Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 02:50:56 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: svijet 13  (Posjeta: 43629 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #360 na: Ožujak 16, 2012, 06:53:43 »

pa skupite se vas par i razvalite ga vojskom sta se ceka  nema kukanja razgovarajte sa vojskom  Grin Grin Grin
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #361 na: Ožujak 16, 2012, 09:45:48 »

http://prntscr.com/72luo
siher i ova cura vara u 95  Grin Grin da igrate siher bi se vec plakali kako mala vara ,nazalost ne vara prijateljica mi je na skypu ,nego cura zna igrati sve silji i siljit ce do kraja sve jer zna i bugarka je i normalna je cura bez obzira sto je bugarka  Smiley *black_eye*
Šilji,šilji ..za sada..ali nece jos duugo..kao i neki  Tongue Cool
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #362 na: Ožujak 16, 2012, 10:01:43 »

ako si na mene ciljao kasno ti je za prijetnje  Cool
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #363 na: Ožujak 16, 2012, 10:12:29 »

uostalom kad se vec prijetis defenderi su stalno u ratu mi ih objavljujemo pa daj nam ratek objavite evo i sad smo u ratu imas priliku nagovoriti vodju da nam objavite besplatni ratek  Cheesy Cheesy Grin Grin uljepsao bi mi tjedan  Lips Sealed
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #364 na: Ožujak 16, 2012, 10:56:10 »

uostalom kad se vec prijetis defenderi su stalno u ratu mi ih objavljujemo pa daj nam ratek objavite evo i sad smo u ratu imas priliku nagovoriti vodju da nam objavite besplatni ratek  Cheesy Cheesy Grin Grin uljepsao bi mi tjedan  Lips Sealed
Stvar je malo drugacija nego kako ju ti vidis..no otom-potom! a ti tvoji defenderi su toliko jaki da ces ti uskoro traziti drugi savez..ili si vec nasao ..
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #365 na: Ožujak 16, 2012, 11:01:52 »

Daj ti meni reci  igore kako ces otpratiti rat u v4  a k tome dodas još i rat u elit blitz?Huh?  di ti je napad u 10 minuta hiihhi, ja sam mislio nema takvih ljudi koji ratuju i v4 i v5 blitz hehhe..  Grin Grin  Svaka ti dala!!!
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #366 na: Ožujak 16, 2012, 11:17:50 »

Stvar je malo drugacija nego kako ju ti vidis..no otom-potom! a ti tvoji defenderi su toliko jaki da ces ti uskoro traziti drugi savez..ili si vec nasao ..
pa isprobaj defendere farmeru koliko su jaki a ja sam u defenderima druga godina i nemam u planu traziti drugi savez eto stvar je jednostavna objavite rat i defenderi su tu ,ja neznam da vi defendere trazite da vam objave rat mi bi to odmah ucinili pa makar ga morali i platiti eto i to nije losa ideja  :)reci koji si savez i u roku 3 dana dobijete rat  ;D ne besplatni nego placeni
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #367 na: Ožujak 16, 2012, 11:20:33 »

Daj ti meni reci  igore kako ces otpratiti rat u v4  a k tome dodas još i rat u elit blitz?Huh?  di ti je napad u 10 minuta hiihhi, ja sam mislio nema takvih ljudi koji ratuju i v4 i v5 blitz hehhe..  Grin Grin  Svaka ti dala!!!
pa moj saveznice u eliti vec sam ratovao tamo u blitzu i tu u v4 ,mi defenderi smo u ratu stalno, proslu eru smo imali preko 90 ratova samo 4 izgubljena rata  Grin Grin Grin
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #368 na: Ožujak 16, 2012, 11:22:26 »

pa isprobaj defendere farmeru koliko su jaki a ja sam u defenderima druga godina i nemam u planu traziti drugi savez eto stvar je jednostavna objavite rat i defenderi su tu ,ja neznam da vi defendere trazite da vam objave rat mi bi to odmah ucinili pa makar ga morali i platiti eto i to nije losa ideja  :)reci koji si savez i u roku 3 dana dobijete rat  ;D ne besplatni nego placeni
Polako Igore ..tek je pocelo:))..ti u tom savezu samo mozes gledati bitke...
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #369 na: Ožujak 16, 2012, 11:27:38 »

Polako Igore ..tek je pocelo:))..ti u tom savezu samo mozes gledati bitke...
e moj matko takvi su najjaci poput tebe predstavi se lijepo igram taj i taj acc u 95 pa se onda prijetis ja se ne skrivam ja sam igorzg evo  *black_eye*i slikica http://prntscr.com/73tl0
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #370 na: Ožujak 16, 2012, 11:37:49 »

popapala maca jezik znam  Grin Grin Grin naci cu ja tebe ne zvao se ja igorzg  Grin Grin Grin
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #371 na: Ožujak 16, 2012, 11:44:06 »

e moj matko takvi su najjaci poput tebe predstavi se lijepo igram taj i taj acc u 95 pa se onda prijetis ja se ne skrivam ja sam igorzg evo  *black_eye*i slikica http://prntscr.com/73tl0
[/quote
cuj neda mi se prepucavati ovdje..samo sam komentirao tvoj post gdje hvalis ove rufianse farmere koji imaju mirovni valjda sa cijelim realmom pa mogu rasti..sto se tice defendera..svaka cast..nemam nista protiv ali vidim da zaostaju dosta..i moglo bi se dogoditi da ti ostanes sam u tom savezu...a vezano za rat..budi siguran da ces ga dobiti..a nick ces saznati vrlo brzo... Cool
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #372 na: Ožujak 16, 2012, 11:49:37 »

nista defenderi ne zaostaju majstore kazem ti igor je saznao koji si ugodan ti nastavak igre  Grin Grin Grin
Evidentirano
matko.kas
Private
*

Karma: +0/-13
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #373 na: Ožujak 16, 2012, 11:53:31 »

nista defenderi ne zaostaju majstore kazem ti igor je saznao koji si ugodan ti nastavak igre  Grin Grin Grin
ooo bas mi drago!  Cool..a nismo ni daleko:)
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #374 na: Ožujak 16, 2012, 11:58:06 »

ooo bas mi drago!  Cool..a nismo ni daleko:)
nismo isprobam danas udaljenost sa teskim konjima  Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!