Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 02:55:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Slobodno Izražavanje sa smajlićima, brisanje ili zabava?  (Posjeta: 4264 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #30 na: Listopad 28, 2011, 01:03:32 »

Respect se zaslužuje postupcima, a nije preddefiniran. - nije ovo vojska, dobiješ čin pa si faca.
Što se mene tiče, ništa osobno ne zamjeram moderatoru iako me bano iz osobnog egoizma, i čak mi je donekle simpatičan.
Isto tako nisam ni za kakav linč, nego za argumentiranu kritiku , za čije prihvaćanje traba određena doza zrelosti.
Ja se nadam da je moderator ima, isto kao neko radno iskustvo i "životnu mudrost" u kojoj se ispostavi koliko si sposoban biti empatičan sa okolinom, a opet imati autoritet.
Kao što sam uvijek navodio, tvrdim to i dalje i iza toga čvrsto stojim, da sam legalist, i da sam za poštivanja pravila (napisana) za sve jednako.
To se odnosi i na igru i na ovu papazjaniju sa forumom.
Nitko nema pravo pravila tumačiti kako mu se hoće , niti provoditi osobnu vendetu.
"Gazda", šef ili tko već uvijek pobere najviše batina i to je normalno u hijerarhiji (spomenuo sam Goronju na SP-u i tu je zaradio moj respect, a nisam ga štedio, ali sam ostao uz njega , jer je pokazao emociju, i stav!), i to čini "gazdu", da li je to vođa ili moderator, političar za kojega ćete glasovati,...
Vođa (ovdje moderator) je osoba koja je spremna i sposobna pobrati najviše batina i za to mu ne trebaju odvjetnici jer on to može podnijeti, on to mora podnijeti, ako želi bit no1. !
Imam preko 15 godina radnog staža u poduzeću srednje velićine , privatnog vlasnika i radim sa komitentima top firmi u državi, pa znam što je "diplomacija" i što reći ili reći u celofanu prema "definiranim pravilima".
Iz tog razloga me fascinira nezrelost moderatora da spozna širu sliku za dobrobit ovog foruma, koji je i dio ove igre te se nadam da ćemo prvo pokušati kao stariji, iskusniji, "pametniji" pomoći i educirati navedenog (kao što bih i ja osobno želio da mi moj tim kaže kritiku drito u facu, nego čmrlji zasjedu u mraku) nego da potpalimo vatricu na lomači.
To je najlakše....ali ja i dalje osobno misilim da Proxy nema loše namjere, ali bira krivi put, i krive metode ...
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #31 na: Listopad 28, 2011, 01:08:39 »

Što znači u prevodu, isto kao i na SP-u za Goronju.
Ja mu dajem priliku, i ne tražim linč.
U Goronji se nisam razočarao i nisam pogriješio.
Iako sada zauzimam stav protivno Goronji, pravila su po meni opet ista za sve.
Goronja je dobio više puta glasove za sebe.
Sada Proxy ima priliku dobiti glasove za sebe.
To je demokracija,...
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #32 na: Listopad 28, 2011, 08:28:19 »

Moja draga muška populacijo...opet nadmetanja kome je veći  Grin   i moram priznati da u ovom slučaju obje strane nose dio krivnje. Proxy obavlja  zahtjevan posao i to stvarno nije lako pogotovo uz toliku taštinu koju posjeduje...to definitivno nije osobina za nekoga tko treba znati dati zdravu procjenu i primiti kritiku vezanu uz nju. Sjećam se Horusovog bana koji je dobio baš za ništa,jer je iznio svoje mišljenje o modreatoru..to je bilo mišljenje a ne vrijeđanje..takve nijanse u procjeni moderator treba znati donjeti i to razmišljajući glavom a ne egom..i radi toga proxyju minus...
Ali s druge strane opet smatram da "linč",kako je to netko ranije nazvao, nije potreban jer gledano od sebe samih svi smo mi ljudi i svi mi griješimo te na neke stvari treba gledati i tuđim očima. I slažem se,protiv nepravde se treba boriti samo  ne na ovaj način..postoje tiše i učinkovitije metode od rastezanja nekoga u javnosti jer po meni ovo nije istjerivanje pravde nego upravo ono što sam na početku rekla -dokazivanje kome je veći ....koga briga...ionako je promjer bitniji  Grin Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #33 na: Listopad 28, 2011, 06:24:46 »

Moja draga muška populacijo...opet nadmetanja kome je veći  Grin   i moram priznati da u ovom slučaju obje strane nose dio krivnje. Proxy obavlja  zahtjevan posao i to stvarno nije lako pogotovo uz toliku taštinu koju posjeduje...to definitivno nije osobina za nekoga tko treba znati dati zdravu procjenu i primiti kritiku vezanu uz nju. Sjećam se Horusovog bana koji je dobio baš za ništa,jer je iznio svoje mišljenje o modreatoru..to je bilo mišljenje a ne vrijeđanje..takve nijanse u procjeni moderator treba znati donjeti i to razmišljajući glavom a ne egom..i radi toga proxyju minus...
Ali s druge strane opet smatram da "linč",kako je to netko ranije nazvao, nije potreban jer gledano od sebe samih svi smo mi ljudi i svi mi griješimo te na neke stvari treba gledati i tuđim očima. I slažem se,protiv nepravde se treba boriti samo  ne na ovaj način..postoje tiše i učinkovitije metode od rastezanja nekoga u javnosti jer po meni ovo nije istjerivanje pravde nego upravo ono što sam na početku rekla -dokazivanje kome je veći ....koga briga...ionako je promjer bitniji  Grin Wink

Nemoj da ti ja moram reći moj promjer, hehehe, (nema smajlića do ponedjeljka, dok se sve ne riješi.)
Evidentirano

hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #34 na: Listopad 28, 2011, 11:26:10 »

 Grin Grin Grin Grin

Sonja, ove matematičke dimenzije nisu primjerene mlađem čitateljstvu  Kiss
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #35 na: Listopad 28, 2011, 11:43:06 »

Poz svima. Evo navratio malo i ja na forum...kad ono nađem svijeg bivšeg prvog časnika aktivnog. Nego reci hackeru, kad se vračaš? Smiley
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #36 na: Listopad 28, 2011, 11:59:43 »

U CRO2 nikada.
Besmisleno je.
Jel Dunkan broj 1?
Jel su Husari broj 1?
Vi se malo igrate sa njima dok dođu dvorci i to je to.
Tko će biti broj 1?
Neki mi šumski mudrac rekao da su ti igrači klasa više i da igraju pošteno  *xxx* - čitaj po pravilima.
Nije mi žao para koje sam slupao, ali sada sam u zen fazi. Out of cash error - nedam !
Malo R15, a mislim da ću se prebaciti na R82 jer nemam vremena toliko, a u biti nemam volje.
Vanjski utjecaj koga god već na igru, je uništio smisao rivalstva i borbe, ovo je samo letargija,...



Evidentirano
 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!