Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 11:34:02 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: za razbijanje dosade  (Posjeta: 1555 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« na: Listopad 25, 2011, 08:51:18 »

vidim da je nekako pretiho......eto da se malo zabavimo a može i pokoja svađica
krečem sa jednom poslovicom potaknuta onom od anubis u postu
Ljubav, vjernost, vjera i pravda otišli su na spavanje; kad se probude na svijetu će sve biti bolje.
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #1 na: Listopad 25, 2011, 09:01:46 »

Svjet je pun vjere ljubavi i pravde
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Listopad 25, 2011, 09:19:06 »

Čaša je napola puna
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #3 na: Listopad 25, 2011, 10:18:32 »

nemos vjerovat da nema svadje i vrijedanja....al tako je i bolje....
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #4 na: Listopad 25, 2011, 10:19:33 »

vidim da je nekako pretiho......eto da se malo zabavimo a može i pokoja svađica
krečem sa jednom poslovicom potaknuta onom od anubis u postu
Ljubav, vjernost, vjera i pravda otišli su na spavanje; kad se probude na svijetu će sve biti bolje.
 je mislim http://www.youtube.com/watch?v=1RK-tSGGqnE  i zato  Kiss  Cry  Kiss  Cry
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #5 na: Listopad 25, 2011, 10:23:12 »

 Smiley mislim ako i većina da treba neko mjesto on line kao javni chat a forum da ostane za nešto ljepo i pametno  Smiley
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #6 na: Listopad 25, 2011, 11:32:46 »

Novac kvari čovjeka al' ne kvari ženu."  Tongue
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #7 na: Listopad 25, 2011, 11:42:22 »

Kad bi žene vladale svjetskim poslovima, ukinule bi sva oružja - osim jezika...
Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #8 na: Listopad 26, 2011, 01:53:34 »

Jasmina,
pa sami reporting sa SP-a daje odgovor na pitanje.
Toliko kritike, pljuvanja i tračeva sa SP-a kao "reportera" vjerojatno ne bi doživio ni Borat u kojoj ono državi?
Reporter ima zadaću tko-gdje-koga-zašto barem tako kažu na studiju novinarstva, a ne što ti subjektivno misliš i doživljavaš.
Ti si preuzela standarde žutila i blama 24 sata, moja tena i moja sena u reportingu.
NIkad nisi napisala da je ekipa skoro skinula treće mjesto izvrsnom sinkroniziranom akcijom svih i po tebi nepodobnih ili uspješno obranila taj dvorac još boljom reakcijim čuvara dvorca vjerojatno isto nepodobnih?
Još manje si pratila što se u pozadini radi za taj cilj. Jer ti ne bi na skype nego bi na IO chat. KOJI Huh??
Nego dečki se tučeju oko kome je veći, on će biti vođa, ne ovaj bi bio, jel bi bio ili nebi bio,... vau njemu je veći....?
Iskreno , žalosno za sve napisano,... moje dijete od 5 godina bi bilo objektivnije.
Imaš dobru preporuku za 24 sata blam-šjam.,..
Inaće, supruga je dipl. novinarstva pa ne pucam u prazno, a dvorac je bio osiguran i od nas "nevidljivih" koji nismo naglašavali svoje doprinose, nego je znao vođa što radimo i zašto.
Kao npr. Ja kao žensko ću voditi ljubav a ne rat ? - citat cro2
ajde,,,,,kaj malo pozitivne diskriminacije,.... ako znaš što to uopće znači.
Gjde vam je sada taj "ženski savez" amazonke? Nemrete se nikak dogovoriti? Ni dvije u paru?
Ajde,..


Evidentirano
hacker73
Lieutenant
***

Karma: +53/-43
Offline Offline

Postova: 197


Profil
« Odgovor #9 na: Listopad 26, 2011, 02:00:58 »

npr:
"BEZ INSPIRACIJE
2011-10-07 18:34:06 40

Odavno nisam napisala članak, vrijeme je da se oglasim malo jer vidim da su svi posustali. Teško je pisati istinu a da ne dotaknem bolne točke. U ratu smo sa Kolumbijom, red je da budete obaviješteni. U našem pak timu vlada totalna netrepljivost, nesloga, nezalaganje i štošta toga što počinje sa ne. Da nismo osuđeni jedni na druge davno bi savez prestao postojati. Ovako režimo i koljemo se međusobno do granica zlobe i neukusa. Postavlja se pitanje jeli to zbog prestiža, ljubomore, našeg mentaliteta ili zbog svega pomalo. Uglavnom teška katastrofa, međuljudski odnosi na najnižoj razini. Pozdrav do idučeg članka kada ču možda imati i koju dobru vijest.
zvrka"
Gdje je ta dobra vijest? Jesi nas popljuvala, ali čemu? Što si rekla da radi savez? Da se svađa?
Da smo dobili rat?
nisi!
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #10 na: Listopad 26, 2011, 05:07:55 »

vidim da je nekako pretiho......eto da se malo zabavimo a može i pokoja svađica
krečem sa jednom poslovicom potaknuta onom od anubis u postu
Ljubav, vjernost, vjera i pravda otišli su na spavanje; kad se probude na svijetu će sve biti bolje.


Bez svađica.
Evidentirano

uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #11 na: Listopad 26, 2011, 06:23:28 »


Gjde vam je sada taj "ženski savez" amazonke? Nemrete se nikak dogovoriti? Ni dvije u paru?
Ajde,..






jaoooo..pa to je bila moja zafrkancija sa sonjom  Grin Grin Grin.........šta jasmina ima s tim .... ;D....i daj se malo opusti  Smiley  nemoj bit toliko ozbiljan
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #12 na: Listopad 26, 2011, 09:53:23 »

Jasmina,
pa sami reporting sa SP-a daje odgovor na pitanje.
Toliko kritike, pljuvanja i tračeva sa SP-a kao "reportera" vjerojatno ne bi doživio ni Borat u kojoj ono državi?
Reporter ima zadaću tko-gdje-koga-zašto barem tako kažu na studiju novinarstva, a ne što ti subjektivno misliš i doživljavaš.
Ti si preuzela standarde žutila i blama 24 sata, moja tena i moja sena u reportingu.
NIkad nisi napisala da je ekipa skoro skinula treće mjesto izvrsnom sinkroniziranom akcijom svih i po tebi nepodobnih ili uspješno obranila taj dvorac još boljom reakcijim čuvara dvorca vjerojatno isto nepodobnih?
Još manje si pratila što se u pozadini radi za taj cilj. Jer ti ne bi na skype nego bi na IO chat. KOJI Huh??
Nego dečki se tučeju oko kome je veći, on će biti vođa, ne ovaj bi bio, jel bi bio ili nebi bio,... vau njemu je veći....?
Iskreno , žalosno za sve napisano,... moje dijete od 5 godina bi bilo objektivnije.
Imaš dobru preporuku za 24 sata blam-šjam.,..
Inaće, supruga je dipl. novinarstva pa ne pucam u prazno, a dvorac je bio osiguran i od nas "nevidljivih" koji nismo naglašavali svoje doprinose, nego je znao vođa što radimo i zašto.
Kao npr. Ja kao žensko ću voditi ljubav a ne rat ? - citat cro2
ajde,,,,,kaj malo pozitivne diskriminacije,.... ako znaš što to uopće znači.
Gjde vam je sada taj "ženski savez" amazonke? Nemrete se nikak dogovoriti? Ni dvije u paru?
Ajde,..
 *friends* žutilo se bolje prodaje  Tongue


   
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2011, 09:56:27 od jasmina » Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #13 na: Listopad 26, 2011, 10:32:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=65SiceDW9Mw
http://www.youtube.com/watch?v=5nXIbaIn3Nk&feature=related
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #14 na: Listopad 26, 2011, 11:38:31 »

Kak bi moglo ovdje išta proći bez svađica ...gotovo nemoguće  Grin
A kad smo kod članaka..baš su zanimljivi...iako još nisam saznala glavne likove one love story sa svjetskog   Undecided
P.S. E curke...koje je obilježje iskrenog muškarca?  zatvorena usta!   Wink
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!