozivnicu.

Svim hrvatskim igračima želim mnogo sreće. Dečki, razvalite ih  Cool
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #183 na: Prosinac 26, 2011, 11:54:16 »

Igi, Mantići su ofenzivan savez, a to je ono što veliš da tražiš. Još ako se ljubiša angažira, criss ne raspusti vojsku nakom 15 dana.... Ma i ovako su odličan savez. Vjerujem da su izvukli pouke iz r95, te da ni pod koju cijenu neće napadati hrvatske saveze i da će svoje farmere cijeniti, a ne podcijenjivati jer je farmerska ekonomija jak zamašnjak za razvoj saveza, a na kraju krajeva, dobar farmer brzo i lako naštanca velike količine vojske Wink Siguran sam i da bi tvoje iskustvo iz defendera samo pridonijelo kvalitetnijoj igri.

Na stranu prepucavanje na forumu, ali ako te to veseli, a ti samo nastavi, nikom to istinski ne smeta. Dapače, svi se skupa smijemo kada netko blebne kakvu bedastoću (ne vjerujem da će itko crissa uspjeti nadmašiti s onim legendarnim raspuštanjem vojske, ali nikad se nezna).

No, da se vratimo na temu, ured mantikora za novačenje ti je na drugom katu, hodnik lijevo, predzadnja vrata s desne strane. Naravno, centralna zgrada IO, gdje su smješteni uredi svih saveza. Ili ako ti se ne da hodati, možeš se jednostavno javiti porukom npr. Ciklonu i zamoliti ga da ti pošalje pozivnicu.

Svim hrvatskim igračima želim mnogo sreće. Dečki, razvalite ih  Cool
naravno zato i jesam skupljao iskustvo kako bugari ratuju i pomalo postajem ratnik  Grin Grin Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #184 na: Prosinac 26, 2011, 02:03:56 »

evo ja se kladim da će kiks biti taj koji će biti broj1 na kraju ove r13 po ekonomskim bodovima od CRO igrača !:)

haah...to cemo jos vidjet..ima puno do krajaa Wink..jos da ti igras kak spada bilo bi zanimljivije  Tongue
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #185 na: Prosinac 26, 2011, 09:15:00 »

evo ja sam presao granicu i usao  mantikore ,mislim da je vrijeme za ujedinjenje Hrvata Angry Grin
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #186 na: Prosinac 26, 2011, 09:48:55 »

evo ja sam presao granicu i usao  mantikore ,mislim da je vrijeme za ujedinjenje Hrvata Angry Grin
mislis ugnjetavanje  Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #187 na: Prosinac 26, 2011, 10:03:53 »

mislis ugnjetavanje  Grin Grin
ajde ljudi ozbiljno vrijeme je da pokazemo tko smo i sto smo pustite gluposti idemo svi u r13 razoruzati sve ,imamo ratnike za to i da zavrsimo sa igrom  Grin Grin Grin Grin jer doci ce smjena generacije  Grin a mi nista nismo napravili  Undecided
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #188 na: Prosinac 26, 2011, 10:24:46 »

kojii si ti uopce u r13 Smiley
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #189 na: Prosinac 26, 2011, 11:09:45 »

kojii si ti uopce u r13 Smiley
katrina sam ja  Angry Angry Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #190 na: Prosinac 26, 2011, 11:33:40 »

kaoo nekii uragann  Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #191 na: Prosinac 26, 2011, 11:37:42 »

kaoo nekii uragann  Grin
gore nego uragan  Grin Grin Grin
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #192 na: Prosinac 27, 2011, 09:37:02 »

Ako neko oće da uđe u naš savez CROATIA (26 smo) nek se javi meni -- posaljite mi poruku kako se zovete (na forum pošaljite) i ja cu vama poslat pozivnicu u r13
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #193 na: Prosinac 27, 2011, 01:51:48 »

Ako neko oće da uđe u naš savez CROATIA (26 smo) nek se javi meni -- posaljite mi poruku kako se zovete (na forum pošaljite) i ja cu vama poslat pozivnicu u r13
nemojte u CROATIA,bolji su MANTIKORI hihi Wink....za zahebavam,samo dolazite i priključite se bilo kojem našem savezu,svi su dobrodošli naravno Smiley
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #194 na: Prosinac 27, 2011, 07:24:53 »

pipiruda opet baniran
Evidentirano
 Str: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!