Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 03:23:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Kako biste ocijenili dosadasnji rad Moderartora Proxy
Najbolji je! Samo tako dalje!
Proxy? Tko je to Proxy?
Nesposoban! Smjeniti ga bez odlaganja!

 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Moderator Proxy  (Posjeta: 5561 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #15 na: Listopad 29, 2011, 06:20:28 »

nesto su se usutjeli moderatori, manageri :-) bit ce da ili ne znaju odgovore jer su pitanja preteska ili ne smiju odgovarati zbog "ureda" Grin... znaci da cemo ili morati otvoriti svoj imepria online forum (sto nit nije neki problem) ili se obratit direkt bugarima pa ih usput pitat zašto na našem forumu moderatori ne rade svoj posao i zašto su ljudi ovdje toliko nezadovoljni... naime, po mom mišljenju, ovakvim raspravama radimo uslugu bugarima, a to treba i nagraditi konačno ;-)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #16 na: Studeni 03, 2011, 03:47:30 »

   mogli bismo reci da je anketa uspjela i pokazala naseg proxyija u pravom svijetlu. jer glas naroda je ipak najmjerodavniji. glasalo je 50 ljudi (nisam znao da nas ima toliko aktivnih na forumu. 2/3 se izjasnilo o njegovu odlasku, neki su to i obrazlozili (sve mahom najjaktivniji clanovi), 2 ga ne poznaju, a mozda je takvih i vise , ali su mu ipak dali svoj glas. a takvih je 16, s time da skoro nitko nije obrazlozio koje su to vrline zbog kojih bi trebao ostati.
   rezultat ankete bi trebao biti putokaz, prvenstveno CMu tigeru, da smjeni lika koji smeta 2/3  foruma. a najveci putokaz bi trebao biti samom proxyju. jer poslije ove ankete i saznanja sto ljudi misle o njemu i njegovom radu, on nebi ni sata trebao vise biti ovdje. no za to treba imati samopostovanja,morala, osjecaja da znas gdje ti je mjesto. no ima li nas proxy te osobine. ja osobno mislim da nema i da ce "forsati" moderiranje dok mu CM ne stisne nogu u dupe.
  zato proxyi, ako mislis da je vrijeme reci ZBOGOM, napisi dolje oprostajni post onoj trecini koja te voli, a ostalima se i ne moras izviniti za  Lips Sealed koja si im napravio jer znam da za to jos nisi sposoban, oprostit cemo ti i bez isprike , ali necemo zaboraviti.
Evidentirano

koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 03, 2011, 03:59:19 »

Proxy je postenjacina, i s obzirom koliko ga maltretirate i provocirate mogu rec da je i smirena postenjacina. A kad je hrvatima ika vlast valjala  Tongue
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #18 na: Studeni 03, 2011, 07:14:17 »

   mogli bismo reci da je anketa uspjela i pokazala naseg proxyija u pravom svijetlu. jer glas naroda je ipak najmjerodavniji. glasalo je 50 ljudi (nisam znao da nas ima toliko aktivnih na forumu. 2/3 se izjasnilo o njegovu odlasku, neki su to i obrazlozili (sve mahom najjaktivniji clanovi), 2 ga ne poznaju, a mozda je takvih i vise , ali su mu ipak dali svoj glas. a takvih je 16, s time da skoro nitko nije obrazlozio koje su to vrline zbog kojih bi trebao ostati.
   rezultat ankete bi trebao biti putokaz, prvenstveno CMu tigeru, da smjeni lika koji smeta 2/3  foruma. a najveci putokaz bi trebao biti samom proxyju. jer poslije ove ankete i saznanja sto ljudi misle o njemu i njegovom radu, on nebi ni sata trebao vise biti ovdje. no za to treba imati samopostovanja,morala, osjecaja da znas gdje ti je mjesto. no ima li nas proxy te osobine. ja osobno mislim da nema i da ce "forsati" moderiranje dok mu CM ne stisne nogu u dupe.
  zato proxyi, ako mislis da je vrijeme reci ZBOGOM, napisi dolje oprostajni post onoj trecini koja te voli, a ostalima se i ne moras izviniti za  Smiley  koja si im napravio jer znam da za to jos nisi sposoban, oprostit cemo ti i bez isprike , ali necemo zaboraviti.

Sve se riješilo na zadovoljstvo sviju
Evidentirano

hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 04, 2011, 12:54:15 »

Pozz ekipa,
Predlažem da se ovo vrijeme "ispuhivanja" smiri te da se nastavi sa razumnim postovima.
Znam oba dvije strane i napisao sam argumente za i protiv.
S toga bez obzira koliko mi je prethodni moderator svojom "higijenom" dizao nerve, ali pokazao respect u pwt porukama, također bih molio da se ekipa smiri od likovanja nad tuđom sudbinom jer svaki mač ima dvije oštrice.

S toga ajde malo smirite to mahanje smajlijima preko cijelog ekrana jer i to živcica, te se posvetite više sadržaju napisanoga, a ispravite stvarne razloge zamjene moderatora, a to ipak nisu smajlići.
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 04, 2011, 06:43:41 »

Horuse, neidem ja nikamo, tu sam samo zbog tebe  Wink
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #21 na: Studeni 05, 2011, 12:39:48 »

Horuse, neidem ja nikamo, tu sam samo zbog tebe  Wink
pa naravno dobro sam te procjenio. sto tebi znaci sto 2/3 forumasa smatra da ti ovdje nije mjesto. ali vjeruj mi neces dugo izdrzati ovdje. koliko vidim igra te ne zanima previse. sad kad su ti izbrusili rogove i nemas cime bosti, vec mozes samo cinkat. neces ti to dugo izdrzat. vjeruj mi Tongue
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 05, 2011, 06:18:57 »

pa naravno dobro sam te procjenio. sto tebi znaci sto 2/3 forumasa smatra da ti ovdje nije mjesto. ali vjeruj mi neces dugo izdrzati ovdje. koliko vidim igra te ne zanima previse. sad kad su ti izbrusili rogove i nemas cime bosti, vec mozes samo cinkat. neces ti to dugo izdrzat. vjeruj mi Tongue

Hm... Igram, igram  Wink
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #23 na: Studeni 05, 2011, 08:16:35 »

molio bih da se ova tema zaključa  *hmm* svi smo nešto naućili  Smiley
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 05, 2011, 09:06:40 »

molio bih da se ova tema zaključa  *hmm* svi smo nešto naućili  Smiley

A to bi bilo?
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 16, 2013, 11:01:10 »

a šta ti radiš tu, nesrećo? Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
jasmina
Gost
« Odgovor #26 na: Kolovoz 16, 2013, 11:06:38 »

 *YAHOO* *YAHOO* *heart*
Evidentirano
babagiga
Captain
****

Karma: +118/-38
Offline Offline

Postova: 492



Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 16, 2013, 11:38:47 »

horus ima li netko da tebi valja?
trebao bi ipak biti objektivniji malo , ( nema ovo veze sa proxy-em) pa tebi nitko tko je stavljen na bilo kakvu funkciu ne valja , cak i one koje si sam predlagao? covjece sto je s tobom ? daj se opusti popij gembac dva i uzivaj ,pa ovo je samo igra na koju smo svi pristali, kome se ne sviđa ne igra je o to je to . jako jednostavno.  Cool
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #28 na: Kolovoz 16, 2013, 11:51:44 »

 *crazy* opet je diktator vračen, gdje je tu zdrava pamet  *xxx*
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #29 na: Kolovoz 16, 2013, 01:03:28 »

Goronja, ne rise.. Tongue
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!