Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 01:26:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: novi skin?glasanje?  (Posjeta: 633 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
babadjm
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« na: Listopad 18, 2011, 06:26:27 »

neznam ko je odgovoran za ovaj novi,nazovi skin,ali iz prilozenog se vidi totalna neprofesionalnost.kad otvorite komandni centar,da li imate utisak da ste u igrici?ja ne.sticem utisak kao da sam na casu informatike,ali pre 15 godina.sa danasnjim mogucnostima,napraviti ovako nesto...boja je isuvise jaka i smeta ocima,preglednost-0(nula).zbog ovog igra gubi draz,pa bih zamolio moderatore da organizuju glasanje igraca,da li su za ili protiv ovog noviteta.
                 molim igrace da izraze svoje misljenje(da li su za ili protiv) kako bi moderatori mogli uvideti da ovo nije hir igraca,vec da stvarno smeta.na prvom mestu zdravstveno.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 18, 2011, 06:32:25 »

Napravi screenshoot i napiši što ti konkretno smeta. Meni je malo čudno, jer sam prošao mnoge ekrane u IO  i kod svake promjene mi je par dana čudno, dok se ne naviknem na novo. Nakon toga to niti pretjerano ne gledam.
Evidentirano

dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 18, 2011, 06:42:10 »

Stvarno još nisam naišao na nekoga da je pohvalio ovaj novi dizajn, posebno ono što smeta je ova užasno kričava boja, koje uopće nije ugodna oku. Zašto nisu primjerice mogli nešto bolje smisliti, neki dizajn kao primjerice na skypeu, koji doslovno odmara oko sa jednostavnim nijansama svjetlo plave boje,a ne da ga dodatno opterećuje sa ovako jakim žarkim bojama.

Nadam se da ovo nije finalno i da će bar biti nekog napretka s te strane da se ovo malo bolje poboljša.
Svaka promjena je dobra, ako ide na bolje. Ali ovo može biti i daleko bolje.
Evidentirano
avdijica
Gost
« Odgovor #3 na: Listopad 18, 2011, 06:49:12 »

iskreno da vam kazem meni ovo ne smeta sistem poruka je sasvim ok koliko god koristim sve mi vise pase dobar nacin spremnika poruka a izgled je cak i dobio sa zarkim bojama kako ga sve vise gledam sve mi je nekako bolji  to je moje misljenje
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #4 na: Listopad 18, 2011, 07:05:51 »

iskreno da vam kazem meni ovo ne smeta sistem poruka je sasvim ok koliko god koristim sve mi vise pase dobar nacin spremnika poruka a izgled je cak i dobio sa zarkim bojama kako ga sve vise gledam sve mi je nekako bolji  to je moje misljenje

Ovo sa porukama su davno trebali napraviti. Olakšati ljudima čitanje, a da ne moraju otvarati 50, 100 ili bilo koliko više poruka zasebno ako se bude malo duže odsutno i time gubiti jako puno vremena.

Ali sa ovom bojom se nemogu složiti, bilo tko tko provede većinu dana na igrici osjetiti će jaće naprezanje nego što je inaće. Stoga mislim da se trebalo malo dugoročnije gledati na ovo.
Žarke boje inaće koriste proizvođaći igračaka, slatkiša, itd samo da bi privukli djeci pažnju i to je to. Sam marketing za privlačenje pozornosti i prodaje proizvoda.
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 18, 2011, 08:28:26 »

osobno pohvaljujem ideju admina i ekipe da se promijeni izgled itd ... da bude ljepši, pregledniji itd... ali ni sanjao nisam da se cijela igra može tako uništit ... najveća glupost je nemogućnost brisanja poruka ... pa i ovako im štekaju serveri non stop a šta misle do kad će moći pohranjivati sve te poruke koje se ne mogu obrisati jer nema gumba .... napametnije vratite stanje na staro i malo redizajna ovog novog stanja pa onda dajte da ga koristimo .... ovo je živi užas šta je napravljeno ... *freak*
Evidentirano
babadjm
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 2


Profil Email
« Odgovor #6 na: Listopad 19, 2011, 04:19:04 »

ajde probajte da budete fer prema svim igracima,pa organizujte glasanje igraca da li su za ili protiv ovoga.vi i sami znate koji su nedostaci ovog noviteta.lepo bi bilo da sami preispitate sta je u ovome dobro,a sta ne.
       1. PROMENITE BOJU(potrebna tamnija nijansa da nebi smetala ocima i da slicice sa jednicama ne budu mutne)
       2.OMOGUCITI OPCIJU:BRISANJE PORUKE
       3.NEKE OPCIJE NISU PREVEDENE NA HRVATSKI JEZIK
       4.KOMANDNI CENTAR-RASPORED VOJSKE(skrolujte do dna.zadnje sto ce te videti je formacija u odbrani.zapazite boju na monitoru a, zatim skrolom krenite na gore i cim se opcija:formacija u odbrani izgubi iz vida,videcete da se i boja na ekranu menja.
       5.PODEBLJATI SLOVA I BROJEVE(ova ovde slova i brojevi su daleko bolje vidljivi)
                                   
            toliko sam primetio za sat vremena igranja,a inace provodim mnogo vise vremena u igri.ako budem primetio jos neki nedostatak,bicete obavesteni.
Evidentirano
igrac
Sergeant
**

Karma: +4/-32
Offline Offline

Postova: 94



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 19, 2011, 08:35:06 »

vezano za izgled menija poruke - chat .... dakle
1. chat nije više chat već više kao poruke jer se mora klikati na osvježi da bi se vidjelo šta je tko napisao ..... oprostite ali to chat nije ... chat ide klizno .... nadalje

2. poruke .... nezna se više koje su masovne poruke a koje nisu masovne poruke .... mnoge poruke se ne mogu brisati i samo se gomilaju da na kraju izgubim dosta vremena da skužim tko mi je šta napisao i šta je zadnje ..... tj. šta se zbilo dok nisam bio on line ....

3. boje su katastrofa ... jučer sam najmanje 11h bio u komadu on line i otpale su mi oći od boja menija ... riješiti te kričave boje ako je moguće a svi znamo da je moguće....

4. napisati nazive kako trebaju biti sljedećeg tipa .... osobne ( privatne poruke) , sustav ( to već ima napisano) tribunal .... koji je to jarac? treba napisati chat .... objave saveza .... što je to savez obajvio?? objave saveza su one objave koje svi ostali savezi vide .... to bi kao trebale masovne poruke .... nadam se da se razumijemo .....

5. svagdje uvesti gumbe ... obriši, prijavi uvredljivu poruku, itd .... odnosi se na izbornik poruke .....

6. otvorite anketu da galasamo šta nam se sviđa a šta nam se ne sviđa u ovim novostima koje su napravljene tako da admini dobiju sliku malo bolju u čemu je promašaj a u čemu je pogodak.....

evo ukratko problemi s kojima mislim da se slažu 95% igrača ove igre ....

P.S. pohvaljujem ideju još jednom na želji za poboljšanjem, ali ovaj način im je promašaj kako su napravili poboljšanje .... preglednije je malo ugrubo govoreći ali je pododosta zbunjujuće i izgleda sve kao igrica za malu djecu od cca 3-5 godina .....

Nadam se da će onaj magarac kojeg su kandidirali za predsjednika pobjediti na izborima kod njih ... jer ovo sve lići kao da su neka prava magareća posla se upleli u IO ....  *freak*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 07, 2011, 08:17:08 »

ma ovo je živa katastrofa nemoš vjerovati kako loše izgleda Smiley
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!