Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:41:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Rat u svjetu croatia2!  (Posjeta: 7081 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #45 na: Studeni 25, 2011, 01:21:37 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha*
gle ja se neću nagađat tko je tko,a mogu vas dosta prozvat i prijavit za razliku od vas ,jer imam isti nick ode i i na igri,jedan jedini za raliku od tebe-vas,a ti buuu budi faca pa se predstavi..naravno da nećeš nego ćeš ode bacat upljuvke i krit se iza nicka na forumu.da možda nisi pod drugim nickom baniran na forumu ili igri-to sve govori o tebi i onima koji te podržavaju Tongue Tongue Tongue Tongue
samo dođite,sutra da hoću idem u neki sedmi savez,ali sam uvijek bija i ostao isti,za razliku od *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #46 na: Studeni 25, 2011, 01:28:18 »

i još nešto da dodam,neću se ode prepirat,imate bojno polje pa dođite bilo tko-svakom dižem kapu,znaju oni koji su veliki u pobjedi,a još veči u porazu da sam svakom čestita-ko je igrao fer i fer me dobio i takvi ću ostat:)))
a drugom kolegi poručujem  Lips Sealed Lips Sealed jer ako te neko ode pokriva na bugarskom forumu neće ako se neke stvari prijave i zato opet  Lips Sealed Kiss
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #47 na: Studeni 25, 2011, 02:39:39 »

nemrem vjerovati koja je relaksacija i gušt igrati internacionalni realm, a ne ovo budalasanje u cro2.
stvarno se zapitam ponekad čemu sam se živcirao.
good game "cro2" players :-)
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #48 na: Studeni 25, 2011, 01:07:18 »

a zasto ces me prijavit i ovde i u igri daj reci imas neku sumlju,pa ko razmislja o prijavi i prevari nego varalice.a moj nick je vrlo jednostavan samo malo razmisli ako to mozes i brzo ces skuzit ko sam u igri Cool nije tesko 2+2 je 4 Grin Grin Grin
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #49 na: Studeni 25, 2011, 02:34:21 »

*freak* :zzz:
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2011, 02:41:57 od Valsimot.B » Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
buuu
Gost
« Odgovor #50 na: Studeni 25, 2011, 04:47:21 »

 :zzz:
Evidentirano
ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #51 na: Studeni 25, 2011, 05:15:03 »

:zzz:
Cool Cool Kiss
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #52 na: Studeni 25, 2011, 05:25:37 »

al si me nasa  Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #53 na: Studeni 27, 2011, 10:31:53 »

i tako gori nasem ivandty cijelo carstvo Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #54 na: Studeni 27, 2011, 10:37:53 »

a dunkan je pravi igrac on skoci 100k bodova u dan ali zna i past 110k ko i sinoc  Grin Grin Grin,onda je ko svaka junacina pobiga na odmor Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #55 na: Studeni 27, 2011, 01:05:56 »

a dunkan je pravi igrac on skoci 100k bodova u dan ali zna i past 110k ko i sinoc  Grin Grin Grin,onda je ko svaka junacina pobiga na odmor Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Da...to je svakako zanimljivo  Grin   Ali Buuuiću...vjerovatno je opet imao opravdan razlog odmora kao i uvijek a to nipošto nisu napadi na njega...malo razumjevanja za najboljeg igrača cro2 molim  Grin Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #56 na: Studeni 27, 2011, 01:10:33 »

bice da bude malo s obitelji Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #57 na: Studeni 27, 2011, 02:11:54 »

Očito da su ovu noć imali dobar ZEN i na internacionalnom planu  Grin  Wink Karma je varljiva   *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #58 na: Studeni 27, 2011, 02:40:03 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #59 na: Studeni 29, 2011, 08:00:07 »

O krelčeki gdje ste Grin Kre kre kre kre kre Grin Vidim opet polemike kad na odmor odem... nemate pametnijeg posla... ne igram gotovo više cro2 zadnjih tjedan-dva, evo čak me zalovio i obavezni off bez da sam primijetio... pa me ekipa sitno skratila al nisu pravi posao napravili jer su mi ostavili oko 70M resa u glavno Lips Sealed  plus još 2x10h proizvodnje... pa resi puta 2 to je 150k vojnih bodova... kad bih igrao dalje strateški razlog za odmor bi bio da mi je oklop 16 bio pri kraju i kad se vratim evo katafrata koje još niko nema od protivnika, umjesto teške konjice... malo dijamanata instant trening i u 5 minuta su tu prije samo ekipi velim da po tržišnim cijenama napuni tržnicu željezom i drvom Smiley Al evo kao što sam rekao prije vrijeme je da se i ja malo maknem od imperije... koju godinu Smiley Samo je pitanje jel ću dati acc nekome da igra umjesto mene da malo kuri protivnike... ili ću što mi paše na odmoru ostat u ekipi da s njom ostanem u kontaktu... čujem ekipa dere okolo i bez mene, s ovim pojačanjem što nam je prekaljena ekipa došla iz spetsnaza ja mogu malo na odmor... da mi je vidjeti ko će Husare nadjačat Wink Meni ova dijamant instant imperija počela na živce ić, možda i ne bi toliko da imam love ko u priči, al i dalje ostaje da je ovo po meni najbolja igra u žanru u kojem je, samo nas gazda proba iscijediti koliko se got da *freak* Tak da... izrada katafrata umjesto teške vojske je razlog odmora ak će neko dalje acc igrat, ak ću ja ostat da budem s ekipom dalje u kontaktu preko Tribuna a na odmoru onda je razlog vrijeme za obitelj a i zamor od imperije, pogotovo od prošle ere, gdje sam s igranjem pretjerao Smiley Trenutno mi dosadno bilo u imperiji u cro2, ali kroz koji mjesec će se to promijenit, a ja ili igram ili ne igram, a poznavajući sebe opet ću previše na imperiji visjet... tak da je ovo kaj su me malo skratili pa je ideelna opcija bila na odmor do katafrata (oklop 16) otić... sad samo da ostanem dosljedan pa da se jedno duže vrijeme (tjedni mjeseci godine) ne vratim ili da acc prepustim nekome od ekipe pa eventualno ko čuvar budem da s ekipom u kontaktu ostanem. Pa da vas s Dunkan acca i dalje pale i žare Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!