Imperia Online Croatia
Lipanj 05, 2024, 07:40:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 13  (Posjeta: 43959 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #135 na: Prosinac 17, 2011, 02:17:45 »

pa imamo ponudu o ujedinjenju,čitao si ju  *drunk*
tko ,di ,s kimm Smiley
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #136 na: Prosinac 17, 2011, 02:55:17 »

poceo sam i ja svijet 13
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #137 na: Prosinac 17, 2011, 08:04:17 »

poslao sam im ja poruku kiks,savezu mantikori kakvi su im planovi i želje i prijedlog da se spojimo ...nisu odgovorili konkretno ništa ... azriel
ma kume odgovorio sam,rekao sam da za sada idemo ovako,ček malo dok se razvijemo pa ćemo vidjeti,a i nemožemo svi u jedan savez Smiley
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #138 na: Prosinac 17, 2011, 08:13:16 »

ma kume odgovorio sam,rekao sam da za sada idemo ovako,ček malo dok se razvijemo pa ćemo vidjeti,a i nemožemo svi u jedan savez Smiley
mogu ja kod vas u savez  Grin Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #139 na: Prosinac 17, 2011, 08:32:40 »

A što da ti velim,,,koji su planovi...prije svega ako si se javio,? javio si se titanu kao vođi jer nam je rekao sam kulak nakon toga da ima zainteresiranih za prijeći(dakle slijedi administracija i tako redom),,drugo,--a kakv da bude cilj i što konkretno bi trebalo reči ili nuditi uz sve ono što trabunjamo 2 godine ili ere za redom u nekoliko realmova pogotovo svijetskih....Kratak osvrt na svijet 95..tražili i kumili smo red i rad,zajedništvo,toleranciju, i još nekoliko osobina i vrlina ,,ali svi znamo kako ispada to naše zajedništvo.i sad u 13 postoji 50ak naših igraća i 10ak saveza..ono što nudimo jest ono što i tražimo a to su gore navedene stvari...krenuli smo kao ekipa u 95..neki su nas pojedinci poljuljali,skrenuli smo sa originalnog mantikorskog puta,tada nas i ponapuštali neki ,drugi dobili moč odluke i pobacivali aktivne igrače,neznam što da ti velim ili svima ostalima,imamo super odnose sa nekima iz drugih saveza ili pojedincima ,što domačim igrčima što sa strancima,cilj je upravo to igra,duh zajedništva,konekcija i žrtva sve za kolektiv a mi smo kolektiv i takav nam je planirani put u r13..naravno o statutu saveza nemogu ovdje govoriti,prvi veči saziv članova i određivanje smjera i načina kretanja saveza će se odlučiti kad skupimo 15 članova, a poslije pijanka(titan časti)  *beer*  *dance**drunk* 
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #140 na: Prosinac 17, 2011, 09:47:17 »

ja cu isto osnovati savez ako me necete vi primiti  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #141 na: Prosinac 17, 2011, 10:23:31 »

Azriel..pa ti si u najačem savezu sa najačim pojedincima sa našeg podneblja,,neznam što si se onda zaintrigirao za savez mantikori???,,možda jer su razvikani,, ;D,pa imaš u savezu sva moguča imena i pojedince koji nešto znaće u IO,to govori samo jedno da nas malo podhe.... *xxx*...savez TNT je prilično jak,s ave ostalo su nijanse,ako ne želite pomoći molim vas ,nemojte ni odmagati,vi igrajte svoju igru a mi čemo po svom,kako to pjeva Škoro..
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #142 na: Prosinac 17, 2011, 11:32:57 »

Azriel..pa ti si u najačem savezu sa najačim pojedincima sa našeg podneblja,,neznam što si se onda zaintrigirao za savez mantikori???,,možda jer su razvikani,, ;D,pa imaš u savezu sva moguča imena i pojedince koji nešto znaće u IO,to govori samo jedno da nas malo podhe.... *xxx*...savez TNT je prilično jak,s ave ostalo su nijanse,ako ne želite pomoći molim vas ,nemojte ni odmagati,vi igrajte svoju igru a mi čemo po svom,kako to pjeva Škoro..
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,pišete,pišete samo da bi pisali,moj vođa se nikada nikome nije obratio zbog kako ga ti zoveš podhebavanja,ako vas je zvao kod nas to je vijerojatno zbog toga što znamo tko ste,da, cijelo vrijeme tu tupite kako se u 95 hrvati mrze,pa kako i neče kada shvačate tako poziv i sam govoriš u najjači savez,sa probranim znancima imperije podhebavanjem,sorry nisam mogla ne odreagirati
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #143 na: Prosinac 18, 2011, 12:53:09 »

samo se razvijajte Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #144 na: Prosinac 18, 2011, 02:09:41 »

neznam čemu grrrrrr..i takva odluka...pa samo sam napravio usporedbu,i mislio da nas zezaš,obzirom ste vi u tnt-u,napredovali poprilično dok mi kaskamo ali tamo gore jest pitanje koje je onda po tome dvosmisleno i shvatio sam ga kao i sve skupa na ovom forumu kao provokaciju,,osobno nemam ništa protiv da se oforme 2-3 jaka naša saveza na početku i poslije napravi ekonomski i vojni e sad kako koji profil igre kome paše.. Embarrassed,isprika na krivo protumačenoj rečenici.. *SCRATCH*.
o sunce mu ,,,očemo se ujedinit i ubit boga u njima ili ćete i dalje svi cvilit kako netko radi  Lips Sealed ije  u realmu :hard:
pa imamo ponudu o ujedinjenju,čitao si ju  *drunk*
Grin Grin bogami jesam je pročitao,,ali pola kifle ga ne razumijem,,e sad jeli bi oni k nama ili mi k njima  *freak* *freak* *beer*
poslao sam im ja poruku kiks,savezu mantikori kakvi su im planovi i želje i prijedlog da se spojimo ...nisu odgovorili konkretno ništa ... azriel
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #145 na: Prosinac 18, 2011, 03:39:18 »

ajme ljudi cime se vi zamarate. *crazy* ja zato dam svima mjesec dana fore i onda polako picim prema vrhu. i  na kraju ere sam prvi event. drugi. i nije me briga tko kako mulja u pocetku *pardon*
       ..vidim opet mucko jedno  d:) blebeta.. *xxx* ..zato ti ija tebi dajem mjesec dana konstantnog  Lips Sealed avanja seljaka.. Grin Grin Grin Grin Grin..a ovo za ujedinjenje..ko sta sam reko za r95..tak i kazem za r13..HRVATINE pa vrijeme je da se vec jednom ujedinimo.. *beer* *beer* *beer* *beer* 
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #146 na: Prosinac 18, 2011, 04:33:15 »

       ..vidim opet mucko jedno  d:) blebeta.. *xxx* ..zato ti ija tebi dajem mjesec dana konstantnog  Smiley avanja seljaka.. Grin Grin Grin Grin Grin..a ovo za ujedinjenje..ko sta sam reko za r95..tak i kazem za r13..HRVATINE pa vrijeme je da se vec jednom ujedinimo.. *beer* *beer* *beer* *beer* 
ja se ne ujedinjavam poznajem dobro tu hrvate koji se predstavljaju hrvati sa takvima igor ne koalira *black_eye*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #147 na: Prosinac 18, 2011, 05:42:54 »

ja se ne ujedinjavam poznajem dobro tu hrvate koji se predstavljaju hrvati sa takvima igor ne koalira *black_eye*
imenjače aj kod nas u savez  ;D
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #148 na: Prosinac 18, 2011, 05:56:42 »

imenjače aj kod nas u savez  ;D
koji je to savez evo cim skupim 150 bodova  Grin Grin Grin ne vojnih vec farmerskih  *black_eye*
Evidentirano
Morientes
Private
*

Karma: +3/-5
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #149 na: Prosinac 18, 2011, 09:33:04 »

šta je to sva ekipa iz r95 preselila u r13? ... oce se r95 i dalje igrat il ga ukidaju?
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!