Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:14:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: valjda sam poludio  (Posjeta: 4681 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« na: Listopad 29, 2011, 10:04:33 »

Molim odgovore ili objašnjenja....u velikoj sam muci....ne možemo objaviti besplatan rat...zašto?   toliko smo ih objavili prošlu eru i sad se osjećam ko početnik kad mi se ovakve situacije dese hehe....
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #1 na: Listopad 29, 2011, 10:34:29 »

malo pojasni pitanje
Evidentirano
revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 29, 2011, 10:43:12 »

ma riješeno..hvala obazrivosti,ali eto ipak se volimo sa husarima  heheeh
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 29, 2011, 12:07:42 »

Molim odgovore ili objašnjenja....u velikoj sam muci....ne možemo objaviti besplatan rat...zašto?   toliko smo ih objavili prošlu eru i sad se osjećam ko početnik kad mi se ovakve situacije dese hehe....
Slobodan rat se može objaviti samo ako ste u trenutku objave saveznici sa tim savezom, a ne ako kasnije sklopite federaciju - to je bug koji je uklonjen.
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #4 na: Listopad 29, 2011, 03:57:22 »

Napokon jedna dobra ,mislim da je i bolje tako ,jer onda bi se ratovi objavljivali bez veze i iz interesa bi se sklapale federacije samo da se rat može objaviti, ovako je ipak logicnije kako Tiger pojasnjava jer federacija ipak nesto treba znaciti i imati pogodnosti neke koju drugi savezi nemaju loveci federacije samo da bi objavljivali besplatno ratove..Dobro je sto su otklonili taj bug..
Evidentirano
revizor
Private
*

Karma: +6/-13
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #5 na: Listopad 29, 2011, 07:11:17 »

nekakva me mučnina uhvatila u želucu i morat ću na wc.....pa anubis se složio sa tigerom heheh
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 29, 2011, 07:56:10 »

A gle ako te lovi mučnina kreni odmah, uvijek se složim sa bilo kime ako osobno mislim da je to ispravno, ipak treba još malo urediti igru i neke stvari popraviti, ima sitnica koje iritiraju ali eto sa vremenom ce biti nadam se otklonjeni i ti problemi u igri i ti detalji poput ovoga sta je navedeno...  Smiley
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #7 na: Listopad 30, 2011, 01:48:22 »

Slobodan rat se može objaviti samo ako ste u trenutku objave saveznici sa tim savezom, a ne ako kasnije sklopite federaciju - to je bug koji je uklonjen.
palac gore za promjenu... jer federacija tako dobiva i svoj puni smisao... a ne samo ratni interes...
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!