Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 12:45:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: JA NE MOGU VJEROVAT  (Posjeta: 1410 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« na: Listopad 29, 2011, 12:33:18 »

DALI JE OVO MOGUĆE ILI ŠTA ILI SU TI BUGARI TAKO JAKI DA USPIJU UCI MI NA ACC RASPUSTI SVU VOJSKU I NAPISAT MI OVU PORUKU: banirani ste na način da vam se raspušta sva vojska,varali ste jer igra vas nekoliko na ovom accountu...naravno da imate pravo žalbe ali budite sretni da smo vam ostavili vojne bodove....sretno u daljnjoj igri...admini TO NIJE OD ADMINA SIGURNO... HTIO BI DA MI TIGER ODGOVORI NA OVO IMAM 516K VOJNIH DO KRAJA ERE BI BILO SIGURNO 1M VOJNIH I HTIO SAM OBORIT REKORD ALI ČINI SE DA SU SE BUGARI UPLASILI NEKOG TKO JE JAČI I NAPRAVILI MI OVO.....  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 29, 2011, 12:10:37 »

To sigurno nisu napravili admini. Kao prvo, nitko od njih ne govori hrvatski, nitko to ne radi tako već bi zblokirali račun. To ti je napravio netko tkoje ili znao šifru ili si koristio vrlo slabu pa su ti je probili.  Pošalji mi u privatnoj poruci korisničko ime i svijet, kad se je to desilo otprilike - datum i vrijeme, i što su sve napravili sa računom.
Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 02, 2011, 05:33:11 »

A cuj bezobrazno je ali smisla za humor imaju
Evidentirano
crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 02, 2011, 10:57:03 »

nisu bugari nego hrvati!!!! to je jos najgore.... sramota!!!! od sada su svi hrvati pod mojim okom i čim vidim da se skupi ekipa u nekom serveru krećem tamo i idem ih rokat.... pa se pazite....
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 02, 2011, 11:31:44 »

taj tko ti je upao na acc treba mu zabraniti dozivotno da igra imperiju  Sad
Evidentirano
psiho
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 06, 2011, 07:13:23 »

Fala na pozdravu,ali ja ti neću ostat dužan na treće  Lips Sealed anje matere,nitko mi to ne radi i nikom ne dopuštam a pogotovo ne nekakovom šmrkavcu,nastaviš li sa sranjima ovakvog tipa i ono malo  dobrog što sam imao sa tobom međimurec je ugroženo,,,ako ti je tigar bilo što rekao to sigurno nisu napravili mantikori ,več jedan čovjek kojeg si povrijedio najviše..ovakvim ispadima samo si smanjuješ šanse da te ikad iko više shvati kao timskog igrača a da ne govorim o ljudskim osobinama,,,Ja nit oro nit kopo ali mi mater uredovno skineš...fala,,,,,
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #6 na: Studeni 06, 2011, 03:14:45 »

Fala na pozdravu,ali ja ti neću ostat dužan na treće  Smiley anje matere,nitko mi to ne radi i nikom ne dopuštam a pogotovo ne nekakovom šmrkavcu,nastaviš li sa sranjima ovakvog tipa i ono malo  dobrog što sam imao sa tobom međimurec je ugroženo,,,ako ti je tigar bilo što rekao to sigurno nisu napravili mantikori ,več jedan čovjek kojeg si povrijedio najviše..ovakvim ispadima samo si smanjuješ šanse da te ikad iko više shvati kao timskog igrača a da ne govorim o ljudskim osobinama,,,Ja nit oro nit kopo ali mi mater uredovno skineš...fala,,,,,

Takve psovke nisu dopustive nikome ,ni u igri a ni na forumu, svako će biti sankcioniran za najteže izrečene psovke. Ako je dobiješ u igri prijavi je.
Evidentirano

crissangel123
Private
*

Karma: +10/-60
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 06, 2011, 10:21:42 »

alo mali.... boli me !!!!! daj se prestavi kako treba pa da ti  .... kako treba!!!! nadam se da ćeš igrati jos koju eru pa da te rokam.... ali opet može te biti sram.... a i sad će napokon tiger vidjeti o čemo govorim sad si priznao na forumu sad če mi vratit vojsku....  Grin Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Studeni 07, 2011, 01:22:54 od goronja » Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 07, 2011, 02:07:56 »

..nebi me cudilo da ti je to horus smjestio..jer znas isam kolko pati da bude najbolji.. Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Studeni 15, 2011, 10:31:50 »

..nebi me cudilo da ti je to horus smjestio..jer znas isam kolko pati da bude najbolji.. Grin Grin
koliko moderatora a ovaj  jos nema BAN  Huh? sramota  Shocked Shocked Shocked
« Zadnja izmjena: Studeni 16, 2011, 05:12:18 od goronja » Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!